Автор Тема: Компютърна зала "Hot Spot" Търси администратор  (Прочетена 9068 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rastabreeder

• Гост
Залата се намира до полицията. Търсим човек които да е на ти с компютрите , не е нужно да е програмист или да има диплома. По-скоро да е със здражи нерви и да мойе да се справя с проблеми по игри и така нататък.

За връзка : 0888391175

Georgiev

• Гост
като ти гледам правописа ми става ясно какво ви е нивото...

Този администратор какво ще администрира ?! Windows/Linux машини, Windows/Linux сървъри, mail, db, домейн контролер ?!

Как така да няма диплома ? Ако няма диплома, то той няма да може да чете и пише, камо ли да администрира нещо.

rincewind

• Гост
@Georgiev е донякъде прав, но и донякъде греши...

Прав е за правописа и нивото на този, дето е писал "обявата". Найстина, не може да очаквате да наемете човек, като само в обявата си имате средно по 2-3 грешки на изречение.

А не е прав, защото хората си търсят игрови маниак - димек, ако ти отнема повече от 15 мин да намериш крак за някоя случайна игра, то не си за там. Хората искат човек, които да му дадат играта, той да я инсталира(а тука влизат и всички странни техники за инсталация, включително и разкачане на физическото DVD, спиране на нета и т.н.), да я настрой така, че да се играе както трябва и ако случайно дойдат някакви нови компоненти, било то слушалки, мишки или т.н., да може да ги закачи и те да работят(това последното е много важно). Този човек е хубаво да има и доста натрупан игрови опит, защото за къде е един админ на игрална зала, ако не знае един свестен CS, Diablo или най-вече WoW server?

Ето такъв човек търсят хората.
Ако @Rastabreeder има нещо да доваби - да казва, но аз мисля че изчерпах темата.

Georgiev

• Гост
Това да си gamer и да знаеш 3 сървъра за cs и wow, няма нищо общо с това да администрираш интернет зала, или както е написано в обявата 'да си на ТИ с компютрите'.

Moef

• Гост
Гледай сега каква е хватката.
Администратора на компютърен клуб има няколко задачки :
1. Да взема паричките на децата и да ги събира
2. Като дойде шефа или управителя му ги дава
3. Обикновено рано сутрин трие залата с парцала
Други не се сещам, лично аз имам годинка в клуб 3 месеца от които като администратор.
Съвета ми към "неграмотното" момче е - като предлага работа да дава някакви обяснения.Все пак това е Сливен, всеки се прави на голямата работа .

П.С. Господин Гуардиан, страхотен форум , но .... начина на подредба не го прави достатъчно добре достъпен до сливналиите

Неактивен Веселин Василев

• Глобален модератор
  • Напредващ
  • Публикации: 329
    • Профил
Moef къде бе приятелю видя тук мнение на потребителя Guardian, че си му оставил послепис. И какво общо има мнението ти относно подреденоста на форума с темата - "Компютърна зала "Hot Spot"  си търси администратор". Моето лично мнение е, че щом тази зала се налага да си търси персонал чак през форумите, работата не е много привлекателна, условията на труд са лоши, заплащането е малко, шефа вероятно е некоректен, няма реален договор и осигуровки, вътре вероятно постоянно се пуши и е задимено, или по някаква причина нервите на работилите преди това не са издържали за да пожелаят да се занимават и занапред с тази си работа. Кой знае какви са причините?
« Последна редакция: 16.10.2009 22:59:18 от Guardian »
Илли, Илли, лама савахтани!

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
  • Публикации: 11665
    • Профил
Moef къде бе приятелю видя тук мнение на потребителя Guardian, че си му оставил послепис.
Явно се е припознал !!!
Танкът мачка и пердаши, няма наши, няма ваши. Няма ваши, няма наши, танкът мачка и пердаши.

Неактивен MichaelPark

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 240
  • "The passion for rallying has no frontiers"
    • Профил
Не се е припознал, желае Guardian-a да му администрира мрежата! :)