Автор Тема: мнения за Comnet и Netkom?  (Прочетена 9018 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

joro43

• Гост
мнения за Comnet и Netkom?
« -: 24.02.2010 22:44:33 »
даите мнения за вашия интернет доставчик. моля да не пишат служители на фирмите или предобедени потребители. за кабелтел и Бтк въобще нежелая да чувам повече  >:(  няма такива злета !!!
Сега сам на гости на един приател и днеска са го пуснали на Комнет. Нета изглежда перфектен но незнам дали е стабилен и дали няма да се случи от 30 дни 20 да е без нет.

Благодаря за помоща Ви

Неактивен MichaelPark

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 240
  • "The passion for rallying has no frontiers"
    • Профил
Re:мнения за Comnet и Netkom?
« Отговор #1 -: 20.03.2010 03:52:42 »
Здрасти,

От няколко години ползвам бтк ADSL, "продавам" го нелегално на няколко клиента в квартала. Спирал е около 4-5 пъти, не по моя вина. Кабелите са ми външно разполoжени, router-a ми е микротик, суичовете са в кутии по блоковете. Поддръжка няма ;-D не се и налага. Обмислям варианта обаче, да мина на кейбъл тел с оптика ...
Не съм с особено добро мнение за комнет и обратното му ;-)

Неактивен MichaelPark

• Напредващ
  • **
    • Профил
« Отговор #2 -: 18.04.2010 03:06:21 »
Всъщност, какви са алтернативите в Сливен?! Вивакома, нещо не ме кефи вече... имах доста проблеми напоследък, което ми костваше нерви!

Неактивен Веселин Василев

• Глобален модератор
  • Напредващ
  • Публикации: 329
    • Профил
« Отговор #3 -: 18.04.2010 12:25:17 »
Моето мнение е, че май ще се разделям с Кейбълтел защото много нагло вдигнаха таксата този месец с още три лева а скоростта им в Сини камъни е направо трагична - особенно на качване(ъплоуд) За цена от 30 лева примерно те дават(но никога не стигат) скорост от 1.5 мегабита, които в договора са си писали че е 2 мегабита. На практика в Сини камъни, а и на всякъде където се влачим още с кабелен модем нещата са много зле. В реалната услуга три в едно или трипълплей - телефонът ми никога не е тръгвал да работи и затова не го броя въобще за услуга - за останалите две - кабелна и интернет сега плащам 30 лева и честно не съм очарован нито от едното нито от другото. Кабелната си заскречва когато иска и то доста често а интернетът ми къса нервите и на хората на които се опитвам да пратя дори няколко снимки. Някакви Макском се готвели да пускат добър безжичен интернет, но това го чувам от повече от една година а покритие при мен така и не се получава до този момент - Не ги хващам на безжичната мрежа - от облака който графично са представили в някакъв сайт се вижда че тази част от Сини камъни в която живея не попада в обхвата - иди ги разбери!!! Май ще се насоча към Комнет - поне и да ни скъсат нервите някой ден нямат гаден обвързващ договор като останалите монополисти, а и досега се чуват хубави отзиви за подръжката и скоростта им, имат си и добра телефонна услуга, която не кара клиента да слуша половин час менделсон и други композитори докато им обяснява колко е ценно тяхното обаждане обаче в момента виждаш ли всички оператори били заети! За Нетком - не ща да чувам - ходя да човъркам компютри на приятели дето са на тази фирма и виждам каква е скоростта - силно променлива, а кабелите им са от доста ниско качество и два три вятъра да ги повеят - отиват на смяна. В никакъв случай не се подлъгвайте с тези лимитирани пакети от мобилните оператори няколко познати вече плакаха, а не минават за социално слаби - такива сметки им набутали над 200 лева с измислен трафик че им се плаче на хората а няма отърване, щото са подписали договор и сега плащат като ..... де да знам няма такова животно!
Илли, Илли, лама савахтани!

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
  • Публикации: 10677
    • Профил
« Отговор #4 -: 18.04.2010 13:00:50 »
Интересен вид ревльо си бате Веско! Ревеш не на когото трябва и затова си на това дередже!  :o
Танкът мачка и пердаши, няма наши, няма ваши. Няма ваши, няма наши, танкът мачка и пердаши.

Неактивен MichaelPark

• Напредващ
  • **
    • Профил
« Отговор #5 -: 06.05.2010 04:20:18 »
бате ти Веско незнае за какво реве и какво точно иска :)
Макском брато в София са зле, да не говоря ква помия ще пуснат в Сливен.
В софия пинга към дира ми е 90ms + прекъсвания. - ужас. Дават ти едно въшливо устройство. дето през час трябва да му дърпаш захранването.
Имам обекти, които нямат друга алтернатива, а трябва да клатя тунели към тях - повярвай ми - ад е!

tan4etoB

• Гост
« Отговор #6 -: 22.02.2011 11:52:50 »
Някой има ли мнение, струва си ли нета на Булсатком - бърз ли е и прекъсва ли (за Сини камъни ме интересува)

Неактивен Dimitar Bayatov

• Администратор
  • Нов
  • Публикации: 39
    • Профил
« Отговор #7 -: 22.02.2011 15:20:41 »
даите мнения за вашия интернет доставчик. моля да не пишат служители на фирмите или предобедени потребители. за кабелтел и Бтк въобще нежелая да чувам повече  >:(  няма такива злета !!!
Сега сам на гости на един приател и днеска са го пуснали на Комнет. Нета изглежда перфектен но незнам дали е стабилен и дали няма да се случи от 30 дни 20 да е без нет.

Благодаря за помоща Ви
на комнет съм от година-две и нет-а ми е спирал само когато в целия град,а и не само нямаше нет....а и когато забравя да го платя,но пък от скоро се научиха и да пращат смс-и с напоняне ;)