Автор Тема: ОТНОСНО УЕБ КАМЕРИТЕ !!!  (Прочетена 84037 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Веселин Василев

• Глобален модератор
  • Напредващ
  • Публикации: 329
    • Профил
Re:ОТНОСНО УЕБ КАМЕРИТЕ !!!
« Отговор #135 -: 12.04.2011 17:54:14 »
Амииии.....! Темата тук е за  уебкамерите а вие си говорите за някакви напитки и подобни неща, които нещо не ми се вижда да имат общо с тази тема!!!
Илли, Илли, лама савахтани!

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
  • Публикации: 11500
    • Профил
« Отговор #136 -: 12.04.2011 19:21:34 »
А и като още малко информация, има нови 2 камери, и двете работят и снимат площад "Левски".
Които в момента не работят! Само 4 работят както трябва - на ларгото, на кръстовището на пл. "Хаджи Димитър", и панорамната.
Танкът мачка и пердаши, няма наши, няма ваши. Няма ваши, няма наши, танкът мачка и пердаши.

Penelopa

• Гост
« Отговор #137 -: 02.07.2011 20:42:04 »
Които в момента не работят! Само 4 работят както трябва - на ларгото, на кръстовището на пл. "Хаджи Димитър", и панорамната.

Факт, построиха сграда която препречи, безжичната свързаност до Инфобокс/Ецентър, Росен каза, че е планирал изтегляне на оптика до там. Надяваме се съвсем скоро да имаме новата свързаност до там и двете камери да заработят.

Неактивен Веселин Василев

• Глобален модератор
  • Напредващ
  • Публикации: 329
    • Профил
« Отговор #138 -: 02.07.2011 21:21:02 »
Абе колеги и приятели!!! То вижте какво става с градът ни та да се чудим какво е станало и  с камерите му! Аз дори се чудя как все още има такива ентусиасти, които се занимават с подобен вид дейности - губят време и средства, набутват се с разходи и си опъват нервите, и то за чий кеф - от една страна на вечно неблагодарния българин и за слава на градът ни - а общината де е в това начинание, не чувства ли, че тя трябва да си позавдигне замрелия рейтинг и да направи нещо подобно в рамките на проект. Ама какво ще му гледат - кои хубости - незавършените разкопки или застроените градинки, отсечените дървета или поредицата безобразия, пълнещи частни джобове - май няма много за гледане напоследък!
Илли, Илли, лама савахтани!

Неактивен u4ili6te

• Нов
  • Публикации: 19
    • Профил
« Отговор #139 -: 17.04.2012 21:56:24 »
Градът колкото и да е грозен аз си го обичам.Земята колкото и да е бедна  си е наша родна.Хората колкото и да са прости са наши родни
и ние сме част от тях.

Неактивен u4ili6te

• Нов
  • Публикации: 19
    • Профил
« Отговор #140 -: 21.04.2012 19:11:25 »
Ще ше да е прекрасно камерите да имаха звук.!? ;) ;D

Неактивен g2

• Нов
  • Публикации: 12
    • Профил
Re: ОТНОСНО УЕБ КАМЕРИТЕ !!!
« Отговор #141 -: 13.06.2013 01:44:22 »
Истината е, че в Сливен няма кой да набие няколко стотин лева за читава ip camera.

последния такъв беше николай алексиев от инфобокс, който беше решил да си прави безплатна реклама и видеонаблюдение на обекта. Някак си тъпо ми звучи да "инвестираш" в две евтини камери за подобен проект, а да наблюдаваш обекта си от 2 различни страни.

Всеки, който има възможността да осигури подходящи у-ва, би трябвало да ги разположи да подходящи за гледане места. А такива има много. Свързаност - също.

Неактивен stelly

• Нов
  • Публикации: 6
    • Профил
« Отговор #142 -: 02.06.2016 19:51:29 »
А някой може ли да каже кой се занимава с изграждането на видеонаблюдението в града? Частна фирма ли е или общинска?

Интересува ме кой може да изгради такава система в частен обект в Сливен? Има ли местна фирма или да се обръщаме към големите, които извършват услуги в цялата страна. В интернет попаднах на тази: http://v-maxprotect.com/ с много добри отзиви, но ако трябва да плащам и пътя от София до Сливен ще ми излезе доста солено.

Неактивен tanko3

• Нов
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #143 -: 03.06.2016 22:08:45 »
Има много фирми в града за изграждане на видео наблюдение. Аз също мога да ти го изградя. тел: 0887799660  ;)