Автор Тема: ОЧИТЕ НА ЧЕТИРИ В ХИПЕРМАРКЕТ „ОНЬОР”!  (Прочетена 30989 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Виктор

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 440
    • Профил
Според мен българските разклонители си остават най-качествените.  ::)

Georgiev

• Гост
Най-качествения е този, който ти си го направиш. :)

Неактивен Виктор

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 440
    • Профил
За компоти ли говориш?  ::)
Защото темата е за разклонители...  :P

Неактивен Калчо Василев

• Администратор
  • Напредващ
  • Публикации: 242
    • Профил
Вероятно е имал в предвид да си купиш кабел, гол разклонител и щепсел, всичките българско прозиводство, да си калайдисаш жичките и да го направиш като хората и да си сигурен в това, което си направил. Но на пръв поглед наистина може да си помислиш за компоти  ;D
Насила хубост не става !

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
  • Публикации: 11645
    • Профил
Най-качествения е този, който ти си го направиш. :)
Е да, ама не всички са електротехници!
Танкът мачка и пердаши, няма наши, няма ваши. Няма ваши, няма наши, танкът мачка и пердаши.

Неактивен MichaelPark

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 240
  • "The passion for rallying has no frontiers"
    • Профил
Re:ОЧИТЕ НА ЧЕТИРИ В ХИПЕРМАРКЕТ „ОНЬОР”!
« Отговор #20 -: 14.05.2009 20:50:39 »
Не е нужно да си ел. техник, за да свържеш 3 проводника.Тези неща е необходимо да се знаят от обща култура.
Истината е, че магазините на 'Оньор' за бедни откъм избор.Единствено в новия им магазин до дифоат/май така се казваше  ???/ има доста неща...

shtamsy

• Гост
« Отговор #21 -: 20.08.2009 13:32:01 »
! ! ! ! ВНИМАНИЕ ! ! ! Ако копувате нещо от магазини "Ониор" купувайте само ръкавици и електроинструменти "DEWALT" всичко друго е с много ниско качество или изобщо няма такова. Ако ви предложат стока и ви кажат , че предлагания продукт е произведен в Германия недейте да вярвате предлаганите от тях продукти произведени в Германия се броят на пръсти и са много скъпи също така не си купувайте бои над 60% от боите са с изтекъл срок на годност

Неактивен MichaelPark

• Напредващ
  • **
    • Профил
« Отговор #22 -: 01.11.2009 03:29:51 »
! ! ! ВНИМАНИЕ ! ! !
Първо предлагам да прочетеш буквара още няколко пъти, след което да постваш оплаквания във форума.
Второ, всеки, който знае какво търси и купува, ще погледне за някакви недоразумения - цена, срок на годност и пр.Предполагам, че когато си купуваш сирене и кашкавал от кауфланд, непременно поглеждаш срока на годност.Това важи и при останалите продукти.
В случая не ти е виновен толкова оньора, колкото твоето недоглеждане.. Най-лесно е да кълвем останалите, без да виждаме собствените си грешки.
И.... Мисля, че това не е жалба за форума.

emotikon

• Гост
« Отговор #23 -: 07.09.2010 17:44:46 »
Имам преки впечатления от магазинът им на бул. "Хаджи Димитър" срещу болница "Амброаз Паре" и те са крайно отрицателни! Некомпетентно и грубо отношение към мен като клиент -  (не вярвам да познават значението на тази дума), отнасят се едва ли не с презрение към всеки който влезе в магазина, все едно е някакъв натрапник. Повече няма да стъпя в този магазин, ще имам грижата да уведомя и всички мои познати за нивото на "обслужването" там.Ако управителят на магазина не вземе мерки и не назначи хора с поне елементарно чувство за възпитание и продължи с тези продавачки финансовата криза скоро няма да отмине за "Оньор"  ;)

Nasko

• Гост
« Отговор #24 -: 08.09.2010 12:15:08 »
Az pak ne sam saglasen s posledniq 4ovek , izrazil mnenieto si. Spored men tam prodava4kite sa mnogo korektni i liubezni. Te vinagi sa gotovi da ti pomognat s kakvoto mogat.

Цитат
1.1. Писането на кирилица е задължително! Ако нямате инсталирана такава на вашия компютър използвайте вградената във форума! Логично, изключение правят писането на чужд език, изписването на чужди марки и т.н. където алтернативата, на български или изписването на български, е неуместна или объркваща. Заместване на кирилицата с алтернативни символи не се приема (4, 6, иа, иу и т.н.). Пишете четливо - използвайте препинателни знаци и главни букви, където е нужно.

Постарайте се да прочетете правилата преди да пишете !!! При следващ опит ще изтрия мнението без предупреждение !!!
« Последна редакция: 08.09.2010 12:32:08 от Moderator Club »

Неактивен Веселин Василев

• Глобален модератор
  • Напредващ
  • Публикации: 329
    • Профил
« Отговор #25 -: 12.09.2010 15:39:03 »
Следната публикация, "Re:ОЧИТЕ НА ЧЕТИРИ В ХИПЕРМАРКЕТ „ОНЬОР”!" от emotikon е докладвана от plam за нередност:

http://forum.sliven.net/index.php?topic=4648.msg30081#msg30081

Докладващият е написал следния коментар:
Извинявам се за безпокойството,но не съм съгласна с коментара на "емотикон". Обидно ми е от написаното и не мога да допусна, че е публикувано от клиент. Ако е написано от такъв има нещо лично и по този начин иска да ни навреди. Срина ни авторитета и достойнтсвото градени с години пред всички колеги и клиенти.Много бих желала да уважите моето мнение и да премахнете този коментар.

Прочетох възражението, а утре ще се запознаят вероятно и останалите колеги администратори и модератори. Въпросът ми е защо Плам(plam) лично не пусне мнението си тук, така както е обяснила възражението си до модератора. Както се вижда има и последвало противоположно мнение, което е в защита на вашия магазин. Всеки има право да изрази недоволство - и съответно друг да се произнесе положително. Съветът ми към потребителя Емотикон е да се обърне с възражението си лично към управителя ако смята, че е засегнат по някакъв начин. Аз лично по една случайност често пребивавам в квартал Даме Груев и ми се е налагало да пазаря точно от този магазин. Мога да кажа, че продавачките там(Две жени) са се държали любезно и са се опитвали винаги да ми помогнат, както в избора на подходящи материали и консумативи, така и в консултацията за правилното им приложение. Нека и други клиенти да кажат какви са впечатленията им - все пак доволният клиент е най-добрата реклама!
« Последна редакция: 12.09.2010 15:44:46 от Веселин Василев »
Илли, Илли, лама савахтани!

Неактивен MichaelPark

• Напредващ
  • **
    • Профил
« Отговор #26 -: 19.09.2010 02:34:28 »
Аз пък нямам оплакване за въпросния магазин.
Винаги съм намирал това, което търся, ако го няма го намирам в Бокси(за ВиК).
Що ревете немога да разбера? ?

emotikon

• Гост
« Отговор #27 -: 20.09.2010 17:57:18 »
Посетих магазина за нещо съвсем дребно, като още с влизането ми при едната от продавачките ме попита какво ми трябва, но се оказа нетърпелива да и обясня какво точно ми трябва, подразни ме, че ме посрещна едва ли не с досада, при което ми изчезна желанието да обясня какво точно търся и си тръгнах.
 Нищо лично нямам към въпросният магазин, досега от там са пазарувал доста неща за дома, оставал съм доволен от обслужването не е имало  пререкания. Моето неангажиращо мнение на клиент е, че или трябва продавачите да са по- търпеливи с нас, докато стане ясно какво точно си търсим, или просто да ни оставят  да разгледаме на спокойствие асортимента, а не образно казано да ни "дишат във врата" и то когато няма никакви други кленти в магазина.
Ако съм написал нещо по- рязко в предишният пост, то е защото в момента още бях под въздействието на не дотам положителни емоции от последната си визита там.
Нямам за цел никого да злепоставям или обиждам, ако някой от многото хора, които си вършат работата там се е почувствал неоснователно засегнат от нещата, които написах му поднасям извинения.
Управата на магазина също явно полага усилия недоразуменията да се изглаждат, което е хубаво.
Без лоши чувства, лек ден на всички!

Richer

• Гост
« Отговор #28 -: 24.09.2010 15:35:38 »
xax... :D

Неактивен MichaelPark

• Напредващ
  • **
    • Профил
« Отговор #29 -: 25.09.2010 05:12:46 »
Ами аз си мисля, че е важно какво търсим в такъв магазин. Ако влизаме без идея, какво правим там изобщо?