Автор Тема: Лъч надежда!?  (Прочетена 4582 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

rincewind

• Гост
Лъч надежда!?
« -: 09.09.2008 14:19:20 »
Въпреки жестокото оплюване на всичко и на всички (и често пъти доста заслужено оплюване), вчера останах много приятно изненадан, и леко учуден, че след подаден сигнал в 10:30 вечерта за котка, която смущава блока с нейстовото си мяукане, пожарникарите дойдоха точно за 5 мин. да помогнат. В продължение на 25 минути, (да не е и малко повече) те се опитваха да извадят котето от шахтите зад старата Бинго зала(неуспешно за съжаление, защото мястото е запечатано отвсякъде и може да се влезе само през прозорците на Бингото). Евала за това на момчетата от нощната смяна... но аз се питам след тази случка, дали може би песимизма насят в обществото ни не е прекалено голям.(Извиках пожарникарите по моя изнициатива, въпреки че 4 човека ме убеждаваха, дори се хванахме на бас, че няма да дойдат). Защото дори мене, тази проява на човещина ме учуди доста, на фона на това че всеки ден се прокламира, че пожарната, полицията и бърза помощ, изобщо не си вършат работата. Кажете, знак ли е това, че положението отива на добре или е просто случайност?(Защото и аз си мислех така, когато преди няколко дена, една съседка получи масивен удар и чакахме Бърза помощ в продължение на 25 минути и когато им казахме, че жената е майка на техен колега им отне точно 5 минути да дойдат...)

Неактивен Diado_koleda

• Младши
  • *
  • Публикации: 193
    • Профил
Лъч надежда!?
« Отговор #1 -: 09.09.2008 22:40:11 »
Много малко са Българите, които работят бързо, съвестно и ефикасно.
Loading...

Georgiev

• Гост
Re: Лъч надежда!?
« Отговор #2 -: 25.01.2009 06:01:02 »
КИЧО!!!

Неактивен Diado_koleda

• Младши
  • *
  • Публикации: 193
    • Профил
« Отговор #3 -: 25.01.2009 16:08:18 »
Къф па кичо те гони?
Loading...

Неактивен Кичо

• Младши
  • *
  • Публикации: 136
    • Профил
« Отговор #4 -: 05.02.2009 12:55:27 »
Кажи бе, Гога. Гледам, че си сменил псевдонима, но си запазил стила и тапета. Пременил се Илия...
Някакъв проблем ли имаш?
Ако те вълнува нещо има и лични съобщения.
Не е задължително, ако човек отива за презервативи да пуска уведомление в три ежедневника, за предстоящите си намерения.  ;)

Шишо Бакшишо

• Гост
« Отговор #5 -: 10.02.2009 17:47:16 »
Гога за жалост го няма вече, да запазим минута мълчание! Неговият буен нрав му изяде главата...  ;D