Автор Тема: Ще гласувате ли на изборите за народно събрание и евродепутати2009?  (Прочетена 15259 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Веселин Василев

• Глобален модератор
  • Напредващ
  • Публикации: 329
    • Профил
Тук всеки може да гласува - дали ще участва на избори 2009, и ако иска може да добави коментар под анкетата!!!
Илли, Илли, лама савахтани!

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
  • Публикации: 11736
    • Профил
Мисля да гласувам, но още не съм решил точно за кого! Времето ще покаже на коя партия ще гласувам доверие...
Танкът мачка и пердаши, няма наши, няма ваши. Няма ваши, няма наши, танкът мачка и пердаши.

Ани Мишева

• Гост
Малко съм колеблива по този въпрос, но по принцип мисля да гласувам. Сега въпроса е там, че трябва да видя точно за кого, като гледам всички с извинение пърдят в едно гърне - и десни и леви...

shugarbaby

• Гост
То всички са пърдулници, това е ясно, обаче все пак Ани трябва да изберем някого. Защото в противен случай, нашите гласове ще се разпределят между печелившите партии. А това може да не ни хареса...

Toni Smith

• Гост
Който има повече парички да си купи власт, той ще управлява, според мен! А ние отдолу ще лапаме мухите.

Магарето

• Гост
Като гласувам - мисля за бъдещето си, а като не гласувам, все едно че го опропастявам, така че мисля да гласувам... :)

computerman

• Гост
Ще гласувам разбира се, да изразя мнението си като демократичен гражданин на Република България. Пък каквото сабя покаже. :)

Бай Ганьо

• Гост
Господин, или госпожа Guardian(не знам, момче ли си, момиче ли си!), питаш Бай Ганя дали ще гласува! Да ти кажа право реално погледнато всички са маскари, но има между тях единици които стават за нещо и могат да бъдат избрани и пратени в Европарламента, затова че моят отговор за този вот на 7 юни е нито да, нито не. Ще видя дали някой ще ме заинтригува! :)

• Глобален модератор
  • Напредващ
    • Профил
Ние знаем какво обикновенно може да заинтригува Бай Ганя - келепирец ако изскочи евентуално нещо вероятно!!??!! Но това зависи обикновенно от коя етническа група избиратели си. Че то "ром", вече цялото българско гласоподавателство е готово да стане за някой лев ако дадат от някъде ама много вакса трябва за постановката. А и турчин-избирател всеки не е, че да го возят и с автобус на екскурзия да гласува, па и някой лев да му дадат ей тъй за из път. Иначе съвременната процедура е да не се купуват така някак си явно гласове, а да се ангажират "застъпници", които хем ще гласуват за теб, хем ще са ти наблюдатели и ще поизпилят нервите на комисиите в секциите, пък и в някой коалиции и партии са длъжни да вербуват за гласуване поне още пет човека. Така, че Бай Ганьо поогледай се - ще има келепир и на тез избори май, че и два ката са да им се невиди - що народна пара ще отиде по тях.

Бай Ганьо

• Гост
Ние знаем какво обикновено може да заинтригува Бай Ганя - келепирец ако изскочи евентуално нещо вероятно!!??!!
Жалкото е, че напоследък келепиреца не ме спохожда, а е при народните избраници, които се натискат непрекъснато да са в парламента !!! Предполагам това знаеш Guardiane, нали си бил кандидат за народен представител, или общински съветник(не помня вече кое от двете беше!), в листата на ОДС, барабар с Choko Zagubanski на миналите избори. :) ;D
« Последна редакция: 26.05.2009 15:04:53 от Бай Ганьо »

Неактивен MichaelPark

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 240
  • "The passion for rallying has no frontiers"
    • Профил
ами.... май няма да гласувам...

• Глобален модератор
  • Напредващ
    • Профил
Бай Ганьо май доста партийки си изръшнал, че си и запознат кой къде е бил кандидат и то по никовете - почваш да ме притесняваш. Да не би да си от хората на Яне Янев - те обикновенно са толкова добре информирани. Или май нещо службаш падаш. Я си кажи на тези избори чий байрак ще развяваш - не може вече да не си се ориентирал към авантата, така като те гледам как пишеш?

Бай Ганьо

• Гост
Прав си, доста партии съм изръшнал и последно се насочих към Вас, обаче взе да ми се струва, че започна да пада синя мъгла на небосклона авансово!
« Последна редакция: 27.05.2009 16:14:24 от Бай Ганьо »

Шишо Бакшишо

• Гост
Бай Ганьо,
Една партия тръгне ли да се коалира с този, или онзи, да знаеш, че е напълнила пеленките. Или иначе казано, ако загуби, да си подели резила с още някого.  ;D
« Последна редакция: 27.05.2009 23:36:26 от Шишо Бакшишо »

• Глобален модератор
  • Напредващ
    • Профил
оо о Разбиратели взеха да пишат тука като бат Шишо - коалициите били за слабите партии!!! Ти като си БСП случайно да си чувал за Коалиция за България, а Шишо. Или те не просто пълнят пеленките ами като им видя сега нещастните черни пиарски клипове и ме хваща срам, че живея в България. Та какво пълнят твоите приятели вляво.

Шишо Бакшишо

• Гост
Фактите говорят сами за себе си:

ЦИК не регистрира „Синята коалиция" за изборите на 5 юли

ЦИК не регистрира „Синята коалиция" за националните избори на 5 юли. На своето заседание членовете на ЦИК са гласували поред и трите варианта - да регистрира, да откаже регистрация, както и да даде тридневен срок за внасяне на коригирани документи, ако вече внесените не са изрядни.

Нито един от тези три варианта не е събрал необходимите 2/3 от гласовете на членовете на комисията. Не е практика обаче да се правят повторни заседания по въпрос, по който вече е имало гласуване.

От „Синята коалиция" обявиха, че още утре ще внесат жалба във Върховния административен съд срещу не регистрирането на формацията за парламентарните избори.

Сините очаквали съдът да уважи жалбата им и нямали намерение да внасят документи за нова регистрация.

Май се оказах правилен пророк! Напълнихте пеленките, а Guardiane!

• Глобален модератор
  • Напредващ
    • Профил
А тогава кой ще участва в изборите за народно събрание - 2009 под номер 19, а Шишо. Или ти разглеждаш и цитираш някакви си факти, само и както на тебе ти е угодно. Нищо чудно - такива са и повечето политици от лявото публично пространство в България а приятелите ти от БСП всякак се стремят да покажат, че освен демагогия и лъжи, нищо друго не може да вкарат в предизборната си програма. Време е за една наистина огромна промяна и е крайно време да се изритат тези паразити които сега са узорпирали властта и смучат като гладни  пиявици от кръвта на народа ни!!!

Шишо Бакшишо

• Гост
Реално погледнато всички лъжат, но някои го правят по-интелигентно и с финес и хората им гласуват повече доверие.
Ще ти дам един съвет: По-малко плюй, а повече се вслушвай в хорското мнение и не забравяй, че партията майка е една, а всички останали са пребоядисани слънчогледи...

Бай Ганьо

• Гост
Добре казано Шишо :)

• Глобален модератор
  • Напредващ
    • Профил
Представям си ви Бат Шишо Бакшишо и Бай Ганьо - депутати стоят в народното събрание и си приказват . Да пази Господ!!!

Лебеда

• Гост
Няма нищо лошо и от простолюдието да има депутати!  :)