Автор Тема: "Овци - милиони лйолйовци" се управляват лесно.  (Прочетена 45404 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Johny

• Гост
Отново без коментар:
http://news.ibox.bg/news/id_1581663724

Борис

• Гост
Johny: това ще остане ненаказано деяние. Трудно човек може да се прибори със системата.

Я па виж как Галин незнам си кои си и Лечков се бориха пред първо за гласовете на честните братя роми с куфарчета и с пачки с пари. ;)

Ха върви го докажи. Даже и БТВ да доидат после пак ни лук яли ни лук мирисали.

hristo89

• Гост
Всички вече забелязват, че ти си човекът, който ни нарече овце, ти видя навсякъде черни сценарии, ти изсипа множество обвинения без нито едно доказателство.
А бе ти си нещо като Господ, дето трябва да ни обясни на нас простосмъртните как стоят нещата.
Ясно. Най-добре иди отново и пак се прегледай!

Kuncho_71

• Гост
Христо ти да не си психиатър че даваш констатации?

Неактивен Виктор

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 440
    • Профил
Лъжец си ти Борис,лъжец.
Темата която ти си отворил, не е "ТЕМАТА Е ЗА СЛИВЕН И КАК ЛЕЧКОВ КРАДЕ". Ако беше - трябваше така да я напишеш.
Темата е ""Овци - милиони лйолйовци" се управляват лесно."
Горе я пише.
Общо взето - казваш, че който не гласува за Мартин Славов е овца.

Kuncho_71

• Гост
Не виждам защо да е лъжец и по скоро тези които четат ще преценят кой е лъжец!

Неактивен Виктор

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 440
    • Профил
По технически причини се наложи да пусна предния постинг на части, мнението на Kuncho_71 се появи между двете части, затова при мен излезе, че е направена промяна. Ако Kuncho_71 иска - може да си коригира мнението - все пак когато го е пускал - моят постинг не беше пълен.

Борис

• Гост
Цитат на: "Виктор"
Лъжец си ти Борис,лъжец.
Темата която ти си отворил, не е "ТЕМАТА Е ЗА СЛИВЕН И КАК ЛЕЧКОВ КРАДЕ". Ако беше - трябваше така да я напишеш.
Темата е ""Овци - милиони лйолйовци" се управляват лесно."
Горе я пише.
Общо взето - казваш, че който не гласува за Мартин Славов е овца.

Виктор аз не казвам нищо. Аз само констатирам ФАКТ и изказвам лично мнение и погнуса към нашите управляващи и към хората, които ги избират. Всеки има право да гласува за този за който смята, че е правилно. Просто изразих мнението си, че ще гласувам против г-н Кметът, а не че съм за г-н Славов. Ако не виждаш разлика то тогава не съм аз виновен.

Ти щом смяташ, че г-н кметът е по-добрият избор, то тогава няма какво да се обиждаш. Смятам, че се свободна държава и всеки може да си говори каквото си иска. Имаме свобода на словото, все още, нали? Или аз нещо се бъркам. Май тоталитаризма си отиде отдавна? Бате Тошко май и той със него?

И не виждам, защо се засягаш на това, че аз изказвам мнение? Плаща ли ти се да мислиш или ти се плаща да поддържаш форум?

А за господинът, които по-горе се е засегнал на тема "ОВЦЕ".........еми аз не се засягам като ми кажат ОВЦА, защото не се мисля за такава?

А и всичко това беше да изкажа колко смешно и трагично е положението на тези избори. Били сме били в Европа. Живее ли сме били в България.

1. Управляват ни хора, които са ни поробили за 500 г.
2. Може да сме на континента Европа ама това не ни прави Европейци.

Колегата с ОВЦЕТЕ извинявам се пред всички на теб ако съм ви обидил. Не е било умишлено. Моля да приемете моите извинения.

Само не ми е ясно, защо всеки се мъчи да смени темата от това, че Лечков нехайства с парите на данъкоплатеца. Защо тази тема се отбягва от всички. Да не би всички да сте на заплата при него? Или той е честен и почтен човек и никога не бил откраднал от така любимият му народ?

Неактивен KAMTE

• Нов
  • Публикации: 13
    • Профил
Може ли да ме светнете за 9мил излишък на общината.:))Прахосани ли са като бюджетни средства или просто са прехвърлени към следващия бюджет?Как е акумулиран този излишък ако не са бюджетни средства?

Kuncho_71

• Гост
КАМТЕ то ако имаше излишък защо се взема 22 милиона заем?!

Аз и преди ви казах, много е хубаво да се прави нещо но е много важно и с какви пари става.

Предния заместник кмет който обърка първия търг за боклука и отстрани фирмата на ЛЕЧКОВ от него освети пътя от общината до блока си преди да бъде изритан!
А в същото време около трето основно училище е тъмница!
От този по голям срам здраве му кажи!

То затова и конкурса го прекратиха за да изгонят една от най-реномираните фирми от търга за боклука.

А ако не знаете тези камери които откри лечков ударно преди изборите не работят, малки пропуски в бързината:)))

Но иначе ленти режим:))

Предлагам предизборно в Събота да се открие е булевард Георги Данчев:))

Айде чао от мен и използваите както трябва времето за размисъл, за да не псувате четири години после!

ЗАЩОТО няма на кого да се сърдим, освен на себе си!

hristo89

• Гост
Викторе, да проявим милост и снизхождение към бедните хорица.
Те все още имат поне надежди...
А представяш ли си как ще се чувстват в неделя вечер?
А през всичките хиляда и няколкостоти дни след това?
Амин.

Неактивен KAMTE

• Нов
  • Публикации: 13
    • Профил
Kancho.....towa ne e otgowor?Ne te pitam za zaema a za 9 mil lewa izlishak wse pak.Oswen towa tozo proslowut zaem e odobren ot obshtinskiq savet wse pak.:)))

Kuncho_71

• Гост
Камте при условие че имаш 9 милиона лева излишък, защо вземаш заем от 22 милиона?!

Не е ли страно!

А за заема и неговото одобрение, съм сигурен че съветниците на БСП само бяха против:)

В добавка такива като теб организираха протести в речица и заплашваха за неподчинение за да се гласува заема и да се оправи квартала!

Господин Големанов от сегашните съветници на ГЕРБ и Кавръков могат да ти кажат повечко за това как беше одобрен заем:)

Достатъчно е да ги попиташ:)

И стигате се пъна момчета да хвалите вашия кандидат:)

Kuncho_71

• Гост
То тука се изказа и Мария Иванова, едно доста ограничено момиче според мен! С познания в областа на финансиите като на г-н Лечков.

Та тя нещо мъдруваше за Румъния и България:)

Нека прочете какво стана с кредитния им рейтинг даден от Standart & Poors днес май е надолу:)

Нека и се поинтересува дали по големите разходи за заплати в сферата на бюджета не са основната причина за това:)

Лошото е че с тези повече пари можеш да си купиш същите неща както преди:)

А ако иска може да си купи учебник по Макроикономика за първи курс отам ще разбере, че изкуственото надуване на доходите води само до по висока инфлация :)

А нека и провери какво става с валутния курс на Леятаи,  да си обясни защо пада, ако може.

Ако не може да намери отговор да пита г-н Лечков, то разбрахме, че и от финансии разбирал:))))))))

Скоро и акушер гинеколог може да стане:)

Johny

• Гост
А ние каква инфлация имаме сега?
Висока.
Значи по-добре всички бедни, но в замяна на това и висока инфлация!
Това ли ни предлагаш ти?