Автор Тема: БЛАГОДАРЯ НА Д-Р ЯНКАБАКОВ И ПЕРСОНАЛА НА КЛИНИКАТА ПО НЕВРОХИРУРГИЯ  (Прочетена 2782 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Даниела Фолкен

• Нов
  • Публикации: 1
    • Профил
От 8 години бях прикована към леглото, без да мога да стоя права повече от 10 минути, без да мога да свърша каквато и да било работа, без да мога да отида на разходка. Имах притискане на гръбначния мозък, в следствие стеснение на канала на гръбначния стълб, две дискови хернии и тежко ошипяване. Болките ми бяха нетърпими. На 23.04.2015 г. д-р Янкабаков направи чудо за мен като ме оперира и отстрани всички тези проблеми. Не мога да намеря думи, с които да изразя възхищението си от този всеотдаен лекар, отличен хирург и човек, който умее да те предразположи да му се довериш напълно. Попаднах на най-доброто място, където човек може да получи истинска професионална помощ, чудесно отношение и пълноценна грижа за възстановяване след тежка операция. Тук е мястото да благодаря специално и на д-р Йордан Йорданов, който е бил втори хирург в операционния екип. След този ден, аз получих шанс за нов и по-добър живот. Щастлива съм, че съдбата ме изпрати точно в тази клиника и при тези невероятни хора. Очарована съм от перфектната чистота, от изключителната грижовност и добро отношение към всеки един пациент. Господ да Ви благослови и да Ви дава здраве, за да помагате и върнете радостта и на други хора, които се нуждаят от това. Безкрайни благодарности на д-р Янкабаков и целия екип на клиниката.