Автор Тема: Аз ще гласувам /няма да гласувам/ на тези парл. избори  (Прочетена 16852 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Choko

• Гост
Аз ще гласувам на тези парламентарни избори, защото е мое конституционно право и задължение. Смятам че всеки който не е упражнил правото си на глас няма право да предявява претенци към бъдещите управляващи.

Anonymous

• Гост
Аз ще гласувам, защото иначе гласа ми ще бъде разпределен към спечелилите най-много гласове партии. Т.е. ако не гласувам - на практика гласувам за БСП.

m

• Гост
Аз НЯМА да гласувам, защото на никой не му пука за мен -> и на мен не ми дреме за никой. Нямам желание да взимам участие в каквито и да било политически изяви. Всеки се спасява поединично.

Деко

• Гост
Всички да гласуваме
« Отговор #3 -: 04.06.2005 21:35:24 »
Призовавам всеки да упражни правото си на глас.
Да не позволяваме другите да решават бъдещето на България вместо нас.

DRAKA

• Гост
I kvoooo
« Отговор #4 -: 06.06.2005 11:31:14 »
:twisted: Njama da glasuvam. Do sega vse glasuvam- i  iiiii - nishto. Otivam v 4ugbina . Glasuvaite vie, kato vi e malko akyla

Anonymous

• Гост
Ще гласувам, но още не съм решил за коя формация. Със сигурностще е дясна. ЩЕ пусна бюлетина, за да не бъда част от тези, които на тепсия дават властта на БСП.

Лебеда

• Гост
Аз гласувах и упражних моите демократични права, дано да има ефект от това и бъдещите управници да оправдаят моите надежди и очаквания! Защото все пак ги подкрепих.

Anonymous

• Гост
Няма да ги оправдаят Лебед, няма да ги оправдаят. То вече се вижда, особенно ако си гласувал за БСП. Цените и данъците вече растат, живота поскъпва (не само от петрола, ами и от неразумни решения на правителството), даже държавни кредити започнаха да теглят - прочети тук: http://f.dir.bg/LISTS/BASICPLACE-BANKS/news_786020.php Дано не объркат съвсем нещата, защото лошо ни се пише.
Аз не обичам хората които лъжат, не ги уважавам, нямам добро мнение за тях. Не искам да имам работа с такива хора.
Не уважавам политиците които лъжат. Не уважавам кандидат-управляващи които лъжат, защото е ясно как ще управляват - ще лъжат.
На лъжеца не може да имам доверие.
Аз не им вярвам.

Anonymous

• Гост
Продължавам: Винаги съм гласувал и ще гласувам, но никога за хора които лъжат.

Лебеда

• Гост
Има ли някой да не лъже?! Всички лъжат и обещават предизборно, а после...
« Последна редакция: 15.12.2008 19:38:21 от Борис Беленски »

Лебеда

• Гост
Цитат на: "Anonymous"
Няма да ги оправдаят Лебед, няма да ги оправдаят. То вече се вижда, особенно ако си гласувал за БСП. Цените и данъците вече растат, живота поскъпва (не само от петрола, ами и от неразумни решения на правителството), даже държавни кредити започнаха да теглят - прочети тук: http://f.dir.bg/LISTS/BASICPLACE-BANKS/news_786020.php Дано не объркат съвсем нещата, защото лошо ни се пише.
Аз не обичам хората които лъжат, не ги уважавам, нямам добро мнение за тях. Не искам да имам работа с такива хора.
Не уважавам политиците които лъжат. Не уважавам кандидат-управляващи които лъжат, защото е ясно как ще управляват - ще лъжат.
На лъжеца не може да имам доверие.
Аз не им вярвам.

Човек все пак трябва да живее уж привидно с някаква надежда, а дали ще се осъществи! Това е отделен въпрос.

Любовник

• Гост
Привидно живеят и се водят в действията си преди всичко чекиджиите и мастурбаторките. Те се опитват да заместят липсващия им нормален свят с измислен такъв.
Аз съм за истинската неподправена любов в действията си и затова ще гласувам само за този който ми спечели симпатиите, но не и за "по-малкото зло", защото то почти по нищо не се различава от по-голямото зло. :lol:

Лебеда

• Гост
Такава неподправена любов няма, мога да ти кажа аз. Има я само по книжките...

Любовник

• Гост
Ако не ми спечелят "сърцето" няма да гласувам пък ако ще турско да стане. То натам е тръгнало - да става турско заради продажната политика на българските (етнически) политици.

Anonymous

• Гост
Към Любовник,
Мислещите хора трябва да гласуват, иначе управляващите се избират от немислещите. Последното е лошо. Лошо е за всички - и за мислещите, и за немислещите.
Те - немислещите - ще гласуват и за 5 лева, и за 2 кебапчета, и за неизпълними но галещи ухото обещания... , но не мислят че ние - избирателите ще плащаме сметката - и то скъпо и прескъпо.
Към Лебеда,
"Има ли някой да не лъже?! Всички лъжат и обещават предизборно, а после..."  
Труден въпрос. Доста мислих как да ти отговоря, и накрая реших така: Не всички лъжат нагло, и не всички обещават предизборно очевидно неизпълними неща. Повече не бих си позволил, защото ще излезе че правя агитация.

Лебеда

• Гост
Прав си, някои замазват само - т.е. опитват се да лъжат, обаче не смеят направо, ами с заобиколки. Един вид мижим да те лажим.