Автор Тема: ОТ КЪДЕ ДА КУПУВАМЕ/ДА НЕ КУПУВАМЕ КОМПЮТРИ  (Прочетена 91473 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Шишо Бакшишо

• Гост
Напоследък наблюдавам, че под път и над път никнат компютърни фирми като гъби, които продават компютри(втора и нова употреба) с неясно качество и произход. Та по този повод ми хрумна идеята за тази анкета...

Pupil/student

• Гост
Аз лично предпочитам да купувам оригинални стоки, които знам, че ще работят както трябва, а не на втората седмица да сдадат багажерията. :)

Дядо Стефчо

• Гост
И аз лично предпочитам да купувам оригинални стоки. Сега за фирмите, които предлагат по-евтина компютърна техника какво може да се каже! Има и добри фирми, които много работят и си вършат качествено работата, има и такива, които я вършат доста немарливо и със закъснение.

Лимонко Лимонков

• Гост
Цитат на: "Дядо Стефчо"
има и такива, които я вършат доста немарливо и със закъснение.

Като например една компютърна фирма(няма да й упоменавам името, за да не й правя реклама) намираща се на ул. "Хаджи Димитър" №3, която редовно се ослушват служителите й, като ги повикаш и може да ти се изчака чакането...

The police employee

• Гост
Много добра тема си пуснал Шишо! Аз лично смятам, че оригиналните продукти са добри, но и фирмите не отстъпват по качество на продуктите. И те се вписват достойно в търговската листа

desert

• Гост
az mislq 4e e po dobre da si kupi6 komputer ot specializiran magazin samo za komputarna tehnika sas sobstven serviz koito da otgovori vednaga na problemite koito vazniknat s komputarat ti. otkolkoto da si kupi6 ot veriga kato tehnomarket ili tehnopolis. no koito razbira nikoga nqma da si kupi ot tam zatova nqma kakvo pove4e da dobavq. pri4inite sa mnogo.

Georgiev

• Гост
то няма читави фирми в Сливен...

ReSPeCT_92

• Гост
Защо да няма читави фирми в Сливен? Аз например бях 5 клас като си купих компа от една фирма до гратската градина и от тогава до сега компа не ми е правил проблем освен когато аз не го разваля :D Пък ако се счупи имам си гаранция 5 години така че...

Лимонко Лимонков

• Гост
Че голяма гаранция са ти дали!

Неактивен UGLY_BOY

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 494
    • Профил
Искат да ти кажат, че в Сливен няма читави фирми от гледна точка на това, че цените са неизмеримо по-скъпи спрямо някои други градове (дори по-малки от Сливен), а камо ли спрямо София.
Талантът е 5 %, а трудът - 95, но когато 5-те процента ги няма, 95-те отиват на вятъра!

My Pic:
http://photos1.hi5.com/0005/758/315/5DTDTq758315-02.jpg

Georgiev

• Гост
Проблема не е само в цените.Нормално е да са такива в сравнение със София.Говорим за качеството на услугите, което те предлагат.Запознат съм достатъчно добре...

razli4en_man

• Гост
Не си копувайте
« Отговор #11 -: 19.08.2007 16:55:12 »
Не си купувайте компютри от магазина срещу Билата,там всички хардуери и софтуери са стари или частите са им втора употреба купувайте само от Atlas Electonics :lol:

Неактивен UGLY_BOY

• Напредващ
  • **
    • Профил
Re: Не си копувайте
« Отговор #12 -: 20.08.2007 02:04:05 »
Цитат на: "razli4en_man"
Не си купувайте компютри от магазина срещу Билата,там всички хардуери и софтуери са стари или частите са им втора употреба купувайте само от Atlas Electonics :lol:

Моят комп е купен от магазина срещу BILLA (ако става въпрос за този до спирката на светофара), ама човекът е приятел на баща ми и затова не ми е правил проблеми.
Талантът е 5 %, а трудът - 95, но когато 5-те процента ги няма, 95-те отиват на вятъра!

My Pic:

Христофор Събев

• Гост
Re: Не си копувайте
« Отговор #13 -: 21.08.2007 12:48:57 »
Цитат на: "UGLY_BOY"
Цитат на: "razli4en_man"

Моят комп е купен от магазина срещу BILLA (ако става въпрос за този до спирката на светофара), ама човекът е приятел на баща ми и затова не ми е правил проблеми.

От Евгени ли? Така мисля, че се казваше!

Неактивен UGLY_BOY

• Напредващ
  • **
    • Профил
Да, от него. Бил е войник на баща ми.

My Pic: