Автор Тема: Новото кръгово движение до пазара и как е блокирано движението там  (Прочетена 3233 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен malcho

• Нов
  • Публикации: 28
    • Профил
Днес се опитах да премина пред Трета поликлиника и да продължа към централна поща. Знаете ли, около 20 минути обикалях, без да намеря изход от опънатите огради на строежа. Блокирани са не само пътищата, но и всички тротоари и места, от където може да мине един пешеходец. Не може да се влезе в Мерканто или поне аз не разбрах от къде. Знаете ли какво направих, след като стигнах до Мерканто, но от другата страна на оградата? - Върнах се обратно пред 3-та поликлиника. От там минах през първия мост на пазара. От там пресякох пазара и излязох на булеварда от страната на универмаг-а. От там минах по  пешеходната пътека или поне това, което е останало от нея. От там покрай магазин "Фортуна" и така нагоре по улицата. Отне ми почти 20 минути ДА ПРЕСЕКА ЕДНА УЛИЦА.

Неактивен d_bozhkov

• Младши
  • *
  • Публикации: 65
    • Профил
    • http://www.dbozhkov-bg.narod.ru
Тъпанарите са навсякъде !
Аз снощи се надъних ( а и не само аз) с колата в една "затворена" улица за строеж с никакви обозначителни знаци.
Булеварда до Автогарата беше затворен за полагане на някакви огромни тръби,без никой да обозначи с някаква табела идващия поток откъм Ж.П гара.
Отне ми и на мен около 20 мин. да търся обходен маршрут и колкото и да не ми се искаше наруших правилника за движение и минах през еднопосочна улица.Просто никой не беше си направил труда да промени временно пътните знаци и обозначи обиколния маршрут.Идва със тежката техника .започват да копаят а пешеходците и шофьорите да си се оправят сами !?
Ето това е най-скъпото ,което имам !
www.bozhidar.narod.ru

Неактивен Diado_koleda

• Младши
  • *
  • Публикации: 193
    • Профил
Никой нищо не го интересува. В такава ситуация напиши 3-4 емейла на община, областна управа, полиция (КАТ), кмет, журналисти, ТВ и се моли да го оправят.
Loading...