Автор Тема: кв-Сините-камъни  (Прочетена 12314 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
  • Публикации: 11676
    • Профил
Re:кв-Сините-камъни
« Отговор #15 -: 03.09.2009 14:58:45 »
Още един сливналия напуска града :(
И то един от най-кадърните сливналии, който си гледа сериозно работата като администратор на форума.
Танкът мачка и пердаши, няма наши, няма ваши. Няма ваши, няма наши, танкът мачка и пердаши.

Атанас Димов

• Гост
« Отговор #16 -: 03.09.2009 16:37:51 »
колко добре звучи.
ДА не си чешите само езиците тук?

нищо няма да стане ...
бисквитке, дай мако по-позитивно. какви са тея отчаяния от теб.
Като се спънеш докато вървиш стани, па почни да бягаш и като паднеш скочи и бягай... и така докато стигнеш до целта!
Поздрави!

Димитър Димитров

• Гост
« Отговор #17 -: 03.09.2009 17:20:08 »
Като се спънеш докато вървиш стани, па почни да бягаш и като паднеш скочи и бягай... и така докато стигнеш до целта!
Абе Наско направо ме разстряля от упор с това изказване ;D

Неактивен Борис Беленски

• Младши
  • *
  • Публикации: 125
  • 78' limited edition
    • Профил
« Отговор #18 -: 03.09.2009 17:27:36 »
Ехо, чатърите, дайте малко по темата!
Не искам да я заключвам, но ако така продължават нещата няма да имам друг избор. После да ме съдите, че съм пртистрастен или го правя по поръчка заради нечии интереси!

След 2-3 дни ще почистя темата, че започна да се спами.

biskvitka

• Гост
« Отговор #19 -: 03.09.2009 17:49:16 »
Поздрави!

Много добре казано!
Ама от спъване вече сили нямам...и за не заключи или изчисти темата Г-н Беленски, макар да не виждам Спам  ??? да кажа, че аз също минавам всеки ден през квартал Сини Камъни.Колата има поражения 2 броя.За среща с кмета - и дума да не става, все пак човека няма приемен ден и не можем да го виним.
Казаха, че до края на годината трябва всичко да е ОК с пътната обстановка на квартала - това го потвърди наш познат, който работи в Общината и се занимава с пътищата.
Така, че още малко ще потраем - и наистина се надявам да е така.

П.С. Аз живея във вилна зона и ми казаха, че при нас ще асфалтират до 10г. за това, че бъдете спокойни.
Не съм се отчаяла  ;D

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
  • Публикации: 11676
    • Профил
« Отговор #20 -: 04.09.2009 13:29:22 »
И да се съберете на бира - пак няма да стане
Но ако прибавим и една тлъста пържола към бирата, или кебапчета, нещата придобиват един по-завършен облик, поне аз така мисля! Може и да не съм прав!
Танкът мачка и пердаши, няма наши, няма ваши. Няма ваши, няма наши, танкът мачка и пердаши.

BlueStones

• Гост
« Отговор #21 -: 04.09.2009 22:42:11 »
Здравейте! И аз ровейки за проблемите на милия ми град взех, че се регистрирах във форума.От година и половина се прибрах в Сливен от София и живея със съпругата си в кв. Сини камъни. По професия съм архитект и всички простотии, които виждам  ми бъркат в здравето и от професионална гледна точка. Такива сбоводии има само тук  и в някои забравени градчета на милата ни родина и третия свят. Аз също търсих някакво приемно време на господин кмета и установих, че такова няма.Част от проблемите, които ме вълнуват съм изтъкнал и в темата за проблемите на града. А това дали нещата ще станат до края на годината... ами малко не вярвам на обещания вече.Аз също казвам да се огранизираме и да не чакаме да видим дали нещата евентуално няма да станат до Нова година. Нека се видим на по бира и да решим евентуално ще може ли нещо да организираме.
В крайна сметка сме решили да живеем тук и тук да отглеждаме децата си. Ако не за нас, за тях трябва да помислим.Ако нещата продължават в тая посока ,аз също ще бягам към Бургас (съпругата ми е бугразлийка), но не ми се иска честно казано.
Поздрави на всички и бъдете здрави!