Автор Тема: ОТНОСНО УЕБ КАМЕРИТЕ !!!  (Прочетена 92080 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
  • Публикации: 11645
    • Профил
ОТНОСНО УЕБ КАМЕРИТЕ !!!
« -: 02.09.2006 17:21:27 »
Много интересно нещо наблюдавам, втората уеб камера е завъртяна на другата посока и се вижда в близост дървото и в далечината ларгото и едно заведение и все едно пак нищо не се вижда! Кое се наложи изместването й и защо не я сложите на някое друго централно място, щом искате да я местите?
Благодаря!
Танкът мачка и пердаши, няма наши, няма ваши. Няма ваши, няма наши, танкът мачка и пердаши.

Неактивен фен на форумите

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 201
    • Профил
Re: ОТНОСНО УЕБ КАМЕРИТЕ !!!
« Отговор #1 -: 03.09.2006 15:55:05 »
Цитат на: "Станимир"
Много интересно нещо наблюдавам, втората уеб камера е завъртяна на другата посока и се вижда в близост дървото и в далечината ларгото и едно заведение и все едно пак нищо не се вижда!

Прав си Станимире, и аз сега го установих това. Погледнах и ааааааааааааа, гледам едно дърво, а в далечината хората като мушици и нищо се не види.
Тайната на музиката е че тя започва там, където думите свършват.

amber

• Гост
ОТНОСНО УЕБ КАМЕРИТЕ !!!
« Отговор #2 -: 08.09.2006 16:43:48 »
Жалко наистина...сега нищо не се вижда...само безцелните движения на няколко листа, подухвани от вятъра и бездействието на няколко души...преди си беше по- добре...или всъщност  такова е ежедневието в Сливен?

stefou

• Гост
ОТНОСНО УЕБ КАМЕРИТЕ !!!
« Отговор #3 -: 29.10.2006 12:27:52 »
abe kade da vlqza da gledam prez tez kameri be?

Неактивен admin

• Администратор
  • Напредващ
  • Публикации: 215
    • Профил
www.eye.sliven.net
« Отговор #4 -: 29.10.2006 18:22:00 »

rus gost

• Гост
ОТНОСНО УЕБ КАМЕРИТЕ !!!
« Отговор #5 -: 01.11.2006 16:12:11 »
Здравейте! Аз съм рускиня, но много интересувам си за България. Благодаря, че имам възможност да виджам Сливен през камерата... Искам да пожелавам че той бе повече хубав и уютен, както той и е.
Простите ми за моят лош българският  :oops:

bmw_modified

• Гост
maleee
« Отговор #6 -: 03.11.2006 20:27:09 »
abe taq kamerka.. vtori4kata... tezko i gorko i.. nikva rabota ne vurshi.. daze i ne raboti... mezdu drugoto obi4am ruskini :-) auuuu

DJ Живко mix

• Гост
ОТНОСНО УЕБ КАМЕРИТЕ !!!
« Отговор #7 -: 09.12.2006 21:58:15 »
Че кой не ги обича рускините!  :)  :D

Неактивен d_bozhkov

• Младши
  • *
  • Публикации: 65
    • Профил
    • http://www.dbozhkov-bg.narod.ru
Хубава работа,ама българска !
« Отговор #8 -: 14.12.2006 16:04:17 »
Темата за камерите е много стара и не веднъж сме я дъвкали тука ! И тъкмо се оправи работата ,все се намира някой умник да опропасти всичко ! Камерите си работиха добре ! После някой реши да я завърти натам,после насам ,после на ..... ! Е вярно е трябва да и се сменя положението и все ще се намира някой ,на който да не му харесва изгледа ,ама поне трябва да се подържат да работят ! 2/рата паке зациклила и докато не започнем да мърморим няма кой да я оправи !Ами има хора ,на които това име единствената възможност да се допрат до родния край ! Нали затова беше създаден проекта ! ако сте решили,че няма смисъл повече да функционират ,затворете ги .В противен случай ги поддържайте!
Ето това е най-скъпото ,което имам !
www.bozhidar.narod.ru

Неактивен Виктор

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 440
    • Профил
ОТНОСНО УЕБ КАМЕРИТЕ !!!
« Отговор #9 -: 14.12.2006 17:18:57 »
Добре де, като гледате през камера 2 камъка, поне знаете ли какво пише на него? :twisted: :D

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
  • Публикации: 11645
    • Профил
ОТНОСНО УЕБ КАМЕРИТЕ !!!
« Отговор #10 -: 14.12.2006 21:29:41 »
Честно казано не съм се заглеждал в камъка! Като мина следващия път от там ще погледна. :)
« Последна редакция: 22.01.2009 16:54:22 от Борис Беленски »
Танкът мачка и пердаши, няма наши, няма ваши. Няма ваши, няма наши, танкът мачка и пердаши.

Неактивен Виктор

• Напредващ
  • **
    • Профил
ОТНОСНО УЕБ КАМЕРИТЕ !!!
« Отговор #11 -: 15.12.2006 10:32:55 »
Цитат
Честно казано не съм се заглеждал в камъка!...

:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Добре че е камерата, че да видите че това е ... :?:  :?:  :?:

Неактивен Виктор

• Напредващ
  • **
    • Профил
ОТНОСНО УЕБ КАМЕРИТЕ !!!
« Отговор #12 -: 18.12.2006 17:37:39 »
:?: :roll:

dqdoshiki

• Гост
ОТНОСНО УЕБ КАМЕРИТЕ !!!
« Отговор #13 -: 30.01.2007 18:47:32 »
абе що не сложат ти камера например на кино българка тоедт там на площадчето и пред хотел национал към ул.Великокняжевска???????????? :D  :D  :D  :D  :D  :D  :!:  :!:  :?:  :?:  :?:

DJ Живко mix

• Гост
ОТНОСНО УЕБ КАМЕРИТЕ !!!
« Отговор #14 -: 31.01.2007 19:35:54 »
Пред кино "Българка" не е лоша идеята, но трябва да се подбере точното място. Иначе там да се виждат пак някои други работи, просто няма смисъл.