Автор Тема: Ортопедия  (Прочетена 5797 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Silvena

• Гост
Ортопедия
« -: 05.11.2009 23:31:05 »
Здравейте,искам да споделя колко се възхищавам на ортопедите и техният екип от    МБАЛ "Д-р Иван Селимински" АД.Аз съм от Търговище но постъпих там след тежка катастрофа на 02.08.2008г,бях с много счупвания на долните крайници и в много тежко състояние,това са най големите професионалисти освен това са човечните,сърдечни и позитивни хора,спасиха кракът ми от ампутация -цял живот не мога да им се отблагодаря.Вниманието с което ме обграждаха ме накара да преодолея и болката и ми вдъхнаха кураж да продължа.Специални благодарности на д-р Хрисантов и д-р Стоянов!!!БОГ ДА ГИ ПАЗИ И ЗАКРИЛЯ.Лекарите,Сестрите,Санитарките- всички са най високо ниво-усмихнати и в полза на хората,макар че професията им е много тежка и изнервяща.БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ за това ,че не само спасиха краката ми,а и душата ме не допуснаха дори за миг да изпдна в депресия или да се уплаша след 40 дни престой в отделението!!!

Неактивен MichaelPark

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 240
  • "The passion for rallying has no frontiers"
    • Профил
Re:Ортопедия
« Отговор #1 -: 27.11.2009 04:07:36 »
ти луда ли си ма ?! ДА се възхищаваш от работата на Сливенски доктор?!Даже ме е срам да пиша сливенски с главно 'С'.
Скоро ше пишем... пак...

Мишо Петров(Шамара)

• Гост
« Отговор #2 -: 28.11.2009 22:55:00 »
Явно е доволна от някой доктор Silvena! За да пише тук! :)

Silvena

• Гост
« Отговор #3 -: 30.11.2009 18:00:45 »
ти луда ли си ма ?! ДА се възхищаваш от работата на Сливенски доктор?!Даже ме е срам да пиша сливенски с главно 'С'.
Скоро ше пишем... пак...

Ти май не си ходил по болници,за да видиш каква трагедия са по другите градове :)тези в Сливен са хора със СЪРЦА,не мислят само за пари и как да те влачат с години по болници !