Автор Тема: Сини камъни - асфалт - КОГА?!?  (Прочетена 3259 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Атанас Димов

• Гост
Уважаеми съфорумници, КОГА по дяволите ще асфалтират "Сини камъни"?!?
Отварям тази тема за да изразя възмущението си като гражданин на гр. Сливен и като жител на квартал "Побитите камъни" ,ъъъ пардон "Сините камъни", че от лани си чупим краката и колите по "улиците" на въпросния квартал на Сливен. Зеят някви шахти без капаци.
Та ако знае някой "прясна" информация или се възмущава от гореописаното или пък се радва - е това е темата да сподели!

Димитър Димитров

• Гост
Re:Сини камъни - асфалт - КОГА?!?
« Отговор #1 -: 01.09.2009 17:08:55 »
Господин Димов,напълно съм съгласен с вашето възмущение.Не съм жител на "Сини камъни",но като такъв на друг до скоро засегнат квартал-"Дружба"разбирам много добре за какво става въпрос.Аз съм на мнение,че трябва да си търсим правата в съда,ако трябва и в Европейския!!!Аз ли трябва да си плащам ремонта на потрошената кола сега???А колко ли хора са пострадали физически???ако има такива да пишат.А иначе да ни вземат всевъзможни данъци могат....Щом могат,значи и ние можем да искаме справедливост!!!
Има ли такова място  вобще в света да стои разкопано с години....?????

Неактивен Борис Беленски

• Младши
  • *
  • Публикации: 125
  • 78' limited edition
    • Профил
Re:Сини камъни - асфалт - КОГА?!?
« Отговор #2 -: 01.09.2009 17:13:42 »
Такава тема вече съществува:
http://forum.sliven.net/index.php?topic=4793.0

Търсете преди да направите нова тема. В правилата също е написано, но за съжаление няма кой да ги чете. Отправяте призиви за въвеждане на ред, но самите вие не целите да спазвате такъв.
Да, вярвам, че вече ви е писнало и имате "пара" за изпускане, но...

// Заключено