Автор Тема: Д-р Пенко Пенков станал жертва на техническа грешка  (Прочетена 5144 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
  • Публикации: 11676
    • Профил
Д-р Пенко Пенков станал жертва на техническа грешка

Образуваното досъдебно производство срещу собственика на МБАЛ ”Х. Димитър” д-р Пенко Пенков било заради техническа грешка.

Това съобщи за „Седмица” самият д-р Пенков относно мотивите на прокуратурата за „преправен” договор със специализираната кардиологична болница в Ямбол. Грешката, според д-р Пенков, била допусната от секретарския състав на болницата и той лично поднесъл извинение на колегите си от Ямбол.

Д-р Пенко Пенков изрази учудването си, че не е бил потърсен за обяснение нито от полицията, нито от прокуратурата.

По повод нашумелия скандал със завишения лимит на болница „Хаджи Димитър” и преведените й 800 хиляди лева, д-р Пенков заяви, че не е имало никаква далавера, нито договорки с вече бившата шефка на НЗОК Жени Начева. Ставало дума за наистина изработени средства с регулиран от РЗОК лимит, по който здравната каса редовно го проверявала.

СЕДМИЦА
Танкът мачка и пердаши, няма наши, няма ваши. Няма ваши, няма наши, танкът мачка и пердаши.

Бай Ганьо

• Гост
Сигурно е бутнал рушвет!

Неактивен MichaelPark

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 240
  • "The passion for rallying has no frontiers"
    • Профил
Няма по-голям (@@@@-Недоказани обвинения Парк - а и не се допускат лични обиди!!!) от тоя.... ако той е доктор, аз съм космонафт.
« Последна редакция: 18.07.2010 13:11:38 от Веселин Василев »

Неактивен Анна Влахова

• Нов
  • Публикации: 44
    • Профил
    • http://anjito.hit.bg
За мен истината е, че колкото пъти имам нужда от спешна помощ и отида в Д-р Иван Селимински, после с такси (обикновено и псувайки) се придвижвам до болницата на Пенков, кадето веднага се намира лекар, който да свърши работа, при това до сега не са си оставяли ръцете. Така че от моя гледна точка на пациент ме интересува повече кой може да ми помогне при нужда, отколкото техническите подробности.