Автор Тема: ОТ КЪДЕ ДА КУПУВАМЕ/ДА НЕ КУПУВАМЕ КОМПЮТРИ  (Прочетена 91436 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен MichaelPark

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 240
  • "The passion for rallying has no frontiers"
    • Профил
Добър вечер.

Пак ще трябва да се включа, колкото и да не ми се иска...

mk21: никога не съм твърдял, че съм някакъв капацитет. Споделям опита си. По думите ти личи, колко си жалък и несериозен.  За възраст и опит, дай да не си говорим. Вадя си хляба с устройства, които ти можеш да видиш и четеш за тях единствено в гугъл/предполагам/.
Така, че дайте да не си мериме чурките и да не говорим глупости във форумите. Има други хора, които оценяват способностите ни. Дайте да не заблуждаваме и без това малката аудитория с глупости. Щото ще ти напиша толкова примери с ейсъси/цялата им серия лайна/, че до нова година ше си мислиш репликата във форума!
Аз не ненавиждам само ейсъс, доста са. И са много на пазара ни. А хората ги купуват, заради такива като Вас...  дето лаят без покритие...

Ще гледам това да е последното ми мнение по темата!

Поздрави и лека вечер!
« Последна редакция: 22.05.2010 01:37:47 от MichaelPark »

mk21

• Гост
Радвам се, че това беше най-после последното ти "компетентно" мнение по темата ;)
Радвам се също така, че все пак си използвал думата "предполагам" в отговора си, понеже няма начин да знаеш точно какви устройства съм виждал, с какво и къде работя, колко изкарвам и т.н. още по-малко, колко ми е голяма пишката, ако ще ги мерим. Както се казва, ще поживееш и още много устройства ще видиш, света се променя и изглежда по един начин на 20 и няколко години, по друг на 30 и няколко години и по още по друг на 40 и кусур... Та така по повод на това кой какъв е и какво е виждал. И повече не го споменавай това ейсъс, че ще се изложиш пред някой чужденец, ако контактуваш с такива.

Няма да ти правя психоанализа, но мога само на две на три да ти кажа, че имаш доста комплекси за избиване и не говоря само в ИТ областта ;) Направи си труда да прочета доста от мненията ти в този форум и ми прави впечатление, че абсолютно навсякъде се прскаш на голямата работа, на разбирача от всичко - било то автомобили, компютри, дрехи, нощен живот и високоалкохолни питиета... В час си със всичко, а всички останали са някакви тъпаци, селяци, рогачи и т.н. Обаче си направи и труда да ти прочета и някой мнения в други форуми, различни от "слеския" (за теб) форум на сливен.нет и там се държиш по съвсем друг начин "Извинете, знае ли някой как се прави..."; "Ще ми помогне ли някой..." - много любезен тон. Чудно защо ли там не пишеш "Ей лайняни селяци, кой е сетвал еди кво си?", хахахаха ;) Може и да те заболи, но моя извод е, че просто си жалък, човече. Не се опитвай на всяка цена да се налагаш на всякъде. Просто не всички на село ядем доматите с колците и не всички ходим с анцуг Адидас по главната ;D

Неактивен MichaelPark

• Напредващ
  • **
    • Профил
Добро утро :)

Пак ще трябва да се включа... :)

Драго ми е, че се занимаваш с моята личност и си си направил труда да ми прочетеш постовете.
Незнам за кои форуми говориш "приятелю", но на мен не ми стана ясно. Или се аргументирай, или не пиши повече :)
Относно работата ми - работя предимно с едни зеленикави устройства дето струват по няколко хиляди долара. Платил съм си/ платили са ми/  за няколко сертификата и така нататък. Отношението ми /към някои "марки"/ е подорено от факта, че тук пишат личности, които си нямат хал хабер от IT, а предлагат ноутбуци, десктоп машини и почие боклуци без да са направили ни един тест. Други пък даже си предлагат и услугите.
Думи от рода "лайняни селяни", "рогачи" и т.н. не съм или поне не си спомням да съм използвал в постовете си. Дори и да съм, то това е към други лица, които не участват във форума.
Вместо да ме ядеш, дай си компетентното мнение по някоя от темите, после може да го обсъдим./Има и ЛС./
Преди време май бях дал предложение да се направят раздели в този форум - хардуер/софтуер - където всеки може да задава въпроси по някой казус/както да пуска статии, предложения и т.н. относно хардуер, операционни системи, антивируси и т.н./. Тази тема "откъде да купуваме компютри" супер много се сбози и предлагам да се изтрие заедно с всички постове.
Нека за в бъдеще запазим добрия тон и по някакъв начин да помагаме адекватно на потребителите.

желая Ви лек и успешен ден!
« Последна редакция: 27.05.2010 03:42:07 от MichaelPark »

Неактивен MichaelPark

• Напредващ
  • **
    • Профил
Здравейте отново!

Така като гледам част от потребителите тук се интересуват от IT.
Нека бъде направен раздел със съответните подфоруми - Софтуер, Хардуер, Мрежи.
Мисля, че така ще сме по-полезни, отколкото да се дразним!

Неактивен Веселин Василев

• Глобален модератор
  • Напредващ
  • Публикации: 329
    • Профил
Здравейте! Весели празници на всички! Реших да обновя малко анкетата, като добавя конкретно имена на фирми, които продават компютри и периферия в Сливен. Не изтрих предишните гласове за да не изпадам в задочен спор с автора на анкетата. Оставих я постоянно отворена за гласуване с възможност при желание да се добавя нова, непосочена до този момент фирма, която може да се предложи в мнение тук! Нека потребителите да оценят безпристрастно къде са получили най-добро качество, на най-добра цена и при това с компетентно и любезно обслужване!
П.С. А и промених името на анкетата, защото така беше невъзможно да се определи за какво гласуваш - от къде да купуваш или от къде да не купуваш компютър - оставих го да бъде положително - от къде да купуваме компютри!!!
« Последна редакция: 26.12.2010 13:24:44 от Веселин Василев »
Илли, Илли, лама савахтани!

Неактивен Калчо Василев

• Администратор
  • Напредващ
  • Публикации: 242
    • Профил
Весели празници на всички  :) Първите резултати са показателни за променените условия на пазара. Аз бих добавил и думичките - през интернет от специализирани уеб сайтове и фирми. Асортимента и цените са прекалено динамични и почти всички ровят и търсят в интернет най-доброто на най-добрата цена. Рядкост са хората чакащи и разчитащи на информацията в магазина. Специализираните айти форуми определят голяма част от конфигурациите и от къде да се купуват. Прекалено много опарени се насъбраха от разните техно-експерти и пишман фирми. Това е валидно както за десктопите, така и за лаптопите. А и изобщо за всякакъв вид електроники. Съвсем очевадна е липсата на доверие към старите магазини и фирми. Но те са си го заработили през годините това отношение и доверие...  :(

Едит: правописни грешчици...

Реплика - колегите модератори и администратори могат сами да добавят опции за гласуване!!! Поканата важи за потребители които нямат такива права!!! Веселин Василев!!!
« Последна редакция: 27.12.2010 16:50:40 от Веселин Василев »
Насила хубост не става !

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
  • Публикации: 11622
    • Профил
Защо не направиш анкетата като нова тема Веско? Така макар и променена, повечето от нас са гласували в нея и втори път не ни дава право да гласуваме! Дава следното:

Може да се гласува вече - има опция за промяна на гласа!!!
« Последна редакция: 27.12.2010 16:39:15 от Веселин Василев »
Танкът мачка и пердаши, няма наши, няма ваши. Няма ваши, няма наши, танкът мачка и пердаши.

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
  • Публикации: 11622
    • Профил
Едно уточнение - СТИВ(Стефан и Иван) е рекламна агенция, която се занимава и с продажба на компютри нови и втора употреба, както и с ремонт на компютри.
« Последна редакция: 27.12.2010 18:05:00 от Moderator Club »
Танкът мачка и пердаши, няма наши, няма ваши. Няма ваши, няма наши, танкът мачка и пердаши.

Неактивен Веселин Василев

• Глобален модератор
  • Напредващ
  • Публикации: 329
    • Профил
Направих я наново анкетата! Махнах старите опции: "От специализираните магазини" и "От новопоявилите се фирми" и добавих нови фирми, които продават компютри в Сливен!
Илли, Илли, лама савахтани!