Автор Тема: На кого помага черният Пи-Ар?  (Прочетена 4905 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дора Михайлова

• Гост
На кого помага черният Пи-Ар?
Бях решила да не гласувам на изборите за Европарламент.
Но едно събитие промени решението ми - черния Пи-Ар срещу Бойко Борисов и ГЕРБ.
Всички сте виждали прословутата реклама и сте слушали коментари за нея.
Какво виждам аз? Виждам "Социалистически отживелици", състоящи се в пещерно мислене, откровени лъжи, демагогия, охулване на главния опонент на БСП. И всичко това с подставено лице - "Нова зора"!
Срам, срам другари!
Но какво все-пак се крие зад това?
Страх! Животински страх от заслуженото възмездие, което неминуемо ще последва за тоталния провал на правителството на тройната коалиция.
Затова, аз ще гласувам за ГЕРБ и на Евроизборите и на Парламентарните избори!
Очаквам след това от тяхна страна действия, разкрития и възмездие!

Ето на какво попаднах в интернет:

Бойко Борисов настоя премиерът Станишев сам да отстрани съветника си Азер Меликов     
2009-05-17 @ 19:50 EEST 
Пловдив. Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов настоя премиерът Сергей Станишев сам да отстрани съветника си Азер Меликов, предаде репортер на Агенция "Фокус". На откриването на предизборната кампания на ГЕРБ в Пловдив Борисов съобщи пред присъстващите, че Азер Меликов е автор на сайта „БойКостов”. Борисов заяви, че сайтът е абсолютна лъжа, черен PR, платен с откраднати пари от хората. Сайтът е лъжа, защото няма подписана никаква коалиция с Иван Костов и внушенията за такава са неверни, допълни Борисов.

„Азер Меликов, близък, много близък, най-най-близък на Станишев, е автор на сайта. Ако Станишев има чест, трябва незабавно да му вземе оставката сам. Този човек ще пипа софтуера на изборите. Ако такъв човек пипа софтуера на изборите, те няма да бъдат честни”, каза той.
ГЕРБ откри в Пловдив предизборната си кампания в присъствието на кандидатите си за евродепутати и ръководството на партията. Лидерът на ГЕРБ, който е с контузен крак от няколко дни, се появи на сцената сам като коцукаше видимо, той носеше специална превръзка на контузения крак.
Денка КАЦАРСКА 

http://www.ndt1.com/article.php/20090517195041345

Какво ли е искал да каже с това Бойко Борисов и защо ли се е изразил толкова деликатно?
« Последна редакция: 19.05.2009 15:32:01 от Дора Михайлова »