Автор Тема: Конкурс за рисунка „Аз и моят град” – отличени творби  (Прочетена 3541 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Moderator Club

  • Глобален модератор
  • Старши
  • ****
  • Публикации: 11729
  • Пол: Мъж
    • Профил
Конкурс за рисунка „Аз и моят град” – отличени творби

 Традиционният конкурс за рисунка „Аз и моят град”, който тази година включваше изработването на поздравителна картичка за празника на Сливен – 26 октомври, Димитровден, приключи.

В специално поставените пощенски кутии в магазините на „БИЛЛА” , КАУФЛАНД и в галерия „Май” се получиха повече от 250 картички от училища, читалища, Общински детски комплекс, школата по изкуства „Млади виртуози”.

Комисията за избор на най-оригинална картичка констатира, че в това благородно начинание са се включили деца от всички възрасти, а учители, майки и баби са помагали картичките да стигнат до адресата – Конкурс „Моята картичка за празника на Сливен – Димитровден”.

Наградите ще бъдат връчени на 24 октомври от 11 часа в галерия „Май”.

Най-оригинални картички са изработили:
1. Юлиана Николаева Мравова, 3 г.
2. Сиана Пламенова Хаджиантонова, 9 г., Детски комплекс
3.Петя Чавдарова Милкова, 5 г клас, 3 ОУ „Д-р Иван Селимински”
4. Александра Апостолова, 6 г., кв. „Даме Груев”, 17-В -26
5.Десислава Валентинова Зоин, 8 г., ул. „Д.Пехливанов” 50
6. Димитър Антоан Каразапрянов, 5 а клас, 3 ОУ „Д-р Иван Селимински”
7. Георги Стоянов Овсепов, училище „Д-р Ив. Селимински”
8. Михаела Милкова Харалампиева, 6 а клас, 3 ОУ „Д-р Иван Селимински”
9. Ваня Бориславова Симеонова, 5 в клас, 3 ОУ „Д-р Иван Селимински”
10. Росица Иванова Петрова, 6 клас, 3 ОУ „Д-р Иван Селимински”
11. Катерина Пламенова Пеева, 5 б клас, 3 ОУ „Д-р Иван Селимински”
12. Стефани Кондева Стефанова, 5 б клас, 3 ОУ „Д-р Иван Селимински”
13. Пламена Йорданова Христова, 5 г клас, 3 ОУ „Д-р Иван Селимински”
14. Мария Николаева Георгиева, 6 д клас, 3 ОУ „Д-р Иван Селимински”
15. Айхан Петров, 10 г., 11 СОУ „К.Константинов”
16. Петя Петрова, 4 б клас, 11 СОУ „К. Константинов”
17. Силвия Иванова, 8 г., 2 б клас, 11 СОУ „К.Константинов”
18. Атанас Красимиров , 8 г., 2 б клас, 11 СОУ „К. Константинов”
19. Росина Красенова Рачева, ул. „Д.Константинова”, № 7, ап. 2, НУ „В. Левски”
20. Теодора Валериева Василева, 9 г., Детски комплекс
21. Недислав Мариянов Малчев, 8 г., Школа по изкуствата „Млади виртуози”
22. Добри Бориславов Добрев, 6 б клас,11 СОУ „К. Константинов”
23. Стефан Стефанов, 2 б клас, 11 СОУ „К.Константинов”
24. Мария Тодорова Тодорова, 7 г., 1 клас, 11 СОУ „К.Константинов”
25. Ивета Грудева, 9 г., 3 б клас, 11 СОУ „К . Константинов”
26. Преслава Иванова Вълева, 4 г., ул. „Братя Миладинови”, бл. 21-В-1
27. Василена Иванова Вълева, 9 г., ул. „Братя Миладинови”, бл.21 –В-1
28. Митко Енчев, 1 б клас, 4 ОУ „Д. Петров”
29. Габриел Данаилов, 5 а клас, СОУ „Й.Йовков”
30. Александър Николаев Ставрев, 8 г., Детски комплекс
31. Мария Кирилова, 5 б клас, СОУ „Й. Йовков”
32. Димитър Маринов, 8 г., 2 б клас, 11 СОУ „К.Константинов”
33. Жулиян Красимиров Пенков, 7 г., НЧ „Хр. Ботев”
34. Джулия Боянова Мишева, 11 г., Школа по изкуствата „Млади виртуози”
35. Валерия Радостинова Танкова, 6 г., Детски комплекс
37. Анджелина Христова Попова, 5 г., Детски комплекс
38. Анна- Мария Росенова Георгиева, 5 г., Детски комплекс
39. Ивайло Миленов Стойчев, 9 г., Детски комплекс
40. Диляна Анастасова Иванова, 9 г., Детски комплекс
41. Звездиана Недкова Буцева, 7 г., Детски комплекс
42. Мария Димова, 5 б клас, 10 СОУ „Й.Йовков”
43. Мариета Ванева Филипова, 18 г.
44. Георги Светломиров Стоянов, 4 г. Школа по изкуствата „Млади виртуози”
Танкът мачка и пердаши, няма наши, няма ваши. Няма ваши, няма наши, танкът мачка и пердаши.