Автор Тема: За честото спиране на тока????  (Прочетена 5360 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stefka ilieva

• Нов
  • Публикации: 34
    • Профил
Живея в квартал Дружба. От една две седмици  насам почти всеки ден токът спира без предупреждение през деня. Защо? Аз съм коректен платец към елекроснабдяване и искам и то да е коректно към мен.
« Последна редакция: 30.04.2009 13:15:35 от stefka ilieva »

Неактивен Веселин Василев

• Глобален модератор
  • Напредващ
  • Публикации: 329
    • Профил
Re:За честото спиране на тока????
« Отговор #1 -: 30.04.2009 16:55:32 »
Хм и мен ме изнервя това често спиране на тока в Сини камъни напоследък. Проблемът е, че вече два пъти си преинсталирам компютъра заради тези внезапни спирания, при което се поврежда опрерационната система на компютъра. Наистина ще е добре да се правят някакви предварителни съобщения за планирани спирания, особенно сега когато няма аварии, бури и особенни причини за това.
Илли, Илли, лама савахтани!

Неактивен фен на форумите

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 201
    • Профил
« Отговор #2 -: 01.05.2009 13:20:42 »
Слаба ни е енергийната система, затова се получава това! И на мен ми се е случвало това, но досега не ми се е случвало да го преинсталирам.
Тайната на музиката е че тя започва там, където думите свършват.

Неактивен stefka ilieva

• Нов
  • Публикации: 34
    • Профил
« Отговор #3 -: 08.07.2009 15:34:48 »
Живея в квартал Дружба. От една две седмици  насам почти всеки ден токът спира без предупреждение през деня. Защо? Аз съм коректен платец към елекроснабдяване и искам и то да е коректно към мен.

Днес отново електроразпределение (сутринта към 9 часа и след обяд около 14 часа) спря тока- от това изгубих доста информация от компютъра-края на месец април 2009 г поради същите причини се наложи да го преинсталирам(което ми струваше и пари) Честно казано омръзна ми. Редовно си плащам сметките и искам КАЧЕСТВЕНА УСЛУГА!!!!!