Автор Тема: Как вървят обещанията и надеждите слид избрите  (Прочетена 32196 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sis

• Гост
:oops: :lol: От една страна трябва да се радваме, от друга да плачем. Най-накрая може би ще си имаме министър от Сливен - визирам Гагаузов. Но дали ще си изпълни ролятя качествено ще видим. Но дали няма да пречи на цялото правителство независимо от цвета Атака. За мен, дано не съм права, но сме на ръба на гражданска война, или най-малкото нещо като студентските протести

Anonymous

• Гост
Министър - мошеник!
Автобусчета - гагаузчета.

Един от малкото

• Гост
Ако наистина Гагаузов се стяга за министър (което е голяма смешка) то това означава, че България се намира в изключително дълбока криза.
Няма по-лошо нещо от това в управлението на държавата да влезнат посредствени хора. Та Гагаузов дори не е футболист!

Anonymous

• Гост
Обаче има брада и очила!

Наемник

• Гост
А е и "гладен "също. Дреме му за Сливен.Кокала е важен.Шаклиян да е направила нещо за града.Колкото лечков надявам се .Т. е нищо

Гост от Сливен

• Гост
Дано  Гагаузов не стане министар.Всъщност,кой реди тези листи на БСП?Такива хора като него и Иван Славов отбласнаха хората да гласуват.То май протестите след време може и горещи да станат. :)

Anonymous

• Гост
Не разбирам защо тази тема която е политическа, е преместена при стоките и услугите?

Anonymous

• Гост
Грешката вече е оправена.  :D

ФУТБОЛИСТ

• Гост
Имам един остър чепик останал от времето когато беше на мода. Освен, че е остър на върха има метални завършеци и става идеално за нанасяне на яки шутове в задниците на дупетатите. С малко вазелин или грес може да свърши добра работа. :evil:

Лебеда

• Гост
Без вазелин ще е по-добре :evil:

Anonymous

• Гост
Един след друг се пукат червените сапунени мехури.

Магарето

• Гост
Ще се пукат и ще се образуват нови.
« Последна редакция: 15.12.2008 19:34:02 от Борис Беленски »

Anonymous

• Гост
И пак ще има: Пук, пук... :D

Anonymous

• Гост
-Незабавно изтегляне от Ирак - пук..
-Магистрала "Тракия" - пук..
-Царските имоти - пук..
-Незабавно шоково увеличение на доходите с 20% - пук..
-Отваряне на глава "Енергетика" - пук..
-...