Автор Тема: Епидемия от морбили, върлува в кв."Надежда"!  (Прочетена 3776 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен doktor boh

• Младши
  • *
  • Публикации: 81
    • Профил
Тези дни в кв."Надежда" ще се имунизират децата против шарка! Защо ли?? Нека да питат двамата ромски доктори, без специалност, Панайотов и Манолов, които имат над 3000 пациенти и като лични лекари получават няколко пъти повече пари от Здравната каса! Тези хора не намериха за нужно да специализират / Срам за всеки лекар/ защото видяха че гювеча е по-голям ако работиш по проекти финансирани по различни програми за роми! Така, тези двама доктори си регистрираха две фондации, със специалната подкрепа и партньорство на шефката на Здравната каса в Сливен, Ивелина ....печелят и живеят от проекти! Не е лошо , но поне да имаше добър ефект.!?
Проверете статистиката и ще видите, че всяка година те реализират едни и същи проекти"Превенция в здравеопазването на ромите от кв."Надежда"!?? То не бяха френски, холандски,японски и какви ли не програми, подпомагания, колко ли семинари са провели да учат ромите да си мият ръцете и да се имунизират....
Сега, като са се настанили в циганското гето, плачат, че ромските деца не били имунизирани и затова се разболяват от морбили и умират!! Да ги пита човек, къде бяхте бе доктори като идваха чужденците и ви ухажваха?? Или, и за вас важи концепцията: Няма пациенти роми, няма лапачка!!  Засраме те се!

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
  • Публикации: 11654
    • Профил
Омбре докторе, една дума не е достатъчна, за да остане един материал и ти гарантирам, че пак ще бъде изтрито. Само стой и гледай сеир !!!
Танкът мачка и пердаши, няма наши, няма ваши. Няма ваши, няма наши, танкът мачка и пердаши.

Неактивен doktor boh

• Младши
  • *
    • Профил
Изтривачо,защо се натискаш да ти кажа ,че си много посредствен?? Кое е по-важно?Какви глупости се пишат, а ти се кефиш да триеш, или какво послание носи текста на писмото във форума и дали тази информация е полезна за сливналии!!!??? Ти как мислиш? Ако искаш можеш да изтриеш всичко което виждаш, но това не те прави някакъв експерт или специалист по мониторинг на форума!

Неактивен Калчо Василев

• Администратор
  • Напредващ
  • Публикации: 242
    • Профил
Жълт картон докторе, имаш последен шанс да прочетеш правилата на форума и да се спреш с грубия тон и обидите  ;) Дали си прав или не, дали е истина ние се опитваме да ги спазваме. Ако не ти харесва - намври си друго място за изява. Лек ден на всички  :)
Насила хубост не става !

Неактивен doktor boh

• Младши
  • *
    • Профил
Посредствен и елементарен си! А, ти можеш да се навреш там от където си излязъл, тъп селянин!

Неактивен Веселин Василев

• Глобален модератор
  • Напредващ
  • Публикации: 329
    • Профил
Ex момко - докторе! Кой тук според теб е длъжен да ти търпи обидите, особенно хора които работят за без пари? Ценя ти критическите анализи, защото има нужда от такива неща, особенно като са подплатени с някакви факти, но ти излизаш здраво извън добрите рамки! Как решаваш, че можеш да пишеш такива простотии на администратор и да продължиш безоблачно напред? Такива неща може да се пишат само като лично съобщение, и пак в този дух не са препоръчителни(Понякога всеки избива някакви комплекси) Малко ми напомняш на Майкъл Парк - един бележит потребител тук, който обаче кандиса и възприе един доста по сдържан тон в края на краищата! Та молбата ми е - Ха вземи ги прочети тези правила на форума, че ще ни липсваш!!!!
Илли, Илли, лама савахтани!

Неактивен doktor boh

• Младши
  • *
    • Профил
Да бе, да! Виж, ти как се отнасяш с потребителите на форума! Най- вздържания от всички трябва да си ти!
Свалям ти шапка  щом работиш безплатно, но ти си пръв между равни- ти колиш и бесиш, а правилата донякъде са за това да се и нарушават! Иначе за какво са ? Не вкарвай моля ти се живота на хората в рамка!!!! Тук полицаи няма!

китаеца

• Гост
Ех, скучно стана без баба доктор Бох, както беше казал Бай Ганьо! Сложиха му тапата в устата на доктора.

Choko

• Гост
Никой не обича да му казват нещата как изглеждат в очите на другите. Китаец, ако погледнеш темата която съм създал ще видиш че и мен ме съветват да не бъда толкова амбициозен. Някой има интерес нас да ни няма в този фопум.

The police employee

• Гост
Тук полицаи няма!
Напротив, има и полицаи. :)

• Глобален модератор
  • Напредващ
    • Профил
Така е, ако няма ред - няма и  сигурност! Уважаемият Доктор Бох, беше санкциониран само с десет дена Бан, не заради това, че изразява свободно своите виждания, а защото не го прави по културния, правилен и приемлив начин, който желаем да спазваме тук във форумите на СливенНет. Нещо друго - въпреки предупрежденията да спазва правилата(Мисля че не е само той който не ги спазва) на форумите, той упорито продължаваше да дразни модераторите и администраторите на форума, с което си заслужи дори според мен много малко наказание(Милостив е младшият Админ - явно добър християнин) Ако аз лично трябваше да вземам отношение - санкцията може би щеше да е по-висока, но затова не съм и админ тук ;) Ще се радвам когато му изтече наказанието, да преосмисли в значителна степен изразните си средства и да не си позволява да обижда администраторите(Не че е приемливо да обижда модераторите де) Още нещо - ако предупредените потребители не си вземат никаква бележка, а продължат с  нарушенията и дори си създадат нови анонимни профили, ще бъдем принудени да филтрираме нещата по айпи, мак адрес и каквото там решим, така, че дайте да не се надлъгваме!

Choko

• Гост
Най-добре БАН ФОРЕВЪР за да настъпи мир. Или пробвайте да закриете всички сливенски форуми. А най-добре притежанието на компютър да се криминализира.

• Глобален модератор
  • Напредващ
    • Профил
Господин Чоко, най-малко предполагах, че ти ще се застъпваш за бунтовнически каузи тук! Значи според теб трябва да търпим обиди от разни комплексирани потребители - така ли? Да не би Доктора да е твое протеже, че го защитаваш така? Ако на теб някой тук ти каже че си тъп селянин или нещо подобно(Можеш да прегледаш речника на своя приятел, когото защитаваш) няма ли пак да ми звъннеш рано сутринта да ми се възмущаваш какви неща са писали за теб? Така както не желаеш към теб да отправят незаслужени хули и обвинения, така и ние не желаем някой да си излива помията върху нас, особенно пък след целия този цирк и звероукротяване из форумите, което правим абсолютно доброволно и без заплащане - със чисто обществено-полезна цел. Да не говоря, че последните няколко мнения тук включително и твоето въобще не са по темата(Какво мислиш, че не правим компромиси ли?) А относно подхвърлянето ти, че сме някакви куки тук - ти много добре познаваш част от екипа! Аз мисля, че ако сами не си сложим ред, друг ще ни го сложи рано или късно. И ако нещата излязат съвсем извън добрия тон и всичко стане една клепаница и клеветене, може да се стигне рано или късно до нежелани последици. Така, че очаквам малко повече мъдрост от тебе!