Автор Тема: А на бас, че ремонта ще е повече от 10 месеца!  (Прочетена 3832 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен witch1

• Нов
  • Публикации: 4
    • Профил
Черешов щтрудел, вярваш ли го това? Че за 10 месеца всичко ще е като по ноти! Ако е така, ти май наистина го даваш щтруделски, айде моля ти се! Ще продължи, щото колкото повече се копае, толкова повече някъде тече (пари имам предвид) А на бас, че ще продължи. Ако спечелиш, имаш щтрудел от мен, но истински!

Неактивен doktor boh

• Младши
  • *
  • Публикации: 81
    • Профил
Публикацията е изтрита от модераторите, защото съдържа вулгарни, нецензурни квалификации, лични нападки, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на други коментиращи и лица.
« Последна редакция: 13.01.2010 18:32:49 от admin »

Неактивен doktor boh

• Младши
  • *
    • Профил
Публикацията е изтрита от модераторите, защото съдържа вулгарни, нецензурни квалификации, лични нападки, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на други коментиращи и лица.
« Последна редакция: 13.01.2010 19:40:33 от admin »

Неактивен doktor boh

• Младши
  • *
    • Профил
Изтривайте, изтривайте! @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
« Последна редакция: 23.02.2010 12:53:22 от Калчо Василев »

Неактивен doktor boh

• Младши
  • *
    • Профил
Да бе, гражданче, пак да оставим работата на следващия кмет!?? Какво дава всеки един от нас, за да не се случва това в града ни и в Държавата ни? Нека всеки един от нас да си зададе този въпрос защо бездействаме? Гледаме и не реагираме как ни съсипват улиците, как се унищожават тополите в града ни и се товарят на тирове за дървен материал? Защо никой не реагира? Нямали съдебни органи да разберат кои фирми крадат от всичко това и да ги санкционира? Аз знам какво да направим, но когато го напиша, веднага ми изтриват текста! Явно, някои искат да стоим само пред компютрите и да убиваме времето си, за  да не действаме по- активно!

Неактивен jivko1128

• Младши
  • *
  • Публикации: 50
    • Профил
Излезте с плакати на площада в 11.30 часа на 22.02 и напишете "ГРАДЪТ Е НАШ А НЕ НА МУТРИТЕ И АКУЛИТЕ" и тогава ще Ви кажа че милейте за Сливен и за поколенията. Недеите само та пишите и да Ви изтрах да се опълчите срещу обирджиите направете го и тогава Бойко ще ни обърни внимание. Заспали СЛИВНАЛИИ събудете се прочитите стиховете на Добри Чинтулов, само те ще Ви дадат смелост да станите "СТАНИ, СТАНИ, ЮНАК БАЛКАНСКИ
Добри Чинтулов
Приканван организанорите на "Градът е наш" та направи ме подписка пред "Стария бряст" за примахването на Лечков и Радото от града и да си дадат на прокуратура та, но не тази дето е в Сливен с тях а на Борис Велчев. Ще Ви припомня че този който направи кмета Лечков се казва Марин Кавръков а той е БАШ кр@@@ца и ако творите някой друг сайт ще прочитеите биографията му че е сливналия и иска от Сливен да к@@@е също че е потомък от род хайдути и че много душички са си отишли когато бил шеф на шести отдел в ДС. Спирам до тука за да си дадете мнението дали аз милея за Сливен или ВИЕ ще ме видите като набирате "Архивите са живи" www.jivko1128.blog.bg
« Последна редакция: 23.02.2010 12:52:42 от Калчо Василев »