Автор Тема: Новият интернет портал на гр. Сливен. www.sliven-bg.com  (Прочетена 14092 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

gogohristov

• Гост
Какво мислите за новия уеб портал на Сливен www.sliven-bg.com
Споделете своето мнение. Аз мисля че горо долу става. Макар че има още много какво да се желае.

Djo

• Гост
Има още какво да се желае от новият сайт на Сливен. Има и редица неточности. Искам да посоча две от тях - музеят не е общински, а Регионален. Към музеите трябва да се добави и археологически обект "Туида" в местността "Хисарлъка".
 По принцип приветствам създаването на сайта :) Успех!!!

Неактивен фен на форумите

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 201
    • Профил
Страхотен е сайта, всичко си има - мисля, че ще бъде добре възприет от нашите съграждани. :)
Тайната на музиката е че тя започва там, където думите свършват.

Lemon juice

• Гост
Страхотен е този сайт, хареса ми много. :D

Шишо Бакшишо

• Гост
Страхотен е сайта... :)

Georgiev

• Гост
Не станаха ли много сливенските домейни ?

Неактивен UGLY_BOY

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 494
    • Профил
Хм, че този сайт си го рекламираха, още докато бях ученик в Сливен. Виждал съм негови рекламни транспаранти по основните сливенски булеварди още през 2002-2003-а, да речем. Да не е просто обновен?
Талантът е 5 %, а трудът - 95, но когато 5-те процента ги няма, 95-те отиват на вятъра!

My Pic:
http://photos1.hi5.com/0005/758/315/5DTDTq758315-02.jpg

Дядо Стефчо

• Гост
Най-вероятно! :)

Неактивен UGLY_BOY

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 494
    • Профил
Цитат на: "Дядо Стефчо"
Най-вероятно! :)

Не най-вероятно, ами си е баш така.
Талантът е 5 %, а трудът - 95, но когато 5-те процента ги няма, 95-те отиват на вятъра!

My Pic:
http://photos1.hi5.com/0005/758/315/5DTDTq758315-02.jpg

Sliven-bg

• Гост
Не е така!
« Отговор #9 -: 11.05.2007 16:45:42 »
Старият сайт който си мислите че е обновен е: www.slivenbg.com, той вече не съществува, а sliven-bg.com въобще не е направен върху основа на този предния.

Georgiev

• Гост
направен е на joomla ;-) и личното ми мнение е, че дизайна му малко куца, но като цяло бива ;-)

Чичото на Лебеда

• Гост
Бива си го сайта. :)

ReSPeCT_92

• Гост
Много по добре е от стария

i_am_idiot

• Гост
Чичо Боби Беленски ще напише собствена CMS, той е webmaster@sliven.net ;-) На него му плащат, за да пази sliven.net, и форумите ;-)
Смях ;-)