Автор Тема: Доволни ли сте от интернета на Мобифоника???  (Прочетена 82524 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

AdministratorMob

• Гост
ами от два три дни в София кейбъл тел имат някакви проблеми а интернета ни зависи от тях - обещаха да свършат с оправянето и да стабилизират скоростта

Nejna{}Droga

• Гост
:)
« Отговор #16 -: 14.04.2006 11:57:51 »
Ami a dano, 4e i az da mirqsam... Smetkata mi za tela sigurno ot vas 6te e golqma.. :)

ivailo

• Гост
Mobifonika dano da e skoro ve4e mina dosta vreme ne 2 3 dena nooo kakto kazahte vie ne ste vinovni!!!A za6to BTK si ze IP???Ammm i za haba na DC++ za6to s nqkoi potrebite darpam s 500/k a ot drugi darpam s 1 2/k mojete li da mi obesnite???I za6to kam nqkoi potrebeti se conncetvam i im vijdam failovete koito sa sharnali akam nakoi ne moga???

Nejna{}Droga

• Гост
« Отговор #18 -: 15.04.2006 00:09:04 »
Ne sa opisani mrejovite nastroiki na vsi4ki i zatova ot nqkoi tegli6 s pove4e a ot nqkoi s po-malko. Ako razbira6 ot linux otivai i gi opravqi,ama $ nedei 4aka za svur6enata rabota :) :wink:

ivailo

• Гост
ela da mi gi oprai6 tes nastroiki az ne razbiram a???

Anonymous

• Гост
Re: :)
« Отговор #20 -: 15.04.2006 12:21:36 »
Цитат на: "Nejna{}Droga"
Ne sa opisani mrejovite nastroiki na vsi4ki i zatova ot nqkoi tegli6 s pove4e a ot nqkoi s po-malko. Ako razbira6 ot linux otivai i gi opravqi,ama $ nedei 4aka za svur6enata rabota :) :wink:

Хехе,че и умници имаме ;-)
Само за пояснение,такъв термин няма ;-) Има описание/споделяне (в зависимост от дейността) на "мрежи"....

ivailo

• Гост
Dobre na kakvo se dalji tova i moje li da se opravi???

IVAILO

• Гост
LI4NO TOZ INTERNET E MNOGO ZLEEE NQMA KOI DA GO OPRAVIII OT VE4E SEDMI4A 4AKAM DA GO OPRAQT!!!AMA TOI QVNO SAMO NA MENE E TAKA I O6TE EDIN DVAMA NA DRUGITE E DOBRE!!!I KO DA SPIRAM DA PI6A I DA SE OPALAKVAM DA E DOBRE INTERNETA DA SPRA DA SE OPLAKVAM OT NEGO AMA TOI NE STAVA ZA NI6TO!!!AMA I DA PI6A I DA NE PI6A NE 4E NQKOI 6TEMI OBARNE VNIMANIE DE!!!ZA JALOST E TAKA NZ MOJE I DA NE E VAV VAS VINATA MOJE V ONEZI V SOFIQ AMA TO AKO IMA AVARIQ 6TE TREQ DA 4AKAM SIGURNO EDIN MESE4 DA Q OPRAVQT!!!NQMAM DUMI AMA 6TE SE SPRA DA NEDOVOLSTVAM SRE6TU INTERNETA!!!OKI

Nejna{}Droga

• Гост
« Отговор #23 -: 20.04.2006 02:13:36 »
Che i dajdove se zadavat skoro vreme sigurno pak 6te se obajdam v ofisa 6e va tormoza,ama nqma na4in razbrahte 4e kato imam problem zvuna i go kazvam,ne sam ot pritesnitelnite i sramejlivite :) otnostno i-net_a :) She vi tormozq kato spira ... sorry :)

s_at_71@ABV.BG

• Гост
MOLIA VI SE NETA MI V DAME GRUEV PREZ POSLEDNIAT MESEC LIPSVA NACIALO  A TAKSA 6TE PLA6TAM LI 25 LEVA PITAM AZ RAKOVODSTVOTO OT DEKEMVRI SAM VI ABONAT NETA BE6E SUPER NO SEGA E UJASEN AKO VAOB6TE GO IMA 4AKAM OTGOVOR  OT DAME GRUEV  9 BLOK E OPLAKVANETO   :evil:  :evil:  :evil:

Anonymous

• Гост
Нежна дрога - теб като те гледам, 100% взимаш нещо по-твърдо.Как можеш да ръсиш такива глупости тук.Бих те посъветвал, макар, че няма смисъл.Почети малко, образовай се, има достатъчно статии в нета.Ама да даваш такива "съвети", е плачевно.

Когато хората незнаят нещо питат или си мълчат :)

Anonymous

• Гост
Абе вие какво искате? плащате по 15 лева и искате да гледате онлайн филми. плащайте като мен по 60 лева и ще видите за какво става въпрос!
филма се сваля по- бързо отколкото го записва записвачката на диска! :lol:

Anonymous

• Гост
tuka staa vapros za nekakav debeli4ak koi e toi badete po iasnii kak se kazva kolko kila e toi kajete plsss

stela

• Гост
аз пък съм си доволна имаше малко проблем по едно време но ако си мислите че ктв са по добре хаха добре питаи те някои на ктв за какав глупав нет става въпроси как пишат едни неща и нета изчезва с дни. аз смао имам един въпрос пише като вляза в началото че като плащаме 24 лв тогава дърпаме с 92 кба аз дърпам с 60 защо се получава разминаване и маи и аз ще си запиша най-накрая дсс++ смао преди имаше в форума сега защо я няма програмат мн се радвам ако някои ми отг. и др аюне че нещо ама как може някои хора да имат толкова вулгарен речник особено пък момиче и мен някои път ме хваща яд, че нямам нет но тоа не зависи смао от момчета те поне винаги към мен са били корекни и затова ще продължавам и за напред да съм с тях браво доволна съм от нета си, като не съм аз ви звуна веднага но това скоро не се е случвало :)

cherisa

• Гост
ABE HORA,NAPRAVETE NE6TO SAS SKOROSTA NA TOZI NET.VLOJETE MALKO POVE4E PARI I USILIYATA 6TE SI ZASLUJAVAT-MOJE LI GOLYAM GRAD KATO NA6IYA DA E TOLKOVA SLABO RAZVID V TOVA OTNO6ENIE.NIKOGA NE SAM VZIMALA OTNO6ENIE PO TEZI VYPROSI,NO SKOROSTTA E DRAZNE6TO BAVNA.A NA POSLEDNO VREME,NETA SE4E LI SE4E.NA NAI VISOKATA TARIFA SAM ,NO I PO-VISOKA OT TAZI DA IMA6E EDVALI REZULTATITE 6TYAHA DA SA PO-DOBRI.MOJE LI DA OTVARYAM EDNA STRANNICA PO 10-15 SEK.-MI SRAMOTA E.A NE DAI SI BOJE DA SAM PUSNALA NYAKOI FILM DA SE TEGLI MOGA I KAFE DA SI NAPRAVYA DO KATO SE OTVORI.DALE4 PO-MALKI GRADOVE OT NA6IYA TEGLYAT S PO 400-5OOK I POSTOYANNO ,4ETA TUK IZ FORUMITE IM SE OPLAKVAT-A AZ KATO RAZVIYA 120K SKA4AM DO NEBETO.NYAMA DA SPOMENAVAM ZA CENITE,KOITO PLA6TAT...PLSSSS-UVELI4ETE TIYA SKOROSTI-MUKA EEEE :cry:  :cry:  :cry: