Автор Тема: Кампанията на СДС - Сливен  (Прочетена 7294 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дора Михайлова

• Гост
Посетете сайта на СДС Сливен:

http://www.sds-sliven.org/

Лимонко Лимонков

• Гост
Кампанията на СДС - Сливен
« Отговор #1 -: 22.10.2007 12:51:51 »
Не е лош сайта, само че новините в него са малко старички!!! :shock:

AVIANA

• Гост
и
« Отговор #2 -: 22.10.2007 17:34:49 »
и защо не ги пишете тия множество организации в които работят кандидатите за общински съветници?:))аз не че не знам ама ми стана доста смешно.гордеем се че заемаме високи длъжности пък ни е срам да кажем къде.а предполагам е и умишлено:)
Иначе за професионализма на г-ца Георгиева спор няма.Него не го подлагам на коментар,но ми е смешно че едно девойче дето събира обяви във вестник го писали финансис ли беше или икономист по плакатите разлепени из града:))от 11 години имам висше икономическо образование и пак не мога да се нарека така:))ей ама покрай избори куцо и сакато се кичи с титли:))

Choko

• Гост
Уважаема госпожице

Казвам се Атанас Митев и съм член на дружеството на инвалидите в гр. Сливен. Не ви прави чест да обиждате хора като мен. Аз не съм куц но съм със зрително увреждане. Имам магистърска степен по публична администрация, която съм я получил с много труд и упоритост. За разлика от Вас аз със гордост мога да заявя че съм Магистър, защото не съм си получил дипломата даром. Мисля че дължите извинение на хората с увреждане. Ние сме равностойни граждани на тази страна. И ако не се извините ще смятам че ви е платено да ни оплювате.

кандидат за общински съветник от СДС

AVIANA

• Гост
аз
« Отговор #4 -: 23.10.2007 13:22:17 »
аз точно вас не обиждах.защото вие като честен гражданин сте си написал всичко.ставаше въпрос за ония други хора които не са го направили.извинявам се ако сте ме разбрали погрешно.даже се радвам че ви има в тази листа.въобще че се обръща внимание на хора като вас защото вие също сте част от това общество.г-н Митев ставаше дума за друго.за хора окичили се с титли но не казващи къде точно работят и с какво се занимават.нова за жалост го има във всички листи.още веднъж приемете моите извинения и ви пожелавам успех.ще се радвам точно вие да сте един от бъдещите членове на местния парламент

Дора Михайлова

• Гост
Кампанията на СДС - Сливен
« Отговор #5 -: 23.10.2007 13:34:28 »
Много бързо биеш отбой, AVIANA.
Мисли малко повече преди да пишеш, че пак ще се наложи да се извиняваш. И ако уважаваш факта, че си българка и родния си език, ако имаш завършен поне осми клас - старай се да пишеш с по-малко правописни грешки.
Или пък - купи си речник - лесно е и не е много скъпо.
И не усещаш ли, че доста нaрод ти го начука вече в този форум?

Админ, моля те, не я отстранявай!

Неактивен Веселин Василев

• Глобален модератор
  • Напредващ
  • Публикации: 329
    • Профил
Уважаеми колеги! От избори на избори се убеждавам, че нещата в България още от времето на Алеко Константинов не са се променили много. Кандидатите ни - Бай Ганьовци, журналистите ни пак същите, а мненията във форумите за съжаление пак в този унисон. Не може ли някога и ние да придобием поне привидната интелигентност на уж европейци и да не си изхвърляме както боклука през терасите, така и неуважителните мнения в тези форуми. Защото за българина хвърлянето на кал явно е станало нещо като национален спорт - всеки вече го умее. А за това какви хора искаме да виждаме в листите за общински съветници - ами аз например искам да виждам млади хора, които са се образовали и искат да се реализират в България - тук и сега. Познавам Калинка Петрова от листата на СДС и мисля че такива хора са нужни на нашия град. Сега отделен въпрос е какво може да работи един висшист тук в Сливен след като завърши образованието си. Нали е логично, че докато си намери работа по специалността трябва да се изхранва някак особенно ако е и семеен и отговорен човек. А в нашия град който по принцип е окупиран от червената номенклатура, можеш да си намериш работа само ако си човек на някой виден другар. Много неща трябва да се променят според мен, но едно добро начало е да влязат млади, добре обучени и некорумпирани млади хора в управлението на града ни и по-специално в Общинския съвет, където се вземат решения за години напред. Моля ви в бъдещите мнения да спазваме приличие и добър тон, който не е навредил на никого и може само да ни препоръча, като едни интелигентни и цивилизовани граждани на град Сливен.
Илли, Илли, лама савахтани!

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
  • Публикации: 11693
    • Профил
Цитат на: "Веселин Василев"
Кандидатите ни - Бай Ганьовци

Изненадваш ме бате Веско, уж от синята партия подкрепяте Йордан Лечков, а го слагаш под общ знаменател с останалите кандидати!
 :lol:
Танкът мачка и пердаши, няма наши, няма ваши. Няма ваши, няма наши, танкът мачка и пердаши.