Автор Тема: Какви изненади очаквате?  (Прочетена 10037 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Димитър В.

• Гост
Какви изненади очаквате?
« -: 08.11.2004 13:07:21 »
Какви изненади очаквате?

няма такъв

• Гост
изненадите ще са много
« Отговор #1 -: 06.01.2005 16:34:24 »
ако до 2001 година моделът в България зацикляше между леви и десни / кой знае дали бяха десни!!! /, то след това царят разби на пух и прах и едните и другите. Сега червените бабички прегрупират редиците, а десните- сините, се мъчат да се извинят един на друг за обидите, които си нанесоха. Царското управление доказа, че на България не са и необходими хиляда партии, а оттговорни хора, като изключим няко индивиди- Абрашев, Церовски и т.н. Така че, в напъните си да компрометират жълтите, и червените, и сините , ще се оплескат някъде- до юни има много време , така че ще чакаме...и ще потриваме ръце, а като му дойде времето, ще ги прецакаме....политиците, де! Айде чао!

ani____

• Гост
Какви изненади очаквате?
« Отговор #2 -: 15.01.2005 16:45:12 »
Нищо не би ме изненадало вече, ако изключим минималната вероятност да се появи на сцената почтен политик.:))))

ФРЕШ

• Гост
Какви изненади очаквате?
« Отговор #3 -: 15.01.2005 23:39:38 »
Почтен политик звучи като "попово прасе" - нито е "попово", нито е "прасе".
« Последна редакция: 15.12.2008 19:39:52 от Борис Беленски »

Деко

• Гост
Не очаквам изненади
« Отговор #4 -: 04.06.2005 21:43:43 »
Би ми се искало обаче нашите родители да ни послушат този път и да негласуват за БСП "под строй". Би ми се искало България да има дясно правителство. Трябва да разберем всички, че ТОВА е най-късият път до Европа.
 Лично аз ще гласувам за листата на Демократи за силна България!

Лебеда

• Гост
Какви изненади очаквате?
« Отговор #5 -: 23.09.2005 13:26:22 »
Голяма изненада поднесоха политиците. Поне мен много ме изненадоха след изборите. Ще Ви кажа и защо:
1) НДСВ и БСП първоначално не се разбираха, а сега са първи приятели,
2) ДПС се включи в управлението,
3) Симеон Сакскобурготски сдаде властта, а искаше пак да е министър-председател.

Ass hole breaker

• Гост
Какви изненади очаквате?
« Отговор #6 -: 08.10.2005 14:43:52 »
Въпросът е дали ще ни изненадат приятно или неприятно???
По този повод се сетих за стария виц. Малкият Иванчо стои в обора при кравите за да може да доложи на баща си в кръчмата, когато бикът си свърши работата. Дотичва малчуганът в кръчмата запъхтян и вика на татя си: "Тате, тате, бикът наеба бялата крава."  Баща му поглежда със замътен поглед и фъфлейки го поучава: "Не се казва така мойто момче. Трябва да се изразяваш литературно и афористично, като например: "Бикът приятно изненада кравата-блондинка." Хай сега тичай в обора да гледаш ко ши стаа.
Отива Иванчо и след половин час пак се втурва в кръчмата. "Тате, тате, тате, тате. Бикът неприятно изненада кравата брюнетка (демек черната крава)."
А баща му опулен: "Чи що тъй?"
Иванчо: "Ами ...... бикът пак наеба бялата крава."
 :lol:  8)  :lol:

Лебеда

• Гост
Какви изненади очаквате?
« Отговор #7 -: 03.11.2005 18:59:33 »
Страхотен виц :) :D