Автор Тема: Кауфланд гр.Сливен  (Прочетена 2964 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен todorof8312

• Нов
  • Публикации: 1
    • Профил
Кауфланд гр.Сливен
« -: 08.01.2013 22:00:46 »
искам да кажа на всички които си пазарят от Кауфланд проверявайте си продуктите че продават развалени.Тая вечер си купих свинско краче вмирисано направо готово за риба да ходя само малко оставаше да тръгнат и белите червей.Благодаря на отговорника на витрината и на управителя на Кауфнанд че  искат да ме изкарат малко сред природата ,ама времето е много студено за риба.

Неактивен d_bozhkov

• Младши
  • *
  • Публикации: 65
    • Профил
    • http://www.dbozhkov-bg.narod.ru
Re: Кауфланд гр.Сливен
« Отговор #1 -: 09.01.2013 20:52:02 »
Това е стар проблем.
Постоянно се карам с обслужващия персонал на витрините да не ми пробутват застояла стока.Било то кремвирши ,салами,пъстърми или пушено месо.
Особено ,когато се пускат промоции трябва много да се внимава ,защото в 90% от случаите месото е за експресна консумация !

Звънял съм на националния им телефон и съм писал Е майли по подобни случаи,но общо взето тонът е познат .
Или както се изразява една позната " много обичам да ми отговарят нищо отговаряйки ми " ( в смисъл отговарят ми с празни приказки или нещо от сорта ще направим проверка по случая и т.н.
Ето това е най-скъпото ,което имам !
www.bozhidar.narod.ru

Неактивен Веселин Василев

• Глобален модератор
  • Напредващ
  • Публикации: 329
    • Профил
Re: Кауфланд гр.Сливен
« Отговор #2 -: 09.01.2013 21:34:55 »
В Кауфланд никой на никого не пробутва нищо! Понеже съм пазарувалл във всички вериги магазини в Сливен, ще споделя мнение, че в Кауфланд съм най-доволен от промоциите, обслужването, гаранциите и всичко взето накуп! Много естествено е ако определен продукт е в изтичащ, но не изтекъл срок на годност, да бъде намален - купуваш и консумираш бързо! Другото е - просто отваряйте си очите - гледайте сроковете на годност! Ако нещо не ти харесва - пазиш си бележката - отиваш на информация и го връщаш! Никой няма да ти възрази, да те пита защо го връщаш - просто ти връщат парите обратно и всичко се решава! Така се процедира и с повредена техника, която се продава в магазина! Кауфланд е най-достъпният магазин за стандарта на българина, някой биха казали за съжаление, други за радост - това е положението! Е сега имам си фаворит в този вид магазини, но все още го няма в Сливен - казва се КАРФУР - ако дойде тук ще събори конкуренцията и ще останат само КАРФУР И Кауфланд!!!
Илли, Илли, лама савахтани!