Автор Тема: БАЛОТАЖ - ЙОРДАН ЛЕЧКОВ-МАРТИН СЛАВОВ !!!  (Прочетена 40192 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
  • Публикации: 11670
    • Профил
Ха, голяма изненада, тази седмица пак ще се приготвяме за избори: Йордан Лечков има 37.42%, а Мартин Славов 17,19%.
Танкът мачка и пердаши, няма наши, няма ваши. Няма ваши, няма наши, танкът мачка и пердаши.

Kuncho_71

• Гост
БАЛОТАЖ - ЙОРДАН ЛЕЧКОВ-МАРТИН СЛАВОВ !!!
« Отговор #1 -: 30.10.2007 13:39:59 »
Poglednete koi vkara Lechkov v obshtinata:

2. ГЕРБ

1. Йордан Лечков Янков
2. Десислава Жекова Танева
3. Васил Йорданов Йовчев
4. Димитър Георгиев Батаков
5. Димитър Ганев Митев
6. Тодор Йорданов Начев
7. Мария Митева Григорова
8. Радостин Димитров Русев
9. Марин Петров Кавръков
10. Руси Петров Големанов
11. Ганка Иванова Кръстева-Василева
12. Стела Стефанова Костова
13. Стоян Иванов Марков
14. Иван Петров Киров
15. Георги Иванов Мангинов

Smiah v zalata sega, no tova koeto ni ochakva 4 godini niama da e smeshno.

Zatova triabva vsichki da izlezem i da glasuvame za da ne ostavim vlasta za tazi grupichka v koiato sreshtame imenata na takiva dostoini biznesmenni i radeteli kato:
Desislava Taneva-Masova privatizatorka;
Dimitar Mitev-obarkal se pojarnikar li e ili urist, SDS li e ili GERB,
Radostin Rusev-kravar prekvalificiral se vav biznesmen s raznorodni interesi kravi, asfaltirane, dograma i dr.
Martin Kavrakov - poizpusnal v avtobiografiata si minalite si mestoraboti,
Rusi Golemanov - Viden shut koito pliueshe Lechkov a v momneta go pregrashta-zashto li? :)
Stela Kostova- to tuka niamam komentar, no oshte se striaskam ot snimkata,
Stoian Markov- ezici znael?!?!?! Angliiski, Frenski :) To e iasno kakvo znae niakolko proekta po SAPARD i to ot edinia interes proiaviava prokoraturata :)

Ako ste reshili da ostavite tazi grupichka da se vihri glasuvaite za Lechkov.

Ako iskate realno upravlenie i razum vie znaete- Martin e vashia chovek.
Moje da poglednete koi vkara i toi v listata za sravnenie s predhodnite izbroeni.

Johny

• Гост
Упражнение по логическо мислене
« Отговор #2 -: 31.10.2007 11:33:25 »
Упражнение по логическо мислене

Kuncho, с пещерно мислене нито можеш да очерниш “лошите”, нито да помогнеш на „своите”. Не подценявай нивото и възможностите на хората.

Те много добре преценяват “кой кой е” и го слагат на мястото му.

Така стана и на първия тур на Местни избори 2007 в Сливен – всеки си получи заслуженото.

Защо стана така? То е много просто:

Казва някой – Липсват 2 милиона лева от общината (Лечков ги открадна) - това е изводът от проверката на Сметната палата.
Какво си помислих аз?
Без да съм виждал доклада си помислих – Ако това е вярно, защо „загрижените” за благото на града хора не са подали съответната информация, където трябва и Лечков и съответните длъжностни лица да са вече подсъдими? (А защо не и в затвора?) Защо я дават на определени медии? А защо тези медии публикуват непроверена информация? Възможно ли е, ако има сериозни нарушения Кредитния рейтинг на Община Сливен да се покачва?
Направих извод, че вероятно става дума за техническа грешка – например тези 2 милиона лева не са отнесени в правилната счетоводна сметка, а в друга, защото не може да има престъпление от такъв мащаб и да няма никакво действие на съответните органи по този повод.

Защото ако можеха, ако имаха и зрънце доказателство „загрижените хора” щяха да удавят Йордан Лечков в капка вода.
Значи нямат!

Същото е и с „липсващия” резерв на общината от 9 милиона лева, със „заробващия” кредит, който всички ние ще връщаме, с изплащането на уличното осветление. Няма да повтарям упражнението по елементарно логическо разсъждение по-горе.

А какви са фактите?
Асфалтираха ми улицата – за първи път от времето на Георги Данчев! Досега кърпеха на 7-8 години и кръпките издържаха до първия по-сериозен дъжд. Вечер е светло. Нарочно обикалях цял Сливен – почти всички улици са асфалтирани! Градът грее вечер! Приятели от други градове единодушно твърдят, че Сливен е дръпнал напред. Горд съм да им покажа осветените сгради в центъра вечерта.
Тогава „загрижените” за какви дупки по улиците говорят, за каква „мрачева”? Очакват ли някой да им повярва?

Археологическите разкопки:
Данчо „реши” и задейства процеса. С лични средства. Жена му беше неотлъчно до археолозите, питаше от какво имат нужда и начаса го доставяше. Той ходеше по два пъти на ден. После се включи и Общинският съвет – за което Браво! А после дойдоха „загрижени” хора от София и поискаха находките да бъдат пренесени там. Но, Данчо се беше приготвил – по предварително сключения договор с професор Китов всичко остава в Сливен! Следва разширение на музея, нов музей, блиндирани врати.
Ей такива работи обичам да се случват в Сливен!

Мога да продължа още много, но спирам до тук. Зная, че и Вие се упражнявате в логическо мислене. Продължете да го правите, защото това е единственият начин да бъдете независими!

И за край какво?
Зная, че го знаете, но все-пак ще го кажа:

Първо:
„Загрижените” и „съответните им медии” вече съм ги отсвирил - т.е класифицирал съм ги като „СПАМ” и ако ми се пречкат ги изхвърлям веднага на информационното бунище – в кошчето за боклук). Ако все-пак случайно ми кажат „добро утро” си поглеждам часовника, за да видя колко часа през нощта е.

Второ: Споделям мнението на един софиянец, който каза:
„Йордан Лечков е национално богатство! Пазете го!”

Kuncho_71

• Гост
ОТГОВОР ОТ ПЕЩЕРАТА
« Отговор #3 -: 31.10.2007 15:36:20 »
Драги ми Johny най леко е да обвиниш някого в "пещерно" мислене и да се мъчиш да манипулираш използвайки стари полицейски трикове измествайки темата.

В случая обаче тези неще са свързани, защото поне единият от хората осмият от листата на ГЕРБ е известен с това че асфалтира улиците, сменя дограмата с пари който всички Сливналий ще връщаме.

Другият вездесъщ бизнесмен е Георги Славов ( кандидата за ГЕРБ на Ямбол).Той печели търговете наред за асфалтиране, подмяна на дограма по училищата.Представлявана от него фирма чисти боклука и слага камерите.Той се грижи за светофарите и осветлението.Абе оправно момче :)

Ако можеш да ми посочиш и кои улици са тези всичките асфалтираните защото дупките са покрили моята.Като минавам покрай Трето Основно училище вечер се чудя как моето момиченце в четвърти клас ще минава в тази тъмница или аз ще трябва да правя слалом през дупките по улиците наоколо докато отивам да я взема.

Не е лошо да се асфалтира, лошо е когато го правиш преди изборите със заем който си взел преди изборите, след като за 4 години успяваш в последните дни да откриеш една автогара.

А това с археологическите разкопки в стил аз съм зад всичко добро ме тушира.Така се пишеше преди 1989 година как един човек е навсякъде, а уж си с модерно мислене.Най вероятно господин Лечков е забил и лопатката преди да "изкочи" маската :)

Това с индексите не го казвай другаде за да не ти се смеят :)))
В света има няколко агенции чиито индекси означават нещо Moodys,Standard&Poor's , така че индекса на една никому неизвестна по света българска агенция се нарича само ненужен харч на пари.А и ако погледнеш другите индекси на общини то този на Община Сливен е някъде в средата :)  

А тези Софиянци след като не са успели да вземат златната маска може да се договорят с другото съкровище на Сливен да отиде там при тях :)

С уважение от един "пещерен човек" :)

Johny

• Гост
« Отговор #4 -: 31.10.2007 15:54:23 »
Kuncho, аз казах каквото имам да казвам.

Бъди сигурен, че четящите и мислещите хора са претеглили и теб, и мен и са ни поставили вече на мястото, което ни се полага.

Kuncho_71

• Гост
« Отговор #5 -: 31.10.2007 15:58:11 »
Аз също Джони, само че не използвам стандартните фрази на класически PR :)

Борис

• Гост
« Отговор #6 -: 01.11.2007 07:06:38 »
Цитат на: "Johny"
Kuncho, аз казах каквото имам да казвам.

Бъди сигурен, че четящите и мислещите хора са претеглили и теб, и мен и са ни поставили вече на мястото, което ни се полага.

Кунчо и ти ли си от същото село? За теб г-н Лечков Професор ли е? Или може би си като щраусите, при първа опасност главата в земята.

Като защитаваш Лечков поне платил ли ти е за това? То хубаво освети улиците и ги асфалтира, а после кой ще плаща за тези кредити? Май ще си ти същият данъкоплатец и май следващото асфалтиране ще е 20 год като си изплатим кредитите или това тебе не те интересува, защото си пич и имаш скрити 20 милиона лева и в нужда на криза винаги можеш да ослужиш на общината с правилната лихва. Та това са 20 милиона лева, не че са кои знае колко много пари, но за обикновеният човек, които получава 200 лева заплата са като един мираж, като един оазис. Та нима ти си виждал 20 милиона лева на едно място?

Всички се развъдихте големи бранители на Лечков. Да не би всички да работите за него?

Или членуваш в клуб "Империя" с някоя фирма фантом и получаваш на готово пари и ти?

Kuncho_71

• Гост
« Отговор #7 -: 01.11.2007 10:59:47 »
Борисе по добре прочети какво съм писал и тогава ме нападай, аз в никакъв случай не защитавам Лечков.

Напротив твърдо съм против не само срещу заема но и срещу начина по които се разпределят поръчките и как една групичка фирми ги прилапват.

А за жалост част от тези хора вече са съветници от листата на Лечков и са се наредили наново да си разделят сладката баница на поръчките.Но това вече не може да се промени.

Затова е много важно в Неделя да гласуваме за нормалния начин за управление.

Нормалното управление ще дойде с хората които могат, които искат промяната.

Тази промяна ще дойде с МАРТИН СЛАВОВ!

Само така ще успеем да си върнем града!

А мога да кажа че съм съгласен с това за заема и неговото връщане но не е само заема!

Така че Борисе прочети какво съм написал преди това.

Неактивен Виктор

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 440
    • Профил
« Отговор #8 -: 01.11.2007 12:31:36 »
Цитат
Тази промяна ще дойде с МАРТИН СЛАВОВ!

Не се заблуждавайте, Мартин Славов е от БСП. Което значи, че няма да има промяна. Нали си спомняте по времето на Иван Славов - колко градинки бяха застроени, пенсионерите протестираха; преди това - по времето на Гагаузов - заема за турските автобусчета - после едвам спасиха фирмата от фалит.
Нали и сега БСП са в управлението на държавата - виждат се принципите им.
По времето на Лечков - в Общинския съвет най-много бяха съветниците от БСП - 15, Лечков имаше 4 съветника, защо не го махнаха? Можеха, но не искаха. Тогава той им беше удобен, всички правят далавери, критикуват само Лечков, нали това е целта - далаверата...
Комунално? На сесията БСП съветниците критикуваха Лечков, подкрепяха Иванов, като дойде време за гласуване - не го подкрепиха. Гласуваха "въздържал се", което е ЗА пледложението на Лечков.
Заема - пак общинския съвет го разреши, можеше да не го разрешава, нали? Само не казвайте, че всички в общинския съвет са били против БСП, просто не е вярно. Когато искаха председателя да е на БСП - сложиха си го.
Такива са БСП, умели манипулатори и лъжци, и далавераджии.
А при избрани 8 общински съветника - ще разчитат на други, най-вече на Галин Кънчев. От него ще зависят, следователно ще трябва много да му защитават частните интереси...
Въпросът е: Кой ще защитава обществените интереси?
Защото и Лечков не е цвете...
Това е в Сливен.
Всеки да преценя сам.

ven

• Гост
« Отговор #9 -: 01.11.2007 13:10:38 »
sram za nashiq grad!.........
dalech sam ot BG no sledq kakvo stava v sliven i me e sram! slivnalii sabudete se!

mitko

• Гост
« Отговор #10 -: 01.11.2007 13:15:46 »
Радвам се, че мога да прочета толкова много мнения.

Мисля че в случая е важно кой управлява, защото партиите нямат голямо влияние, а и БСП са с по малко съветници.
Така че, решенията ще минават след като има консенсус.

Познавам Марто и мисля, че ще успее да наложи нов модел.
Мина времето на тоталното противопоставяне.

Време е да се обеденим около умните хора.
Не трябва да оставяме тези които карат лъскави коли със Германски регистрации да ни управляват.

Не се бях замислил кой влезе в листите за съветници от ГЕРБ.
След като прочетох съм като залят със студен душ.

В Неделя, ще гласувам защото предния път просто не отидох и ще гласувам за да не позволя общински съвет и кмет да правят каквото си искат.

hristo89

• Гост
Долу платените писачи на БСП
« Отговор #11 -: 01.11.2007 14:21:40 »
Не харесвам и двамата кандидати.
Нямаше да гласувам на втория тур.
Но вие, господа платени писачи на БСП ми дойдохте до гуша. Отвратен съм от вас!
Затова, в неделя, напук на вас ще гласувам за Лечков!
Продължавайте все-така нескопосано да изписвате вежди на Мартин Славов!
Скоро ще му извадите очите! Още малко остава!

Kuncho_71

• Гост
« Отговор #12 -: 01.11.2007 14:40:06 »
Първо на мен никой не ми плаща, а от интерес към форума споделих и аргументирано защитих мнението си.
Доходите който получавам слава богу не зависят от никоя партиина централа, нито зависят от общината в Сливен.

Затова и мога да говоря спокойно.

Ако с това съм те подразнил  Христо съжалявам, целта ми не е била да те убеждавам в моята правота.

А за кого да гласуваш решаваш ти, и аз винаги бих уважил свободния избор на всеки независимо дали ми харесва.

Така че те поздравявам затова, че ще изразиш твоя глас на балотажа независимо дали ми харесва на мен или не.

Johny

• Гост
« Отговор #13 -: 01.11.2007 16:12:47 »

Борис

• Гост
« Отговор #14 -: 01.11.2007 17:16:09 »
Кунчо така е. Но просто на места се размива истината. Прочел съм всички постове, знам че не си за Лечков, но на места точно него предлагаш.

На г-н който ще гласува за него. Ми давай. После не се чуди, защо вместо да имаме силен индустриален град имаме една голяма безработица. Скоро да сте видели някои да започва нов бизнес в Сливен? Или просто няма как да го почнат хората, защото няма предпоставки.

Някои казват, че БСП били зле. БСП може и да са най-отвратителната партия, която мога да си помисля, но са за предпочитане те да бъдат на власт отколкото другият кандидат.

По интересно в днешно време е че до сега ни краха управляващи и плащаха на "АНЦУНЗИ", а сега направо ще ни крадат "АНЦУНЗИ" и "ПРОФЕСОРИ".

Лично за мен като кандидат за кметове за града ми доподат Мартин Славов и Румен Андонов. Интелигентни хора изглеждат хора с уважение. Лично Румен Андонов изглежда от старата генерация. Славов е ок. Кои знае човекът през какво е минал, но това което направи с него по НОВА ТВ беше прустащина. Това са си негови лични заеми. Нима г-н Лечков като дойде на власт нямаше заеми? А сега май е в + няколко милиона или това е беззначение. Защото не е БСП.

Ето това доказва моята теория за овците. ХОРАТА не четат, те сричат. Те немогат да разберат какво е добре за тях и после го търсят сред останалите.

Ми аз като рекламирам Славов, защо не вземеш да гласуваш за него? Кое е по срамно. Да си си дал вотът за една комунистическа партия или за поредният "АНЦУНГ". Поне в партията ги пращат на училище и не ми стоят със ръце в джоба пред камера. Това се нарича ПОЛИТИКА.

Всеки може да застане отстрани и да гледа какво говорят другите, но не всеки може да се намеси в разговор точно тогава когато трябва. А пък да не говорим, че някои хора немогат да вземат и самостоятелно решение и затова имат нужда от 15 човека. Един сутрин за какъв цвт чорапи. Друг за това как трябва да му е ризата и т.н, и т.н.

Но щом ме обвиняват аз съм КОМУНИСТ, а не предател и "АНЦУНГ".

П.С.:
Не че съм комунист ама алтернатива няма или комунист или "АНЦУНГ".