Автор Тема: Най-горещи СВЕТСКИ КЛЮКИ  (Прочетена 3961 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
  • Публикации: 11693
    • Профил
Най-горещи СВЕТСКИ КЛЮКИ
« -: 30.09.2017 14:24:37 »
Тук е мястото, където ще следим светските клюки. :)
« Последна редакция: 13.10.2017 13:39:00 от Moderator Club »
Танкът мачка и пердаши, няма наши, няма ваши. Няма ваши, няма наши, танкът мачка и пердаши.

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
Re: Re: Най-горещи СВЕТСКИ КЛЮКИ
« Отговор #1 -: 01.10.2017 15:58:00 »
Коко Динев остана сам

Коко Динев заряза и новата си изгора – млада фолк певачка от Северозападна България, пише "България днес".

Бизнесменът се тешеше със симпатичната девойка, след като официално се раздели с майката на двете си деца – певицата Емилия. Младата певица се шмугна бързо в леглото му, без да се тревожи, че ще ядоса зрялата си колежка.

Двамата бяха заедно около три месеца, но Коко бързо й се наситил и я отпратил да търси щастието си другаде. По време на връзката им момата не спирала да се хвали, че е успяла да забие бизнесмена и дори започнала да си прави планове за сватба и деца, за които Динев не знаел.

Малката певица в началото трудно приела раздялата, спряла да излиза от вкъщи и блокирала профилите си в социалните мрежи.

В момента обаче си е стъпила на краката и започнала отново да излиза с приятелки по нощните заведения. За Емилия също се заговори, че има нов мъж в живота си, но това така и не бе потвърдено, както и, че е преживяла Коко и е продължила напред.

hotnews.bg
Танкът мачка и пердаши, няма наши, няма ваши. Няма ваши, няма наши, танкът мачка и пердаши.

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #2 -: 02.10.2017 15:35:20 »
Емилия: Имам си нов цвят и нова...

Певицата Емилия не спира да дразни бившата си половинка Коко Динев с факта, че има нов човек до себе си.

Фолк дивата преди дни качи селфи от колата си, като над поста написа:
"Имам си нов цвят и нова... айде другото няма да го казвам", пише Телеграф.

Почитателите на Емилия веднага констатираха, че става дума за нова любов в живота на изпълнителката. Кой е той обаче остава пълна мистерия поне засега.

Емилия само загатва за новата си тръпка, но упорито крие самоличността на мъжа до нея.

hotnews.bg

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #3 -: 03.10.2017 17:19:36 »
Мира събра Коко Динев и Емилия

Дъщерята на фолк певицата Емилия и Коко Динев Мира отбеляза първия си рожден ден.

Празникът стана повод семейството, което се раздели преди няколко месеца, да се събере. Ето какво написа изпълнителката на страницата си във Фейсбук в множествено число: „Днес, преди една година, господ ни подари още един от миговете наречени щастие! Нашето малко момиченце Мира става на една годинка! Моля се само да бъде здрава, другото ние цялото й семейство ще се борим със зъби и нокти да и го дадем.Честит първи рожден ден,страшно много те обичаме, слънчице!”

Появата на малката принцеса не можа да сплоти фамилията на Динев, въпреки опитите на майката. От няколко месеца тя живее разделена с бащата на Мира и непрекъснато намеква, че има нова любов. Емилия има и син –Иван, който вече е на 9 години.

hotnews.bg

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #4 -: 04.10.2017 16:52:11 »
Маги Желязкова: Азис не е избягал от сватбата ми

Азис не само не е избягал от сватбата ми, но направи и невъзможното, за да дойде на церемонията.

Така коментира спекулациите, че кралят на фолка се е появил буквално за минути на венчавката на Маги Желязкова самата булка. Той имаше свое събитие и ме предупреди, че може и да не успее. Въпреки всичко се появи и ни уважи, разказа тя.

Сред останалите гости бяха още Рени, Кали, които изненадали гостите с няколко изпълнения, както и Ваня Червенкова. Тренирах четири месеца, за да вляза в бялата си рокля, призна още Маги в предаването „На кафе”. Тоалетът бил измислен от младоженеца Георги Сидеров. „Аз съм много взискателна към външния си вид и исках да изглеждам перфектно”, обясни още бившата манекенка.

Синът й я отвел към олтара, нарушавайки традицията, че това трябва да свърши бащата. Синът ми бе много горд от тази задача, специално ми благодари за гласуваното доверие, разказа госпожа Сидерова. Цялата зала плакала, когато по време на изнесения ритуал, се чули думите на водещата за дълъг живот и много щастие. „Аз умея да владея емоцията си заради телевизионните си изяви, но този път не успях”, върна се в спомените си младоженката.

hotnews.bg

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #5 -: 05.10.2017 18:54:49 »
Спа ли Галена с чужд мъж в Пловдив?

Фолкпевицата Галена бе заловена от папарак на вестник "Марица" на рецепцията на пловдивски хотел, похвалиха се от ежедневника.

Според колегите изпълнителката била придружавана от мъж, който се погрижи за престоя на двамата. Галена излязла от хотела видимо сънена, след като предната вечер открила есенния парти сезон в една от пловдивските чалготеки. Тя била облечена неглиже с черна тениска и заметнала раничка на рамо. След като излязла от хотела, Галена се запътила към белия си джип и отпрашила в неизвестна посока.

Феновете веднага заподозряха, че кавалерът с който Галена е била в града под тепетата, не е мъжа до нея Галин. Eдинcтвeнoтo, пo ĸoeтo cи въпpocният cи пpиличaл c Гaлин, e нe ocoбeнo виcoĸия pъcт, отбелязват сеирджии. Те недоумяват защо Гaлeна нoщyвa в xoтeл, a не се пpибepа oбpaтнo y дoмa, както прави винаги. Вкъщи я очакват Гaлин и двaмaтa cинa – при това единият oщe бeбe.

Почитатели на певицата обаче мисля, че в случката няма нищо скандално. От информацията не става ясно Галена и тайнственият мъж да се делили една стая, а певицата навярно е била твърде уморена след участието си, за да пътува до Велико Търново, където живее. Мъжът с нея сигурно е помощникът й при озвучаването, предполагат най-верните фенове. Някои недоброжелатели обаче смятат, че тя просто си прави реклама, за да не говори цяла България само за Мария, която привлече вниманието към себе си след „ВИП Брадър”.

hotnews.bg

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #6 -: 06.10.2017 15:14:27 »
Жана Бергендорф: Опитах се да се убия

„Жана Бергендорф уби Жана Бергендорф.

Аз сама се провалих, повярвах в любовта и не знаех къде се намирам", коментира изпълнителката на хита "Самурай" въпросът дали музикалната индустрия проваля своите диви. Певицата проговори пред Мон Дьо за срива в живота си, докарал я до наркотиците, провал в кариерата и дори напускането на продуцентската компания, към която работеше. „Бях твърде много втренчена в любовта и затова забравих за Х Фактор, за музиката. Моят живот винаги е бил много истински”, категорична е звездата.

Тя твърди, че с днешна дата вече е много променена и този път вярва в себе си, а не в романтични истории. За пълната промяна й помогнала и лятната почивка край морето, което тя много обича. „Имах време да седна да помисля, да се погледна отстрани и да видя кое е правилно”, изповядва певицата в интервю, което ще бъде излъчено в „Събуди се”.

hotnews.bg

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #7 -: 08.10.2017 16:01:14 »
Мария Илиева е бременна?

Мария Илиева най-накрая прие, че трябва да се държи като зряла жена и да предприеме сериозни житейски стъпки, които са подходящи за нейната напреднала възраст.

Е, една от застаряващите ни певици е бременна, научи ексклузивно HotArena.

След като смени лъвчето за забавление Наско Колев с по-подходящ за годините й партньор, Илиева е решила, че е крайно време да помисли за наследници. И по всичко личи, че е намерила правилния човек за тази цел.

Певицата предпочита да крие бременността си, но вече започва доста да й личи.

Това не убягва на колегите й и другите светски персони, които я засичат на събития.

hotnews.bg
« Последна редакция: 08.10.2017 16:02:49 от Moderator Club »

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #8 -: 09.10.2017 15:25:42 »
Ася Капчикова:Гаджето ми даде пари за бизнеса

Гаджето на Ася Капчикова-Живко помогнало на плеймейтката да стартира бизнеса си с пари.

Както сме писали, красавицата има собствена фирма за бельо и бански костюми. Когато разбрал, че тя се нуждае от средства, за да се изяви като бизнесдама, Живко без проблеми й дал необходимото, разказа Капчикова пред Венета Райкова. В други телевизионни интервюта обаче тя е споделяла, че започнала да шие дрехи с парите, които спечелила с участието си във „Фермата”.

Живко мразел светлината на прожекторите, но пък бил много романтичен и мил. „Когато знае, че съм имала тежък ден ме чака с подредена маса и роза”, умили се плеймейтката. Живко също има собствен бизнес и явно печели добре, защото двамата с любимата му имат намерение да си построят къща, в която да живеят. В момента влюбените са под наем. Ася вече е запознала родителите си с младия мъж, а тя самата също била представена на майка му.

hotnews.bg

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #9 -: 10.10.2017 18:09:20 »
Маги Сидерова: С мъжа ми Георги искаме да живеем в чужбина

Тв водещата и една от най-известните ни моделки Маги Желязкова и любимият й Георги Сидеров избраха сприсание LOVE style, за да покажат екслузивните снимки от своята сватба и да разкажат какво точно се случи на тяхното бляскаво тържество.

За подходяща дата хубавицата се консултира с астролог. Така избрала 30 септември за своя сватбен ден. На партито присъстваха куп знаменитости като Азис, Рени, Ваня Червенкова и Кали.

Те зарадваха младоженците с уникални подаръци. Кралят на попфолка се отчете с жив норвежки мъх, който вече краси масата във всекидневната на Маги и Георги.

Изпълнителката на „4- 4-2” им подари картина с маслени бои, на които са нарисувани самите те. Рени пък им поднесе ръчно изработено и донесено чак от Израел изображение на Ръката на Фатима.

„На кумовете все още не сме казали какъв подарък искаме, но най-вероятно ще отидем с тях на меден месец на някое топло и екзотично място като Бали или Малдивите, където има тюркоазена вода и бял пясък. Това ще стане около коледно-новогодишните празници, защото сега сме заети”, сподели Маги пред списание LOVE style.

Любовната приказка на младото семейство започва преди четири години и половина. Те се познават от много години, но впоследствие по неведоми пътища се срещнали в Поморие. Маги била със свои приятелки.

„Заговорихме се с Жоро и любовта ни беше от пръв поглед. Още първата вечер се целунахме и аз нямах никакво колебание, че това е моят мъж. Цял живот съм искала да имам връзка като тази и съпруг като Жоро. Сякаш се преоткриваме с всеки следващ ден, а чувствата ни се засилват”, сияе щастливата булка. С Георги не планират да имат общо дете, защото вече имат три от предишните си връзки. Сега искат да пътуват и да се наслаждават на любовта си.

„След години мислим да заминем да живеем в чужбина. Бихме искали да е в Африка, където Жоро е работил седем години. Трябва ми още малко време, за да узрея за идеята и да стегнем куфарите, и знам че рано или късно и това ще се случи”, завършва Маги.

hotnews.bg

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #10 -: 11.10.2017 16:21:10 »
100 кила: Ще стана президент на България

Явор Янакиев, по-известен като 100 Кила е сменил драстично начина си на живот и се гордее с това.

Той се е превърнал във фитнес маниак, който обаче е и социално ангажиран. Музикантът хвърли бомба с новината, че след 10 години ще се кандидатира за президент! "Тези фигури, политиците, са станали толкова арогантни и нагли. Позволяват си ни заплашват... кой ти е роднина и къде живее и какво прави. Това е 2017-а година, бе хора!", се възмущава Явор. 32-годишният рапър е твърдо убеден, че може да стане президент след време, когато ще е навършил 40 години, както изисква Конституцията.

"Ще бъда самосиндикален и извън партиите, които са ни познати сега", заяви той в интервю пред „Здравей, България”. Лошото възпитание на младежите в днешно време е нещото, което 100 Кила би променил на първо място. Възмутен е от "фенове", които искат автографи на салфетки и нямат уважение към неговото творчество, 100 Кила изказва искрено мнение по отношение на музикалния бизнес. "Аз правя музика от 10 години и знаете ли, че моят бизнес не ми носи необходимите средства заради безплатното гледане в интернет. Гледайте Сигнал, гледайте Васко Найденов, гледайте Орлин Павлов, гледайте Белослава... Нито един не печели от музика, всеки от тях има и друг бизнес", е категорична рап-звездата.

hotnews.bg

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #11 -: 13.10.2017 12:23:02 »
Мария профука хонорара от "ВИП Брадър"

Хонорарът, който Мария прибра от "ВИП Брадър", вече се е изпарил от банковата й сметка.

Дори да звучи невероятно, фолк певицата не е профукала пачките за шопинг в Рим, Милано и Париж, а го е инвестирала в недвижима собственост.

Откакто се раздели с втория си съпруг Християн Гущеров, изпълнителката на "Всичко забранено" и дъщеря й от първия - Марая, живеят в апартамента на Мария в близост до хотел "Маринела". Според признания на самата звезда, жилището е закупено с ипотечен кредит.

Певицата е вложила 6-цифрения си хонорар за неговото погасяване, издават запознати.

Твърди се, че за краткото си участие в звездния "Биг Брадър" Мария е заработила 100 бона.

hotnews.bg

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
Re: Най-горещи СВЕТСКИ КЛЮКИ
« Отговор #12 -: 14.10.2017 17:05:18 »
Галена си похапва сладко сладко...

Галена винаги е била от жените, които държат на външния си вид. От екстравагантен грим и стилна прическа, до обувки с изключително висок ток и най-новите скъпарски дрехи.

Цели седем месеца Галена не е хапвала нищо сладко, но певицата реши да промени това и да спре със строгите диети.

Тя сподели снимка в социалната мрежа, на която се наслаждава на калоричен десерт. Звездата е решила да поддържа стройна фигура, залагайки на леки тренировки и балансирано хранене.

След раждането на втория си син тя реши да влезе във форма и според нас усилията й определено си личат.

hotnews.bg

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #13 -: 15.10.2017 13:40:28 »
Рени пее над чинии с шопска салата

Фолк фурията Рени не отказва ангажименти, дори да са в малки кръчми в далечна Великобритания.

Певицата сама се грижи за двамата си сина и приема покани за участие, без да се мръщи и надува. Преди дни тя пя буквално над чинии с шопска салата в тясна българска кръчма в Лондон. Въпреки неудобствата фолк легендата вдигна публиката на крака. Самата тя пък сподели, че всеки път когато  се завърне от Острова е по-заредена и по-щастлива.

Преди време нейни колеги започнаха да наричат пеенето в българските пивници в чужбина "турне", но легендарната изпълнителка не страда от подобни комплекси. Тя е наясно, че парите, които изкарва в чужбина, са в повече от тези у нас, затова смело хваща самолета за поредната дестинация. всички средства отиват за Аспарух и Борис-голямата гордост на мама Рени. Баща им изостави певицата преди години и не полага грижи за наследниците си, признавала е самата Рени.

Снимки: facebook

Рени имаше няколко участия в български клубове във Великобритания, където изпълни най-големите си хитове, а феновете й не спряха да танцуват до зори.

"С много песни и еуфория премина участието ми в Лондон. Голямо БЛАГОДАРЯ! на всички за топлото посрещане", написа певицата в социалната мрежа фейсбук. 

hotnews.bg

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #14 -: 16.10.2017 11:40:56 »
Тризначките се разделиха

Популярните благоевградски тризначки Вяра, Надежда и Любов се разделиха.

От известно време Любов се подвизава в Лондон, където е приятелят ѝ.

Напоследък по улиците на областния център могат да се видят само Вяра и Надежда.

Наскоро за Лондон заминала и Вяра, която вероятно ще гостува на сестра си Любов, пише struma.com.

hotnews.bg