Автор Тема: Най-горещи СВЕТСКИ КЛЮКИ  (Прочетена 3879 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
  • Публикации: 11686
    • Профил
Re: Най-горещи СВЕТСКИ КЛЮКИ
« Отговор #15 -: 17.10.2017 17:50:50 »
Албена Вулева: Мария е женски Бай Ганьо!

Албена Вулева е позната с острия си език.

За нищо на света тя няма да премълчи истината и е способна да разбие на прах самочувствието и високото его на родните ни популярни личности. Ето какво споделя тя пред репортер на "ШОУ" за участието на фолк певицата Мария.

Мария влезе с бойната задача да ни покаже, че е излязла от село и е станала човек в града. Комплексът й на провинциално парвеню беше много забавен и полезен за шоуто. Един от любимите ми образи.

На тази жена толкова й се иска да е елегантна, изискана, светска, но в същото време е типичен представител на българското село, на затънтената провинция, който никак не се вписва и не успява да се ошлайфа в големия град.

Мария е един женски Бай Ганьо с чанта, от която както Алековия герой от гащите си вади своето скътано имане - мускалите с розова масло, така и тя трепетно вади смачканите парички от хонорари и бакшиши.

Тази ситуация изчерпва и е показателна за всичко, върху което тя си въобразява, че може да стъпи, за да я приеме обществото като нещо по-различно от поредната дошла от село в София - двата лева, които преди ги е нямала, а сега ги има. И тя даже не допуска, не предполага, че хората са си тук отдавна и двата лева винаги са си ги имали. Та си стиска тази нейна малка победа и си мисли, че всъщност стиска Господ за...

Много типичен образ, силно разпространен в България и затова за мен беше интересен за наблюдение. Смешно и забавно беше това нейно умилително разминаване между желано и действително, тази нейна наивна вяра, че успява да изглежда така, както според нейните не информирани представи изглежда изисканото в контраст с реалния й образ на простоватата провинциалистка, с типичния диалект, с типичната визия на пресолената манджа с парите от първия хонорар, с непознаването на значението на думите, които използва, за да блесне с ерудиция, а в същото време ги употребява не на място, изговаря неправилно...

Добро попадение беше тя, за да се покаже и илюстрира една немалка прослойка в българското общество, която особено тук, в София, ни облъчва със своя зле прикрит натурализъм, донесен от родните места.

hotnews.bg
Танкът мачка и пердаши, няма наши, няма ваши. Няма ваши, няма наши, танкът мачка и пердаши.

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #16 -: 19.10.2017 16:28:32 »
Джино и Гонзовица-почетни гости на „Ритон”

Победителят в едни от последните сезони на „ВИП Брадър” Джино Бианкалана и плеймейтката Светлана Василева изгледаха от първия ред невероятния концерт на дует „Ритон” вчера вечерта.

С представлението в НДК Катя и Здравко отбелязаха 40 години „музика и любов”, както обясняват самите те. Музикантите се радваха на сериозно светско присъствие сред гостите. Джино и Светлана, която иска да се раздели най-сетне с прякора си Гонзовица, поднесоха и големи букети на изпълнителите, с които участваха в риалити предаването преди две години. Светлана бе без актуалния си приятел Християн Гущеров и бе решена в бяла риза и дънки, а сандалите на висок ток малко трудно се връзваха с есента навън.

Гала и Зайнеб също се насладиха на шоуто, а в последния момент в залата влетя и новия водещ на „На кафе” Стефан. Антон Стефанов пък разходи отслабналата си фигура след престоя в тазгодищното издание на „ВИП Брадър”, търсейки мястото си в залата. Тя дълго се пълнеше заради течащия с пълна сила ремонт на НДК, който сериозно затрудни достъпа на публиката. Той обаче веднага бе забравен, след като на сцената излязоха Катя и Здравко и повече от два часа държаха в плен публиката. Тя не спря да пее с двамата вечните им хитове, а повечето от авторите също присъстваха в залата.

hotnews.bg
Танкът мачка и пердаши, няма наши, няма ваши. Няма ваши, няма наши, танкът мачка и пердаши.

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #17 -: 20.10.2017 20:36:11 »
Деси Банова с нов мъж

Деси Банова се разделила с бащата на детето си Ивайло преди година и половина, стана ясно от думите на телевизионерката в предаването „На кафе”.

Тя решила да говори открито за личния си живот, за да не се спекулира с темата. Раздялата била цивилизована, защото просто пътищата на двамата се разделили. „Няма трети човек между нас”, каза синоптичката. Двамата били различни характери и така и не успели да се напаснат. „Когато хармонията в една връзка я няма, по-добре и за детето, и за нас двамата да се разделим”, призна красавицата. Ивайло всеотдайно се грижи за общата им дъщеря Йоанна и отменя телевизионерката, когато тя има ангажименти в медията рано сутрин или късно вечер.

От скоро Деси има нов мъж до себе си. „Много съм влюбена и съм щастлива”, каза пред Гала синоптичката. Тя не иска да разкрива нищо повече за човека до себе си, защото все още връзката им не е укрепнала.

hotnews.bg

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #18 -: 21.10.2017 13:54:41 »
Димитър Рачков с нова любов

Димитър Рачков е прежалил Мария Игнатова и вече я замени с русото изкушение от „Господари на ефира“ – Ева Веселинова.

Хора от екипа доверяват, че двамата от месец били особено близки.

След като започнала новия сезон на шоуто Димитър и Ева се скатавали по ъглите на студиото да си говорят и флиртуват, пише "Хотарена". Според близки до актьора увлечението му към Ева било мимолетно и едва ли щяло да прерасне в по-дълга връзка.

По-скоро искал да отмъсти на Мария по най-гадния начин - с нейна колежка. Репортерката на Господарите била скрита лимонка и умеела да печели благоразположението на всички мъже покрай себе си.

Преди да се набута в телевизията Ева пробвала да изгрее на звездния небосклон с еротични снимки в Плейбой. През 2014-а се опитала да се пребори за титлата Мис Плеймейт, но желанията й останали в сферата на мечтите.

После започнала да прави репортажи по сериозни теми, но това не успяло да изтрие срама от скандалните й голи снимки.

hotnews.bg

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #19 -: 22.10.2017 14:22:57 »
Слави обещал на майка си: Ще ти донеса куп пари

Слави Трифонов обещал да затрупа майка си с пари, като порасне.

Милата случка се разиграла, когато водещият бил в 11 клас. Съучениците му се стягали за екскурзия в Унгария и Трифонов помолил майка си за пари, за да отиде и той. Мама Здравка първоначално отказала с аргумента, че семейството трябва да прави ремонт. Тогава синът й обещал, че когато порасне, ще й донесе куп пари, така че да има и за ремонт, и за нея, и за всичко останало. След думите му и с помощта на баща си Тодор, водещият все пак заминал на екскурзията и дори почерпил всичките си съученици със сладолед.

Случката разказа майката на Слави в неговото шоу вчера вечер. Родителката призна, че иска синът й да се ожени, защото все още е в състояние да гледа внучета. Здравка Трифонова заяви, че не пропуска нито едно издание от шоуто по bTV, а другото което гледа са сериали.

hotnews.bg

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #20 -: 23.10.2017 13:57:33 »
Дани Златков пред развод

Даниел Златков е пред развод със съпругата си Агнес, разкри журналистът Антон Стефанов в предаването „На кафе”.

Той разказа, че седемгодишният син на бившия футболист директно му заявил, че вече не е желан в общия семеен дом. Всяка събота децата на съквартирантите имат достъп до къщата в Нови хан, където прекарват известно време с родителите си. При една такъв разговор седемгодишният син на Златков му казал: „Ние с майка знаем какво си правил преди „Биг Брадър” и после директно посъветвал татко си да не се прибира у дома.

Според бившия спортист става дума за недоразумение-приятелка на жена му го засякла в провинцията с негова братовчедка и нейна приятелка и решила, че са гаджета. Златков обаче категорично отричал подобни твърдения. Той бил потресен от думите на сина си и помолил Антон да се обади на жена му, когато излезе от къщата. Златков го накарал да обясни, че е верен на съпругата си.

hotnews.bg

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #21 -: 24.10.2017 13:09:25 »
Сузанита върти по двама

14-годишната палавница с претенции за певица Сузанита върти едновременно по две гаджета.

Щерката на Орхан Мурад, макар и невръстна ученичка, се е амбицирала да овършее де що има хубав и атлетичен мачо, затова подменя половинките като калъфките на възглавница си – всяка седмица, научи HotArena.

Тийнейджърката има богата сексуална биография. Последно малката блондинка е била забелязана да се натиска с тантурест мачо след свое участие. „Щастливецът” обаче не е официалното й гадже Ерик Трифонов. Дъщерята на чалга иконата Орхан Мурад е намерила подходящата житейска стратегия, за да шета по медиите - търси скандал във всичко.

Въпреки, че е на години, които правенето на любов попада под ударите на Наказателния кодекс, за бурното „детство“ на Сузанита вече се носят легенди. Мълвата носи, че шантонерката е забила първото си гадже едва на 12-годишна възраст.

В едно от интервютата си прохождащата певачка споделя, че само докато е била 12-годишна сменила четири гаджета, а оттогава досега общата бройка вече не се побира на двете й ръце. Изцепките на блондинката обаче не свършат дотук – бившата девойка чистосърдечно си признава, че е била едновременно и с двама батковци, без да уточнява какви точно ги е вършила. В гилдията не е тайна, че най-добрата й приятелка сред колежките – кака й Теодора Андреева - Андреа, която е и нейна дуетна партньорка, не може да се похвали с толкова богат сексуален опит. Особено, след като споделя живота си с Кубрат Пулев – Кобрата, заради когото останала без кьорав ухажор.

Сузанита обаче вилнее и за нея – житейското й мото било „Трябва да се живее за мига…“, затова продължавала да врътка гаджета.

hotnews.bg

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #22 -: 26.10.2017 19:35:39 »
Юлияна Дончева написа учебник

Юлияна Дончева, която направи успешна телевизионна кариера като телевизионна водеща, издаде първата си книга.

На премиерата се събра светския елит: миската Антония Петрова с новия си приятел, Ернестина Шинова, Ирина Флорин, Антон Стефанов. Участникът в тазгодишния сезон на „ВИП Брадър”, който е близък приятел на Дончева похвали труда й и директно го обяви не просто за книга, а за учебник, който всеки трябва да държи на нощното си шкафче.

В „Код червено Моята истина за храната” красавицата разкрива, че при първата си бременност е ударила над 100 кила. След раждането положението не се променило и затова тя решила сама да търси начин да отслабне. Успяла да свали 50 килограма за една година и което по-важно-да задържи теглото си през следващите 20 години. В книгата детайлно са описани храните, на които набляга Дончева, както и упражненията, които й помагат да поддържат своята топформа.

hotnews.bg

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #23 -: 27.10.2017 17:37:40 »
Сузанита предлага секс на непознат

За пореден път Сузанита показа, че въпреки крехката си възраст едва 14 години е готова на всичко, за да е под светлините на прожекторите, дори и на секс с непознати момчета. „Искаш ли да се видим, за да видиш как е*а?“.

Този провокативно вулгарен въпрос 14-годишната блондинка отправя към непознат младеж. Преди това момчето смело е попитало певицата дали умее различни техники в любовните игри и че желае интимност със Сузанита. Разговорът със загорелите за ласки младежи продължава с присмех от страна на момчето. То категорично отсича, е не иска секс от девойката, а само проверява дали „кълве“ лесно и лесно ли се дава.

Разбрала, че няма да получи това, което иска, Сузанита набързо отправя злобни реплики към младежа, когото определя като поредния смешник, търсещ внимание.

Скандалното държание показва, че Сузаните вече е запозната със света на възрастните и вече е запозната в детайли с методите за привличане на батковци. По време на участие Сузи показа завидно количество плът и пошлост, което не убягва от очите на възмутените зрители. Какво е мнението на бащата на Сузанита относно безразборния секс, който прави дъщеря, остава неясно, пише „България днес“.

hotnews.bg

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #24 -: 28.10.2017 12:41:58 »
Мария Илиева е бременна (Снимка)

Мария Илиева изненада абсолютно всичките си фенове.

Певицата сподели кадър в своя профил в Instagram, на който се вижда, че е в напреднала бременност. Новината е абсолютно неочаквана, защото изпълнителката не е разкривала публично да има връзка и все още не е ясно кой е бащата.

"Щастие. Любов. Споделеност. Смисъл. Благословение. Обичам!”, гласи съобщението й в социалната мрежа, видяха от /woman.hotnews.bg

В добавените хаштагове тя уточнява, че чака момче. Това е първото дете на изпълнителката. Певицата обяви бременността си дни преди премиерата на мюзикъла „Оркестър без име”, която е на 1.11 в столичната зала „Арена Армеец”. В представлението по легендарния филм Илиева изпълнява ролята на певицата Ваня.

hotnews.bg

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #25 -: 29.10.2017 13:10:31 »
Венета Райкова: Няма да научите името на Ст. И!!

Коя е бившата мистериозна любов на Венета Райкова? Този въпрос витае в светските среди от няколко дни насам и не дава покой никому. Причината за любопитството на мнозина е откровението на Райкова за изгубената любов в живота й.

„Поздравявам ви с новата песен на Деси Слава и ви давам един съвет – когато си падате по един човек, смачкайте проклетото его!! Песента ме върна към 2002 г,. когато се запознах с едно момче и се влюбихме. След няколко дни той ми предложи брак!! Секс още нямаше, но чувствата бяха много силни. Сетих се за него и силното ни его, което прецака всичко. Така че поздрав и за теб – Ст. И. – където и да си, макар че не сме се виждали от 14 години“.

Ето няколко известни лица, които има вероятността да символизират инициалите:

Стилян Иванов: Режисьор и сценарист с над 43 документални филма и над 1000 видео клипа. Той е заснел видеото към песента "Моя страна, моя България“ на Емил Димитров и филм за Ванга.

Станимир Илчев: Мъжете с власт са апетитна хапка, така че няма да се учудим ако политикът от НДСВ е разбил сърцето на водещата.

Стефан Илчев: Мъжката Лили Иванова, както е известен певецът, също влиза в класацията за мъже, разбили сърцето на Райкова.

Стоян Илиев – Дългия Смята се за един от най-оборотните автокрадци в София, а задигнатите от него коли нямат точна бройка. А както знаем, лошите момчета са любими на всички жени.

Стефан Иванов – WOSH MC По-известен с връзките си, отколкото с творчеството си рапърът също попада в класацията. Разбил сърцата на актрисите Радина Кърджилова и Луиза Григорова.

Венета Райкова обаче развенча всички митове с последното си излияние в социалната мрежа, която гласи:

"Ехаа!! Чак сега разбирам, че последните дни много важна тема била кой е Ст. И!! Е, няма да му налучкате името, защото мъжете, с които съм била са истински мъжкари и никога не са давали интервюта за нашите отношения. Макар че пък аз съм го включила с епизодична роля в първата ми книга "Триумфът на кучките"!! ???? И ако не знаете - аз съм студентка редовно обучение по психология - магистратура. Завършила съм две висши - право и икономика, но имам желание и затова ходя на лекции пет дни в седмицата, и съм амбицирана да завърша с отличен успех и третото!! И от там дойде темата за егото..."

hotnews.bg

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #26 -: 30.10.2017 11:24:36 »
Софи Маринова: Любовите ми са изпепеляващи

Софи Маринова споделя, че се чувства обичана от публиката, но в личен план любовта при нея винаги е огнена и изпепеляваща.

"Аз се радвам на много любов - на детето ми, на феновете ми, на родителите ми, на братята ми... Аз имам много любов от хората, много ми е дадена, обаче в личен план любовите ми са някакви изпепеляващи, буря и слънце. Ето сега както идва нещо хубаво в моя живот, идва и другата страна, точно като знака добро и лошо, те си вървят ръка за ръка" - разказва певицата в "Събуди се" по NOVA.

На 9-ти декември в зала "Арена Армеец" Софи Маринова ще изживее един от най-върховите си моменти в кариерата със своя юбилеен концерт, а в същото време любимият й Гринго е в затвора за изнудване.

"Аз не знам какво се случва, той може и всеки момент да си дойде" - казва тя и подчертава: "Аз не виждам за какво Гринго стои в затвора. Знам си, че той е невинен. Ние 24 часа нон стоп сме заедно от две години и няма как да се получи това. Много ме е яд, че някои хора ей така ги пускат, а пък с мен и Гринго се заяждат, защото сме известни".

В същото време тя беше категорична, че дори мъжът на сърцето й да се окаже виновен, тя ще продължи да го обича.

Припомняме, че Тодор Давидов-Гринго беше задържан през септември по обвинение в съучастие в изнудване на бизнесмен от Айтос за сумата от 50 000 лева.

Софи Маринова не крие, че е дала всичко от себе си, за да направи известен приятеля - вкара го в шоу бизнеса, ходят заедно по участия, правят дуети, подчинила е кариерата си на това да са заедно с любимия си.
---------------------------------------------------------------------------------
Мариана Векилска и Марина Войкова разгледаха палта уникати

Младият предприемач Тодор Батков-син официално навлезе в новото си бизнес начинание, а именно модния бранш.

Тези дни той откри своя първи бутик Luxxxe в центъра на София, в който се предлагат ексклузивни тоалети от обработена кожа, както и от кожа с естествен косъм от лисица, заек, астраган, норка, визон, мармот, ондатра, рис, нутрия, агнешка напа, агнешка тула, чинчила, вълк, кенгуру. Сред първите гости, които разгледаха уникалните модели бяха тв водещата на bTV Мариана Векилска, носителката на титлата Мис България Марина Войкова, бизнесдамата и дизайнер Мерлина Арно, писателката Йова Станкова, представители на бизнес средите.

Лекоатлетът ни Йордан Йовчев също бе забелязан на партито и с интерес разгледа мъжките кожени якета, които предлагат в Luxxxe. Водещият на новините по ТВ "Европа" Ангел Бончев също уважи събитието, а риалити персоната Любомир Милчев-Денди отбеляза присъствие в типичния си ексцентричен стил.

Luxxxe, който се помещава на бул. "Арсеналски" 9 е първият по рода у нас специализиран бутик за луксозни дизайнерски кожени палта висша мода, дрехи и аксесоари. Моделите, които се предлагат се произвеждат в ограничени бройки - между 4 и 8 броя, като дизайнът няма да бъде повторен. Всеки клиент получава гарантиран произход и качество на материалите, а за редките кожи се предоставя и сертификат.

hotnews.bg

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #27 -: 31.10.2017 14:18:45 »
Цветелина Янева: Най-трудно в майчинството ми е кърменето

Припомняме ви, че фолк дивата Цветелина Янева стана майка в началото на август. Тя бе сред гостите на сватбата на Фики, където пред камерата на "Папараци" певицата сподели как се чувства и как се справя с майчинството.

Тя се е посветила на отглеждането на малкия си син, който е едва на два месеца. Цвети не крие, че рядко излиза да се забавлява и признава, че да си майка е много трудно.

"В момента и аз се лутам, опитвам се да дам най-доброто на бебето и все още се уча. Може би най-трудно е кърменето, защото е по часове и е твърде уморително. Жените, които са кърмили, знаят", признава русокосата певица.

За грижите по малкия разчита не само на себе си. "Има жени, които ми помагат", сподели тя.

hotnews.bg

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #28 -: 01.11.2017 15:41:38 »
Андреа срещу Despacito

Половинката на Кубрат Пулев може да се похвали с номинация за най-добър клип на музикалните награди Daf Bama Music Awards, които ще се състоят на 17 ноември на стадиона "Барклейкард Арена" в Хамбург Германия.

Андреа призова всички нейни фенове да гласуват за нея онлайн за видеото към песента й "Vitamin", което от премиерата си насам се върти в над 50 страни.

Номинираните претенденти са доказани певци от държави в Европа, Азия и Африка и мерят талант в 4 основни категории – Специални награди за цялостен принос в музикалната индустрия, награди Най-добри (албум, видео, певец и т. н.), както и Регионални и Континентални отличия.

30-годишната блондинка наскоро разочарова част от феновете си след като направи дует с дъщерята на Орхан Мурад - Сузанита. Парчето се казва "Строго забранено", а видеото към него е доста скандално и провокативно.

hotnews.bg

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
    • Профил
« Отговор #29 -: 02.11.2017 19:12:48 »
Сладка и невинна - Сузанита преди 3 години (снимка)

Сузанита е една от най-скандалите и нашумели певици в момента. Припомняме ви, че тя стана известна покрай нецензурното видео към песента си „Луцифер и Буда“. В клипа 14-годишната ученичка се държи като голяма палавница и не спира да показва среден пръст, което я превърна в една от най-коментираните и обсъждани млади звезди у нас.

„Галерия“ се сдоби с нейни снимки отпреди 3 години, когато никой не е подозирал в каква звезда ще се превърне тя. Тогава щерката на Орхан Мурад е била само на 11 години.

Честно казано Сузанита и сега има миловидно и детско излъчване, което обаче почти не се вижда под тоновете грим, изкуствени мигли и надути устни.

„Сузи е едно много добро дете, никакви проблеми не сме имали с нея. Ученолюбива е и много срамежлива. А това, което виждате по телевизията, е просто продукт на леките жанрове“, защитава я майка й Шенай. Вчера тийнейджърка сподели провокативна снимка в социалната мрежа, под която е написала "Приличам ли ви на народна будителка?"

hotnews.bg