Автор Тема: Размисли на глас  (Прочетена 16021 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
  • Публикации: 11622
    • Профил
Re:Размисли на глас
« Отговор #30 -: 15.02.2010 15:27:41 »
Не съм имал лоши намерения Choko, като попитах кои са каталоитците! Просто не разбрах веднага, че става въпрос за католиците в мнението и си помислих, че е някаква нова религиозна група! Много си бил обидчив!

А между другото видях, че си изял запетаята, ама явно си бил много гладен!  ;D
Танкът мачка и пердаши, няма наши, няма ваши. Няма ваши, няма наши, танкът мачка и пердаши.

Неактивен Веселин Василев

• Глобален модератор
  • Напредващ
  • Публикации: 329
    • Профил
« Отговор #31 -: 15.02.2010 16:04:13 »
Цитат на Choko=Нека каталоитците да си го празнуват= Ква запетая бе пич - ти направо си объркал рейса готин!!! Какво ми цитираш някакъв свещенник незнам си кой - то от такива капацитети православието е на този хал - един смятал едно за правилно друг друго, важното е сега църквата по кой календар го движи! Тези  последните две мнения можехте да си ги пишете на лично - четете правилата - а господин Чоко не знае ли, че дори да има основанелни претенции към Модаретор, а той няма, тука не може да се подхвърлят такива реплики - ми не съм аз Модератор на този форум да видиш! Иначе моите уважения към руската православна църква - тя е дала много жертви в борбата с комунизма и е плащала нееднократно цената за да устоява вярата си.
Илли, Илли, лама савахтани!

Неактивен doktor boh

• Младши
  • *
  • Публикации: 81
    • Профил
« Отговор #32 -: 15.02.2010 19:08:29 »
Василев, не се прави на гръмнат! Католиците се кланят на папата! Източно православните, в това число и българите на Вселенския патриарх! Стига заблуждава хората!
Като си толкоз либерален относно религиите , давай да приемем многоженството и публичните масови сватби както прави Мун!
 Много е важно да се спази и това, първо той да им отнема девствеността!
 Не говори, за стари и нови завети, календари  и къде какво пишело! Можеш ли да кажеш, от кога в България се празнува св.Валентин и от кога Св.Трифон и Заговезни! Обичаш да си точен, хайде, дай да видим годините и точните дати- от кога??
 Незнам, може да си от хората на Пламен Сивов от "Покров Богородичен" когото безкрайно уважавам, но тук трябва да четем истината и фактите и нека всеки да си празнува каквото иска ,но да не го налага на другите!

Неактивен svetulka

• Нов
  • Публикации: 5
    • Профил
« Отговор #33 -: 15.02.2010 19:11:29 »
Има 2 баби, които управляват там в клуба, и двете са бръкнали яко в меда и не могат да си извадят ръцете от там.

Бай Ганьо, двете "баби" те канят в клуба да бръкнеш и ти в меда, та дано се подсладиш, и ти да не можеш да си извадиш ръцете  ;D ;D ;D.

Бай Ганьо

• Гост
« Отговор #34 -: 16.02.2010 16:26:24 »
Бай Ганьо, двете "баби" те канят в клуба да бръкнеш и ти в меда, та дано се подсладиш, и ти да не можеш да си извадиш ръцете  ;D ;D ;D.
Благодаря, обаче не искам да се корумпирам и аз! Все още си пазя честността.  ;D

Неактивен svetulka

• Нов
  • Публикации: 5
    • Профил
« Отговор #35 -: 16.02.2010 20:37:58 »
Благодаря, обаче не искам да се корумпирам и аз! Все още си пазя честността.  ;D

Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха. Бай Ганьо май те е страх да се покажеш  ;D ;D ;D Ела да се запознаем, ела да бръкнеш в кацата докато е препълнена и прелива! Ти много честен се изкара, аууууууууу в тоя корумпиран свят една честна светулка свети  ;D ;D ;D ;D ;D. Хайде, чакаме те с нетърпение, аз лично ще ти покажа кацата с мед да си пъхнеш ръцете!
« Последна редакция: 16.02.2010 20:40:15 от svetulka »

Choko

• Гост
« Отговор #36 -: 17.02.2010 09:21:38 »
Не мисля че света е корумпиран. Определени хора искат да сложат света под общ знаменател за да се оправдаят пред съвестта си за безаконията си. Има много честни хора. Има хора които им писна да ги крадат и лъжат посред бял ден. Смятам, че който твърди че целият свят е корумпиран не е честен дори пред себе си, а се опитва да се самозаблуждава и оправдава.

йото

• Гост
« Отговор #37 -: 17.02.2010 21:01:27 »
Бай Ганьо! Що са  правиш на  интересен и лъжеш като циганин ,че си Ганьо Красимиров Иванов.Те такова "животно" в Сливен нема.Що се криеш бре приятелю под  измислени  имена ?Бъди истински  мъж.От какво се страхуваш и нямаш  смелост и доблест да  се  представяш с истинското  си  име.Ти да  не си от ония  дето им изкарват отвреме  навреме кирливите ризи и са  служили на ДС.Просто си мисля ,че тия  хора  имат  вече професионална деформация и продължават да  се  правят на  анонимни.А може би греша.Но съм сигурен,че  не си  тоя ,за  когото се  представяш.Дори твоя приятел -Китаеца и той малко  послъгва,че е от Сливен ,а той е май във  Велико  Търново.Света братлета е малък имаме доста  приятели  и  познати и все някога  можем да се срещнем и  разменим някой приказка  на кафе  ,а не  да се  плюем  по  разни  форуми  и не  се  вживявайте много в тях.А на  Чоко само  ще му напомня да не забравя от  къде дойде и от къде яде хляб,защото може сам да си резне клона на  който седи.Хубаво е  човек да  е амбициозен,но като него малко  повечко му  идва ,на много места опита,но когато  се опитваш да  седнеш на  два стола често  падаш  на  земята .И момчета пожелавам Ви много  здраве и мислете повечко  като  пишете.Пожелавам  Ви  успех  във всичко!

Магарето

• Гост
« Отговор #38 -: 22.02.2010 19:57:19 »
но когато  се опитваш да  седнеш на  два стола често  падаш  на  земята.
Все пак зависи от изработката на стола г-н Тончев, ако е направен както трябва по световните стандарти, никога не можеш да паднеш.  ;D

Бай Ганьо

• Гост
« Отговор #39 -: 24.02.2010 17:55:20 »
Бай Ганьо! Що са  правиш на  интересен и лъжеш като циганин ,че си Ганьо Красимиров Иванов.
Ами защото съм половин циганин и ми е в кръвта да лъжа - майка българка, баща циганин. А ти г-н Бонбончев(опс Тончев) как разбра, че лъжа, да не си вземал уроци от инспектор Гаджет?! Направо ме изненадваш!

йото

• Гост
« Отговор #40 -: 26.02.2010 00:42:05 »
Бай Ганьо!Като  гледам само  с  какво  име се  представяш,разбирам колко си  истински.Аз за  разлика от  теб и другите мушмороци дето си измислят  разни псевдоними, съм си  написал истинското име и не се крия  зад чужди  и  измислени  имена.Бъди  мъж! От какво се страхувате   всички  вие  писачи  по  форумите с  фалшивите  имена.Света Бай Ганьо е малък,може да се  виждаме и срещаме понякога из града ,но  не  е мъжко да  се  криеме и плюем по форумите.Аз няма  от какво да се страхувам и  крия предпочитам да  си  кажа право  в  очите кое ми харесва и кое  не.Може би  понякога и да   греша в някои неща -човешко е да се греши,но винаги съм  намирал разбиране у хората.Човек не може да  е безгрешен.Но мисля ,че може да пишете по-други  неща  във форумите, не  само да се  заяждате и правите клюки  и  интриги.Пишете нещо хубаво ,радостно ,което  сте  видели и преживяли  споделете  го с другите.Живота е тежък и кратък.Нека да  забравим злобата  и зависта ,настанили се  толкова  трайно в душите на хората през тия години.Има  и хубави неща  в живота все пак.Ние ,инвалидите никога не сме  искали от никой да ни съжелява,просто  искаме  хората да ни приемат такива  каквито сме .Да ни помагат   в трудни моменти, обществото да ни дава  шанса да докажем,че можем  да бъдем полезни и ние със своя труд.Между нас  има учители,лекари,инженери,юристи, счетоводители,хора способни    доказали  с труда си и най-вече с главите си ,че не се различават от другите хора.В един сайт прочетох едни  хубави  неща,вярвам ,че  на  повечето от вас ще ви  харесат-.Погледнете с нова вяра към човешката доброта,независимо какво ти  се е случвало до сега-това е шансът ни за по-добро бъдеще.Научи нещо ново,опитай нещо  различно.Промени това ,което можеш,остави останалото.Стреми се  да даваш  най-доброто от себе си!Това го пожелавам на всички от  форума !

Choko

• Гост
« Отговор #41 -: 26.02.2010 09:41:14 »
Г-н Тончев (разбрах че нямате нищо общо с Бонбончев), бях се зарекал да не пиша вече, защото е безпредметно да се спори с закостенели и назадничеви хора, но уви вие ме мотивирате да го направя. Искам да ви обясня някои неща за съвременното виртуално общуване.

1. Да ви обясня какво означава "форум" - според уикипедия това е "Форум (лат. forum) - в Древен Рим форумът бил главният градски площад, център на обществения живот в градовете под рисмка доминация. Първият форум е бил т. нар. Forum Romanum в падината между хълмовете Капитолий, Палатин и Целий. Около площада били построени най-важните храмовете и обществени сгради. При хубаво време съдилищата заседавали там. Повечето римски императори също строяли форуми в Рим. По-известни са тези на Цезар, Август, Веспасиан и Траян.

Взето от „http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC“.

Демек тук е площада на града където всеки може да сподели своето мнение и да изяви гражданската си позиция. Пирзивите ви да не пишем много във форумите и да не се вживяваме са меко казано недемократични и лъхат на призиви на агент от близкото минало.

2. Относно "Фалшивите" имена - Тук всеки прави своят избор дали да пише под името си в паспорта или псевдоним. Много хора избират псевдоним поради ред причини една от тях е, че хората отговарят и пишат това което мислят без да се притесняват от личностно преследване и заплахи. Ако правилно съм ви разбрал. Вие лично ме предупредихте че мога да остана без работа и да не бъда толкова амбициозен, защото знаете кой съм.

3. Относно призива ви да пишем само за положителни неща. И радостта от живота. Ми прилича повече на призив от вестник "Работническо дело", където всичко е успехи и ни очакват само светли бъднени. Назнам защо се страхувате да пишем за проблемите на хората с увреждания, проблемите на градът и др. Може би защото ако не пишем за тях те няма да съществуват. Премълчаването на истината не помга за решаването на проблемите. Вижте филма на Би Би Си за Могилино. Там също беше всичко наред.

И само за сведение на вашата скромна личност и всички останали които пишат тук ще направя една препратка къв "вашият" форум "Форумът на хората с увреждания". Разбрах че е Ваш а не на всички хора с увреждания т.е. СИБ в Сливен. Ако добре прочетете темите и постовете ще установите че там всичко се цензурира стриктно, Мненията се филтрират избирателно и едва няколко души имат честта да пишат там. Лично аз съм направил същата тема и едва 2 мнения има в нея. Защо хората се страхуват да споделят там мненията си?

На този въпрос сам си отговорете.

Искренно ваш бивш член на СИБ но бивш не по собствена воля.

mechoka_57

• Гост
« Отговор #42 -: 26.02.2010 20:23:41 »
В България има достатъчно съюзи. Човек докато ги обиколи може един човешки живот да не му стигне.
И колко са много г-н Чоко?! Съюз на слепите, Съюз на инвалидите(СИБ), Съюз на глухите. Това са официалните.

grajdaninat_n

• Гост
« Отговор #43 -: 26.02.2010 23:30:34 »
Абе вие все в критическа възраст ли сте бе хора - като ви чета заяжданията ми приличате на стари баби склеротички
? Тоз му пише едно онзи се пени цял ферман - това ли е живота според вас: дребнави и жалки боричкания и то за какво, за кокал ли за що? Живота ви обрулил отвсякъде и вие сега като че ли искате и очите да си извадите. Какво не можете да разделите толкова - съберете се там някъде седнете на една маса, че се напийте или сбийте каквото стане но да се реши този въпрос накрая. Какво значение има кой е циганин и кой агент и кой католик, като за нищо не ставаме така! Нещо в акъла на българина сериозно дава фира - това мисля като ви чета мненията, дали е от алкохол или от депресия, не знам, но вземайте сериозни мерки да се оправяте, щото нищо става така, както е сега ситуацията.

Ани Мишева

• Гост
« Отговор #44 -: 27.02.2010 11:53:55 »
Какво се учудваш grazhdaninat_n?! Докато старият хъш е на линия с 18-те километра пост, другите ще взимат пример от него. Великият IT специалист - Веселин Василев.  ;D