Автор Тема: ДО КОГА?  (Прочетена 2401 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lilibeth

• Нов
  • Публикации: 1
    • Профил
ДО КОГА?
« -: 30.01.2015 15:47:59 »
Абе вие от това нещо,наречено ВИК Сливен до кога смятате да спирате водата и да държите хората без вода????!!!!ДО КОГА???!!!!Какво толкова правите не знам,обаче цял ден няма вода,до колкото виждам до 24:00 няма и да има,обаче като ви знам колко сте коректни и след 24:00 няма да има,вие не разбирате ли ,че не може постоянно да спирате водата,хората си имат нужди?Малоумни ли сте,кретени ли сте какви сте?Писна им на хората,и пари ще искате после-НА КАКВО ОТГОРЕ,НЯМА ВОДА!!!Ненормалници!

Неактивен Grogy

• Нов
  • Публикации: 7
    • Профил
Re: ДО КОГА?
« Отговор #1 -: 31.01.2015 11:15:12 »
Докато не почнем да им скачаме с мотики и съдебни дела на главата.

Неактивен peicheva83

• Нов
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #2 -: 20.03.2015 18:52:51 »
Абе вие от ВиК идиоти ли сте!? Колко аварии причинихте,докато го подновявате този воден цикъл? Колко пъти още ще стоим без вода??? Вие нова мрежа ли изграждате или чупите наред??? А кой е потърпевш-ние гражданите!!!  Стоим без вода,но си плащаме сметките въпреки всичко!!!  Вие сте за съд!!!! НЕКАДЪРНИЦИ!!!!!

Неактивен marin63

• Нов
  • Публикации: 15
    • Профил
« Отговор #3 -: 20.03.2015 20:25:22 »
Аз си мисля че нарочно го правят това.Ще питате как и защо?Помислете си--Циганите не плащат това го знае даже и детето но колко домакинства имат кранчета на тоалетните казанчета--да кажем 10%. Когато спрат водата и след това я пуснат тя може да идва в рамките на 2часа---примерно но не идва вода а въздух под налягане което довежда до навиване на водомера. А си представете сега колко водомера без кранчета на казанчетата колко вода се изразходват за час и на кого плащаме водата и кои гуши пълним.А иначе дават хората на съд.Ако беше БАЙ ТОШО на власт свинете отдавна да ги бяха изяли тези нехранимайковци.