Автор Тема: Qmbuliiki - sastezatelki za lice na Sliven :?: Kak moje ???  (Прочетена 14694 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

moonlight

• Гост
Ne moga da razbera samo,tolkova li se svarshiha hubavite momicheta v Sliven,4e v konkursa sa vklu4eni i momicheta i ot Qmbol?Ne kazvam, che momichetata nqmat danni ili neshto takova-prosto nqmam tova pravo,no kak zvuchi edi si koe momi4e ot Qmbol e "Lice na Sliven"???TOVA E POVECHE OT SMESHNO!!! :!:  :!:  :!:

Неактивен UGLY_BOY

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 494
    • Профил
Qmbuliiki - sastezatelki za lice na Sliven :?: Kak moje ???
« Отговор #1 -: 28.11.2007 01:43:30 »
Гласувах за "Твърдо не, просто е смешно", защото наистина е смешно. Ако искат в конкурса да участват и момичета от други градове, да го кръстят "Лице на Югоизточна България" или нещо от рода. Или ако не могат да поканят участнички от цяла Югоизточна България, нека е "Лице на Сливен, Ямбол и Бургас", но според мен, ако се прави такъв тип конкурс ("Лице на Сливен, Ямбол и Бургас"), би било добре първо всеки град да си определи победителка на местно ниво и после всяка от трите да се състезава за най-голямата награда - лице и на трите града (ебаси римата, дето се получи).
Талантът е 5 %, а трудът - 95, но когато 5-те процента ги няма, 95-те отиват на вятъра!

My Pic:
http://photos1.hi5.com/0005/758/315/5DTDTq758315-02.jpg

Неактивен Planet088

• Мoдератор
  • Нов
  • Публикации: 27
    • Профил
« Отговор #2 -: 28.11.2007 13:41:26 »
Che Jambol ne beshe li kvartal na Sliven.....?????? :D  :D  :D  :lol:  :lol: [/color]

Неактивен UGLY_BOY

• Напредващ
  • **
    • Профил
« Отговор #3 -: 28.11.2007 16:29:51 »
Цитат на: "Planet088"
Che Jambol ne beshe li kvartal na Sliven.....?????? :D  :D  :D  :lol:  :lol: [/color]

Хайде стига с тези тъпи спорове на градове. Какво значение има кой откъде е?
Талантът е 5 %, а трудът - 95, но когато 5-те процента ги няма, 95-те отиват на вятъра!

My Pic:

karamelcheto

• Гост
« Отговор #4 -: 28.11.2007 22:48:54 »
Абе недей ми говори кой от къде е ... На направят Лице на Ямбол и да се записват там!Тук си е Сливен и си е за Сливналий ... Нека не правим леки имитации на някои кокнкурси тук в Сливен,помня май миналата година беше когато в един конкурс спечелиха момичета,които бяха САМО от Варна ... Ами че да бяха си о направили там конкурса.А пък и без т'ва не ме кефят тия от Ямбол дето са се записали.Нашето си е наше :) :) :)

Неактивен UGLY_BOY

• Напредващ
  • **
    • Профил
« Отговор #5 -: 28.11.2007 23:02:04 »
Цитат на: "karamelcheto"
Абе недей ми говори кой от къде е ... На направят Лице на Ямбол и да се записват там!Тук си е Сливен и си е за Сливналий ... Нека не правим леки имитации на някои кокнкурси тук в Сливен,помня май миналата година беше когато в един конкурс спечелиха момичета,които бяха САМО от Варна ... Ами че да бяха си о направили там конкурса.А пък и без т'ва не ме кефят тия от Ямбол дето са се записали.Нашето си е наше :) :) :)

И аз съм на твоето мнение, прочети по-горния ми пост и ще видиш. Ти май четеш само последните постове. Просто казвам, че е тъпа конфронтацията тип Сливен-Ямбол, Варна-Бургас, Русе-Стара Загора, София-Пловдив. Иначе, естествено, че след като конкурсът е за лице на Сливен, трябва да имат право да участват само момичета от Сливен. Логично е.

My Pic:

moonlight

• Гост
« Отговор #6 -: 29.11.2007 00:04:42 »
Planet088:Che Jambol ne beshe li kvartal na Sliven.....??????        4esno kazano edin sredno inteligenten chovek si ima malko po-golqma predstava ot geografiq,osobeno ako stava vapros za rodniq mu krai i okolnostite.Shegata ti mislq,4e ne e mn ostroumna!

karamelcheto

• Гост
« Отговор #7 -: 29.11.2007 15:24:20 »
хайде само да не говорим кой е интелигентен,защото никой никого не познава в този форум,има и някои други които се познават,но са на пръсти и мисля че не е уместно да се обиждаме така!!! Защото на никого няма да му стане приятно ако му кажат че е "неграмотен",че не е "интелигентен".Всеки си има мнение и го изразява - Да!Но защо по този начин ... ?!?

karamelcheto

• Гост
« Отговор #8 -: 29.11.2007 15:25:14 »
И бих добавила още нещо ... - Не спори точно с Planet088 за география! :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Неактивен UGLY_BOY

• Напредващ
  • **
    • Профил
« Отговор #9 -: 29.11.2007 22:11:45 »
Цитат на: "karamelcheto"
И бих добавила още нещо ... - Не спори точно с Planet088 за география! :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Какво намекваш?

My Pic:

stifcho

• Гост
« Отговор #10 -: 29.11.2007 23:57:45 »
Ей ?!? Това може ли да е нормално ? За лице на Сливен да се борят ямболийки ?!? Просто това е една глупост допусната от организатора на цялата работа а всички знаем кой е ! Все едно за мис Мексико да участва българка ?!? НЕЛЕПО ?!? Браво на Пешо или как му беше името на оня дет го организира тва успял е да се оака !

stifcho

• Гост
« Отговор #11 -: 29.11.2007 23:59:33 »
Ей ?!? Това може ли да е нормално ? За лице на Сливен да се борят ямболийки ?!? Просто това е една глупост допусната от организатора на цялата работа а всички знаем кой е ! Все едно за мис Мексико да участва българка ?!? НЕЛЕПО ?!? Браво на Пешо или как му беше името на оня дет го организира тва успял е да се оака ! Или той смята че нашите момичета не са достатъчно красиви ???

moonlight

• Гост
« Отговор #12 -: 30.11.2007 13:25:24 »
Ami ne mislq,4e nqkoi obijda nqkogo v tozi forum,a pak ako nqkoi se e po4uvstval obiden,tova si e lichen problem.A dokolkoto gramotnostta,intelekta i klishetata...prosto nqmat nujda ot komentar-te sa "o4evadni"!

karamelcheto

• Гост
« Отговор #13 -: 30.11.2007 14:14:53 »
Аз оставам без коментар !!! :)

Неактивен UGLY_BOY

• Напредващ
  • **
    • Профил
« Отговор #14 -: 01.12.2007 01:39:50 »
Цитат на: "moonlight"
Ami ne mislq,4e nqkoi obijda nqkogo v tozi forum,a pak ako nqkoi se e po4uvstval obiden,tova si e lichen problem.A dokolkoto gramotnostta,intelekta i klishetata...prosto nqmat nujda ot komentar-te sa "o4evadni"!

Приемам, че може да си права. Но поне пиши на кирилица, след като претендираш за интелигентност. Не казвам, че не притежаваш интелигентност, но за да наблегнеш на този факт, уважавай светите братя.

My Pic: