Автор Тема: Доволни ли сте от интернета на Мобифоника???  (Прочетена 79238 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен UGLY_BOY

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 494
    • Профил
И какво излиза? CebleTel са закупили "Мобифоника", така ли? Доколкото знам, Кейбълтел си имат Triple Play, който обаче върви по кабелната им мрежа. А мрежата на кабелната телевизия e отделна от мрежата на "Мобифоника". Как ще слеят двете мрежи. Или просто ще поддържат и тази на "Мобифоника" отделно от другата?
Талантът е 5 %, а трудът - 95, но когато 5-те процента ги няма, 95-те отиват на вятъра!

My Pic:
http://photos1.hi5.com/0005/758/315/5DTDTq758315-02.jpg

don_vanko

• Гост
АРЕ ВЕ ВЕЧЕ МИ ОМРАЗНА НЯКОЙ НЯМА ЛИ СКАЙПА НА АДМИН-А ИЛИ НА НЕКОЙ ДР. ОТ ЕКИПА НА МОБИФОНИКА... :?:  :?:  :?:

Georgiev

• Гост
НЕ!Тук не е форум за връзка с администраторите на мобифоника или телефоника!Тук е форум на Сливен.
За повече информация ги търси на посочените телефони!Ако нямат такива на сайта пиши на Pop@armenia.com

Неактивен Борис Беленски

• Младши
  • *
  • Публикации: 125
  • 78' limited edition
    • Профил
Георгиев, тази тема е на повече от година ;D
Нищо чудно питащия да си е развил вече успешен бизнес като интернет доставчик за това време :D

Неактивен MichaelPark

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 240
  • "The passion for rallying has no frontiers"
    • Профил
Въпросните ги купи май кейбълтел, което е равносилно на - ЗЛЕ ! :)

nikolaevski

• Гост
то е лукс.Не виждам голяма нужда от него.
« Отговор #110 -: 14.08.2011 00:15:44 »
Повиче имам оплакване от даставчиците на интернета и цифровата телевизия.Това са бандити и мошеници.Скубят безобразно.Нямат съвест .Връзват те с един техен договор и на место ти хвърлят мъгла и в един миг те прибутват да подпишеш договор с който те скубят така че не ти оставят пари за хляб.Жестоки грабители.Това са Близоо.Скоро се преименуваха от кабелна телевизия. :'( :o :( >:( :D