Автор Тема: "Овци - милиони лйолйовци" се управляват лесно.  (Прочетена 42898 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Kuncho_71

• Гост
Първо не зная какво разбираш под висока инфлация, защото от икономика нищо не отбираш:) Оп извинявай разбираш колкото новия кмет:)))

И второ аз нищо не предлагам само коментирам глупостите които пишите!

А се радвам, че интригантите като теб са още на доста ниски места в ерархията и не могат да повлияят на икономическата стабилност:)

А икономика с лозунги се правеше преди 89 година, а за съжаление повечето от съветниците на ГЕРБ са завършили тогава, както и ти самия:)

Johny

• Гост
То се видя до къде ни докарахте пак.
Защо искаш да ни убедиш, че черното е бяло?

Kuncho_71

• Гост
Пак ти казвам че аз не съм партия или щаб какъвто явно си ти:)
И никой никъде не съм карал или докарвал:)

Вече ти казах че и никого не убеждавам:)

Но е факт, че сме вече в ЕС макар на такива като теб това да не им харесва явно:)

И не разбрах колко е високата инфлация при нас, за да ти вкарам малко дани какво е висока и какво ниска?:)

Макар, че в ДС само са ви учили навремето, че инфлацията е лощо нещо и трябва да се борите против нея:)

Но можеш да го прочетеш, в икономическата литература че тя е неизбежен елемент от нашето ежедневие и когато се контролира в определени рамки е стимулираща за икономиката:)

А това, че има оживление се вижда дори и по задръстванията в Сливен които трябва да се решават!

Радостен съм че кръговото движение на розова градина е вече факт и там проблем няма!
Опа забравих, че това беше само обещание на г-н Лечков и нищо повече!:)

Неактивен KAMTE

• Нов
  • Публикации: 13
    • Профил
Абе Кънчо,не ми преписвай неща дето несъм ги правил.Като си такъв разбирач защо не ми отговориш аргументирано на на въпроса,а ми излизаш със заема като аргумент.Питах дали тези 9мил са бюджетни или не.Ако са бюджетни то си има закон по който се разпределят.Ако не са откъде са натрупани и къде са били депозирани и по какъв параграф са изгубени.Проститии от рода на това има слухове неприемам.Все пак общинския съвет е органа който взема решение по всички въпроси.И не ми прави партийна прпаганда,най-малко на мен.

Kuncho_71

• Гост
Да не съм писал аз ревизиония доклад че ме питаш какви са тези 9 милиона:)

И не правя партиина агитация:)

Много добре знам как се харчат бюджетните пари:)

А по кои параграфи са трябва да попиташ другаде.

Борис

• Гост
Цитат на: "KAMTE"
Абе Кънчо,не ми преписвай неща дето несъм ги правил.Като си такъв разбирач защо не ми отговориш аргументирано на на въпроса,а ми излизаш със заема като аргумент.Питах дали тези 9мил са бюджетни или не.Ако са бюджетни то си има закон по който се разпределят.Ако не са откъде са натрупани и къде са били депозирани и по какъв параграф са изгубени.Проститии от рода на това има слухове неприемам.Все пак общинския съвет е органа който взема решение по всички въпроси.И не ми прави партийна прпаганда,най-малко на мен.

А ти от кой свят падаш? Ти не разбра ли че Лечков отразя правата за 4 години на Общинския съвет? Те бяха безгласна буква. Никои не ги питаше какво да се прави. Той управляваше само синдикално. Мислиш ли , че общинския съвет щеше да се съгласи на разпродажба на всичката тази общинска земя? Или и ти си щатен като JOHNY? Че те за тез 22 милиони за пътища и канализация никои нищо не е разбрал от общинския съвет.

Ама какво да кажа. ВИЕ СИ ГО ИЗБРАХТЕ. ВИЕ ЩЕ СИ ГО ТЪРПИТЕ.

Пък като разбрах системата по-която е спечелил евала. Няма такива господари. Не че и БСП-о не са играли по-същата схема ама пак по-добре комунист и дете на комунист отколкото АНЦУНГ

Kuncho_71

• Гост
Не само това нека КАМТЕ провери и кажи колко решения на общинския съвет Лечков не е изпълнил.

Предишния общински съвет долу горе успяваше да възпре кметската глупост.

Но в този няма кой да го направи.

Така, че Борис е прав ВИЕ си го избрахте, ВИЕ ще си го търпите!

Аз си стягам багжа:)

Kuncho_71

• Гост
Абе като прочетох какво интервю е дал господин Лечков за Сливенсли новини паднах:)

Той давал поръчките само на Сливенски фирми- а къде е комисията за защита на конкуренцията:)

Има ли в тръжните документи такова условие или господин Лечков признава, че търговете са нагласени!

Е и, на фирмата на г-н Георги Славов помагал, поне е изпуснал да каже безвъзмездно все пак:)))))))))))))

Интересувам се защо прокоратурата не се самосезира както е по закон!

Неактивен KAMTE

• Нов
  • Публикации: 13
    • Профил
Господа,
Попитах за тези милиони,защото в доклада на сметната палата се говори само за 2мил.Освен това общината си е платила глобата защото тези пари са разнесени по други сметки.9 мил. излязоха от Р.Антонов,но той така и непосочи какво е станало стях и какви са тези пари.Да обвинявате предишния Общинския съвет си е ваше право-той просто не си е приложил правомощията спрямо кмета.Има си закон за тази работа.Колкото до обществените поръчки е истина,неможе да се провеждат такива конкурси за тях.Освен това несъм платен агитатор ,просто задодах един въпрос на който и така неполучих отговор.Явно прекалено сте обвързани за да дадете такъв отговор или може би нямате такъв.Просто така ставате за смях.И несъм паднал от небето момченца. :lol:

Kuncho_71

• Гост
КАМТЕ, оп БАТЕ

Доколкото си спомняв се говореше за резерв от 9 милиона.
А ти говориш за неправилно осчетоводени пари, които изобщо не са неправилно осчетоводени, а са неправилно изразходвани.

Защото същността на бюджетното счетоводство се състой в това, парите да се планират в бюджети и да се харчат за целите заложени в тях.

Това става като се отпускат по параграфи и се харчат по тях.
Така че "неправилно осчетоводяване" е много мека дума :)

А общинския съвет не е одиторска фирма :)
Този доклад излезе по време когато старият общински съвет беше в отпуск.

Така, че новия председателстван от Десислава Танева ( ГЕРБ) трябва да му потърси сметка:))))

А сега да видим ще стане ли:))))
Май и ГЕРБ са като всичко досега, само че по лошо:))
Пълно е с ченгета и мутри там:))

Айде честито и ако му потърсят отговорност се обадете:)))))))))

Kuncho_71

• Гост
Интересно какви са политическите пристрастия на времето.

Видя се, че един средно силен дъжд създаде такива проблеми....
Градът е наводнен и е по леко да минеш с кола през реките, отколкото по улиците които минават покраи тях.

Шахтите са запушени (където ги има).
А какво става с новоасфалтираните улици се вижда и без да си специалист.То и там отводнителните системи май работят.

Така, че честит ви нов-стар кмет :)

P.S.  Благоустроена Речица не би трябвало да има проблем с улиците които са перфектно асфалтирани както обеща кмета!

Интересно дали ще се замислят хората колко много са 22 милиона и за какво бяха изхарчени!