Автор Тема: В чии ръце са парите на Сливен?  (Прочетена 3545 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

smehurko

• Гост
Прочетох във форума за тези ремонти и не че темата е маловажна, но не е ли по-добре да се замислим в чии ръце са парите на Сливен? Говори се за трима човека. И още, че точно те ще определят в следващите кметски избори кой ще седне на стола. Какво мислите по въпроса?

sirma

• Гост
Re:В чии ръце са парите на Сливен?
« Отговор #1 -: 13.01.2010 16:06:10 »
И аз това питам, но със сигурност знам, че няма кой да ни каже. Затова ще се питаме по форумите - къде са ни парите?

Неактивен doktor boh

• Младши
  • *
  • Публикации: 81
    • Профил
« Отговор #2 -: 13.01.2010 19:24:38 »
Точния отговор беще даден от мен

Неактивен doktor boh

• Младши
  • *
  • Публикации: 81
    • Профил
« Отговор #3 -: 13.01.2010 19:26:45 »
Питайте модераторите , които са из@@@@@ки на Лечков и крадливите алчни сливенски фирми!
« Последна редакция: 23.02.2010 12:47:51 от Калчо Василев »

Неактивен jivko1128

• Младши
  • *
  • Публикации: 50
    • Профил
« Отговор #4 -: 23.02.2010 09:37:06 »
Войната започна но кой ще пострада най много не се знае, предполагам че ще стане като братя Галеви. Много шум а накрая Сливен ще пострада най много и за да не чакаме другите да ни оправят предлагам подписка под Стария Бряст за отнемане мандата на кмета Лечков и веднага на прокуратурата,но не от Сливен а другаде. Сливенската прокуратура да си направи отвод защото корупцията идва от тях. След като се започни единия то и другия Радото да докажи от къде събра милионите и тогава ще излезе и Холандия, а това лесно може да се провери защото тогава с визи се ходеше Остава и той да си понесе кръста към за@@ора. Ще стани така че един друг ще си изкарат
« Последна редакция: 23.02.2010 12:48:30 от Калчо Василев »