Автор Тема: ОТНОСНО УЕБ КАМЕРИТЕ !!!  (Прочетена 92202 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Калчо Василев

• Администратор
  • Напредващ
  • Публикации: 242
    • Профил
Re:ОТНОСНО УЕБ КАМЕРИТЕ !!!
« Отговор #120 -: 22.03.2010 11:46:37 »
Пенелопа, в какво се осъществява поддъжката ти  на камерите /по- конкретно/ ? :)

Промотира ги, казано на нашенски  ;D
Насила хубост не става !

Penelopa

• Гост
« Отговор #121 -: 22.03.2010 22:04:11 »
Промотира ги, казано на нашенски  ;D

Аз съм PR :), както и отскачам до Billa, когато свърши Капитан Морган и Колата Light.

А и като още малко информация, има нови 2 камери, и двете работят и снимат площад "Левски".

Късмет на всички :)...

Неактивен Калчо Василев

• Администратор
  • Напредващ
    • Профил
« Отговор #122 -: 23.03.2010 10:26:57 »
Аз съм PR :), както и отскачам до Billa, когато свърши Капитан Морган и Колата Light.

Вътрешният ми глас никога не ме лъже. Като студенти се лекувахме с грог - ром и чай. Ама много ме болеше тиквата след тази терапия  ;D Много е скъп тоя Кептън Морган ? Под 19 лева за 0.7 бутилчица не мернах из уебата ? То по-скъпо от "марковите" уискита това чудо  ;D
Насила хубост не става !

Penelopa

• Гост
« Отговор #123 -: 23.03.2010 18:22:25 »
Вътрешният ми глас никога не ме лъже. Като студенти се лекувахме с грог - ром и чай. Ама много ме болеше тиквата след тази терапия  ;D Много е скъп тоя Кептън Морган ? Под 19 лева за 0.7 бутилчица не мернах из уебата ? То по-скъпо от "марковите" уискита това чудо  ;D

Вътрешният глас не лъже никога :), особено ако се отнася за ром с чай или ром с кола :).

Относно Кептън Моргана, :( скъп е пущината му ! Ама пък е хубав :) ... Кефа цена няма :Р

Поздрави

pis

• Гост
« Отговор #124 -: 04.04.2010 01:41:16 »
Камера 2 не работи.Пуснете я!

kolev sl

• Гост
« Отговор #125 -: 07.04.2010 11:01:23 »
Аз поддържам тези камери www.live.sliven.net , за без пари, даже ми струва около 50 лв месечно, облаги няма никакви. Относно псувните, типично е за балканският ни манталитет да се псува пък било то и за нещо което ти е предоставено безплатно !

нека довърша: бях в стрсбург там за по лесно ми показаха забележителностите на града по средством новите технологии демек напраиха ми една виртуална разходка.
аз пък исках да им покажа сливен. какво да разправям как няма да се ядоса човек как няма да псува
манталитет а аотносно работата на камерите манталитет няма нали.
един месец почти всяка вечер правих безуспешни опити картинката беше една и съща
едната камера не работеше въобще на другата имаше снимка нощно време на една улична лампа
това уважаеми съграждани вижда света
как няма да псуваш как да не се срамуваш
желая да помогна за подръжката на камерите

Неактивен u4ili6te

• Нов
  • Публикации: 19
    • Профил
« Отговор #126 -: 08.05.2010 11:06:08 »
Здравей.Ами щом желаеш помогни но да псуваш...Говориш за западна култура а псуваш вместо да работиш.Търсим винаги Виновния който трябва да бъде наказан а никой не си мръдва пръста.Аз се радвам на това което ми дават безплатно и казвам МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ДОБРИ ХОРА!
Някой писа че има и други камери но как може да ги намери човек? :)
« Последна редакция: 08.05.2010 11:14:25 от u4ili6te »

Неактивен Калчо Василев

• Администратор
  • Напредващ
    • Профил
« Отговор #127 -: 10.05.2010 13:46:22 »

Ами май няма засега. Или поне не желае да ги регистрира/добави към съществуващите. Публичното им достояние изисква сериозна подготовка все пак. Но наистина е похвално, че имаме и това, което е в момента   ;)
Насила хубост не става !

Penelopa

• Гост
« Отговор #128 -: 21.05.2010 13:17:02 »

Дано не помислите, че влизам в ролата на някоя гадна спамерка, но пък работим за една кауза !
Та искам да споделя със " u4ili6te " сайта с повече камери, а именно http://live.sliven.net .

Това са камерите които в момента снимат Сливен, под секрет ще кажа, че е договорена още една, която да замени съществуващата и непостояно функционираща камера, снимаща един от символите на Сливен, а именно Старият Бряст.  Надявам се по-скоро и тя да се появи в сайта.

Поздрави и успех на всички.

Penelopa

• Гост
« Отговор #129 -: 21.05.2010 13:39:41 »
Честно казано за този сайт с камерите www.live.sliven.net не го знаех. Аз ги гледах същите камери, без Карандила, от http://oncho.hit.bg/oko/ Там има и камери от други градове.

Постарахме се камерите от Сливен да не се виждат в други сайтове, дори и с цената на заведена жалба за нарушаване на авторското право и сродните му права.

Аз лично смятам, че не е хубаво едни да инвестират а да не искат да печелят от вас потребителите ( това са хората допринесли за развитието на www.live.sliven.net ), а други на техен гръб да искат да печелят без да сa вложили и стотинка, обсипвайки видеото с безброй реклами за хотели, агенции и прочие в техни сайтове, на който реклами тайно се надяват, някой от вас да цъкне та за да спечелят някоя и друга  стотинка. Такъв е случаят и с ончо.хит.бг ...

Знам, че много от вас ще коментират негативно моето мнение, но искам да ви уверя , че Лайв Сливен Нет се зароди с идеята да е некомерсиален проект, затова е прост семпъл и изчистен и допринася за популяризирането единствено и само, на хората инвестирали в неговото развитие. Уверенията ми са за това, че докато проекта е в ръцете на хората които го създадоха и развиха, той ще остане такъв.

Поздрави.

Неактивен Калчо Василев

• Администратор
  • Напредващ
    • Профил
« Отговор #130 -: 21.05.2010 14:41:38 »
Знам, че много от вас ще коментират негативно моето мнение, но искам да ви уверя , че Лайв Сливен Нет се зароди с идеята да е некомерсиален проект, затова е прост семпъл и изчистен и допринася за популяризирането единствено и само, на хората инвестирали в неговото развитие. Уверенията ми са за това, че докато проекта е в ръцете на хората които го създадоха и развиха, той ще остане такъв.

Казано е и е написано отлично  :) Имаш нашата подкрепа за делото  :)

А на когото не му харесва...

А тоя Кептън Морган от Ямайка ли е, хориджин тъй да се каже ?
Насила хубост не става !

Неактивен u4ili6te

• Нов
  • Публикации: 19
    • Профил
« Отговор #131 -: 23.05.2010 14:50:38 »
Благодаря за отговора.Извинете че се намесвам във вашите разговори но мисля че вместо да си тровите органите с разни отрови ще е по-добре да използвате силите,здравето и парите си за отглеждането на свои Родни ДЕЧИЦА!Според мен това е най-скъпото богатство което си струва.Желая на всички много здраве.

Penelopa

• Гост
« Отговор #132 -: 26.05.2010 01:21:24 »
А тоя Кептън Морган от Ямайка ли е, хориджин тъй да се каже ?

Всъщност Капитан Морган или Капитан Хенри Морган се е подвизавал в раьона на Карибите, в средата на 17 век, като е имал за цел да превземе испанската колония Панама. Единственият капитан който получава и рицарско звание от Британският крал, както и успява да запази до прекратяването на пиратската си дейност своята плячка. Известен е с ненадминатата по кръвожадност от друг британски пирати, избиване на всички мирни жители на град Панама и изгарянето му през януари 1671 г., при това по време, когато е в сила мирен договор между Испания и Британия. :).  Да Живей Уикпедия.

А този Капитан Морган за който мисля, че говорим обитава високите рафтове на империята от гигамаркети които ни завладяват през 21 век. Въпреки конкуренцията им, той все още успява да запази непокътнатта себестойноста си. Основен катализатор за въз/действията му обикновенно е субстанция произлизаща в началото на 19 век, сътворена от американеца Джон Пембъртън, който я замисля като лекарство, което се купува без рецепта. Благодарение на агресивна маркетингова политика от страна на бизнесмена Ейза Григс Кандлер, въпросният катализатор в наши дни се именова с запазената марка Кока Кола. :)

Антидота на Капитан Морган даващ възможността консумирането му в по - големи дози, е сложна смес от 108 g захар, 4 g таурин, 2,4 g глюкуронолактон, 320 mg кофеин, въпросната смес е патентована от едноименна австрийска компания под името Червен Бик по - известна у нас като Red Bull.

А сега и една задача :)

Ако по данни на австрийската компания през 2003 година са произведени близо 5 милиона хектолитра антидот Червен Бик.
При съотношение Капитан Морган / Червен Бик = 100/250 грама.

Имате ли изобщо идея, колко Морган са произведени същата година :) ?

Поздрави

Неактивен Калчо Василев

• Администратор
  • Напредващ
    • Профил
« Отговор #133 -: 26.05.2010 11:51:45 »
При съотношение Капитан Морган / Червен Бик = 100/250 грама.

Имате ли изобщо идея, колко Морган са произведени същата година :) ?

Благодаря ти Пенелопа за споделената информация. Оказа се, че това е любимото питие на шефа ми  8)

Нямам си на идея колко са произвели, може би около 2 милиона хектолитра ? Малко се знае за тези напитки и истинската им история у нас. Затова оценявам положеният труд от теб и с пожелание за лек ден очаквам ново включване/информация от теб, може в някоя друга тема за да не ни обвиняват, че плескаме тази  :-X
Насила хубост не става !

Penelopa

• Гост
« Отговор #134 -: 11.04.2011 20:58:46 »
Хайде де ! Ако не напиша аз нещо тук никой ли няма да се сети :) ?