Автор Тема: Явлението "Атака"  (Прочетена 8972 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Петър Василев

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 232
    • Профил
Явлението "Атака"
« -: 26.06.2005 21:57:34 »
Нацисти ли са Атака? Кои хара гласуваха за тях? По какви причини? Лично на вас кеф ли ви е, че "хвърлиха със страшна сила камък в блатото"? /Както се изрази Петър Берон/ Лично аз мисля, че високомерната ни политическа класа няма да си вземе поука и на следващите избори, които ще са някъде есента, Атака ще вземе още повечер места в парламента, стига да действа адекватно. Атака има в момента огромно предимство, защото назова нещата с истинските им имена. Сега остава да видим как ще се заемат с решаването на тези проблеми.

от окопите

• Гост
Явлението "Атака"
« Отговор #1 -: 28.06.2005 21:06:44 »
Няма да кандисат домораслите ни политиченца. След три месеца вече ще гласувам за атака, а ако ме поканят в тяхната листа ще се изкефя. Направо ще ги размажем. :twisted:

Anonymous

• Гост
Явлението "Атака"
« Отговор #2 -: 29.06.2005 17:19:12 »
Политиците били изненадани от вота на 400 000 избиратели. "Атака" трябвало да бъде изолирана. Та къде искат да изолират тези 400 000 избиратели?

Националист

• Гост
Re: Явлението "Атака"
« Отговор #3 -: 01.07.2005 14:22:21 »
Цитат на: "Петър Василев"
Нацисти ли са Атака? Кои хара гласуваха за тях? По какви причини? Лично на вас кеф ли ви е, че "хвърлиха със страшна сила камък в блатото"? /Както се изрази Петър Берон/ Лично аз мисля, че високомерната ни политическа класа няма да си вземе поука и на следващите избори, които ще са някъде есента, Атака ще вземе още повечер места в парламента, стига да действа адекватно. Атака има в момента огромно предимство, защото назова нещата с истинските им имена. Сега остава да видим как ще се заемат с решаването на тези проблеми.

А защо останалите политици от парламентарно представените партии не назовават нещата с истинските им имена? :?:

gushtera

• Гост
Позволявам си да изкажа свое мнение, основало се на наблюдения след изборите и а преди това. АТАКА е движение на малцинството срещу кръвопийците, унижаващи българския народ- продажните политици , циганите с безкрайните им права и свободийки, а след време и чужденците, които ще ни натрапват своята си политика в пътищата, БТК, селското ни стопанство и т.н. Българинът има нужда от Атака, но...трябва да я използва разумно. Само че, аз се съмнявам. Още Христо Смирненски е написал приказка за стълбата, която носи недвусмислена символика и за съвременните политици. Дано хората от Атака не последват тази приказка... :evil:

гост

• Гост
Явлението "Атака"
« Отговор #5 -: 17.07.2005 14:29:04 »
'Атака 'не е  явление,'атака ' се очакваше.Изненадата дойде от факта,че никой не очаквашв в 'толерантното бг-общество ' да се появи такъв субект.Това си е чисто реваншистка организация,неизчистена от идеология/но гравитираща към идеологиите на национал-социализма/.Въпрос на време е да достигне до тези висоти/демагогия и база има колкото искате/.Аргумента,че казват ,това което искате да чуете е евтина популистка тактика-интересно защо не казват как ще се променият нещата в България.Едно е да говориш на митинг,друго е да дадеш реален отговор на проблемите.Ако я караме така ,очаквайки някой да ни спаси от нас самите,може и до и до сблъсък да я докараме.Дай боже да няма предсрочни избори. :)

Лебеда

• Гост
Явлението "Атака"
« Отговор #6 -: 04.09.2005 15:52:35 »
От атака ще отидем право в батака!!!