Автор Тема: Пътна инфраструктура в Сливен  (Прочетена 23545 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен velinsl

• Младши
  • *
  • Публикации: 63
    • Профил
Re:Пътна инфрастпруктура в Сливен
« Отговор #15 -: 28.06.2010 15:08:04 »
Е вече си имам кръгово, само че на права улица с незначително кръстовищеи разклон към хотела на кмета.
Да ни е честито!

Неактивен Umeren

• Младши
  • *
  • Публикации: 70
    • Профил
Кольо Милев обяви преди време, че при строежа на кръговото движение до Клуцохор ще се проучи възможността да се положат тръби за напояване.
Лично аз не виждам такива тръби. Ако греша - поправете ме!
Г-н Кмете, поставете ги, все още има време - тръби за напояване, тръби, в които да се положат кабели за видеокамери, тръби за електричество - за осветление. Е. може да го направите и след асфалтирането, но така ли трябва?

Кръговото до Клуцохор:

Кръговото до стадиона:

Различните комуникационни тръби са изведени в центъра на кръговото:

Към тръбата за вода е свързана система за капково напояване:

Неактивен Umeren

• Младши
  • *
  • Публикации: 70
    • Профил
Кръговото движение до Тернопол
« Отговор #17 -: 27.11.2012 20:02:40 »
Днес бе открито предсрочно кръговото движение до Тернопол.
Изведена е и водопроводна тръба за напояване на градинката в средата на кръговото.
Да ни е честито!
А кметът Кольо Милев да се огледа спешно за следващото кръстовище.

Неактивен отец Силвестър

• Нов
  • Публикации: 2
    • Профил
Re: Пътна инфраструктура в Сливен
« Отговор #18 -: 14.12.2012 08:23:14 »
"Архитектите са слабо популярни сред народонаселението поради журналистическо-манталитетно-образователни причини." - много ми хареса това, което написа Кичо. Лечков си "купи" архитекти от София, за да покаже елитарност или Бог знае какво. А ние си имаме достатъчно добри архитекти, които да помогнат с адаптирането на пътната ни инфраструктура към съвременните и бъдещите условия в Сливен. Уви, всеки кмет на Сливен след 10-ти ноември си мисли, че е единствен и последен. Приемственост - 0.
Това с тунелите е прекрасна според мен идея, но не съм убеден, че няма да ни трябват подводници за тях. Сливен има естествена денивелация, а по време да дъжд реките в града се изравняват с броя на улиците.

Неактивен Dimityr Ivanov

• Нов
  • Публикации: 6
    • Профил
Re: Пътна инфраструктура в Сливен
« Отговор #19 -: 10.06.2013 12:07:43 »
Много време се канех да снимам на какво прилича градинката на новото ни кръгово , е наканих се , за моя радост най - накрая бяха изчистили боклуците и тревите :)

Дотук добре , НО толкова ли е трудно да се направи система за напояване (вероятно да , защото под него няма тръби и няма река близо  ::) ) ?! Ето как жълтее сега (при положение , че често вали все още) , а как ще е след два месеца ?!

Не казвам , че е жизнено важно за Сливен , но като се прави нещо , нека е както трябва ... Другото кръгово е за пример в това отношение , но пък то си има други кусури ...