Автор Тема: Какво става в Билла-та?  (Прочетена 4845 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stefka ilieva

• Нов
  • Публикации: 34
    • Профил
Какво става в Билла-та?
« -: 03.08.2010 18:25:04 »
 Редовно пощенската ми кутия е пълна с  рекламни листовки за цените на стоките и промоциите, които този магазин прави на своите клиенти.Прочела тези листовки няколко пъти се опитвам да се възползвам от информацията и да си купя някой от показаните в листовките хранителни стоки. Изненадата ми е, че в повечето случаи обявените за деня промоционални стоки свършват в ранния следобяд. Смятам,че Билла трябва да си смени тактиката като указва,че стоките са на промоция до изчерпване на количествата, а не да пише по този начин, че  за всеки ден от седмицата има промотиран продукт(и ако наистина има такъв той трябва да се продава през целия ден).

Неактивен Калчо Василев

• Администратор
  • Напредващ
  • Публикации: 242
    • Профил
Re:Какво става в Билла-та?
« Отговор #1 -: 04.08.2010 12:48:12 »
Важното е да те накарат да отидеш до там. Малоумната им стратегия е насочена в тая посока. Пак добре, че ги пъхат в кутията. В къщи тия от Кауфланд минават и ги хвърлят със замах някъде навътре в двора. Използвам случая да им тегля още веднъж една майна. Е@а ти му и просташкия подход  >:(
Насила хубост не става !

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
  • Публикации: 11643
    • Профил
« Отговор #2 -: 07.08.2010 17:34:15 »
Редовно пощенската ми кутия е пълна с  рекламни листовки за цените на стоките и промоциите, които този магазин прави на своите клиенти.
Интересно пък на мен не ми пращат такива листовки от Била! Единствено получавам вестник "Кауфланд" и понякога листовка на Мерканто.
Танкът мачка и пердаши, няма наши, няма ваши. Няма ваши, няма наши, танкът мачка и пердаши.

Неактивен MichaelPark

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 240
  • "The passion for rallying has no frontiers"
    • Профил
« Отговор #3 -: 09.08.2010 23:37:51 »
Идеята е не само да те накарат да отидеш до магазина им, но като влезеш за 2 неща да си купиш 18 ;-)

Неактивен velinsl

• Младши
  • *
  • Публикации: 63
    • Профил
« Отговор #4 -: 12.08.2010 23:43:58 »
При мен винаги КАуфланд го намирам в пощата. Живея в къща също.

Неактивен Анна Влахова

• Нов
  • Публикации: 44
    • Профил
    • http://anjito.hit.bg
Re: Какво става в Билла-та?
« Отговор #5 -: 12.09.2012 15:30:18 »
И аз редовно получавам брошурата на Кауфланд. Весникарска хартия, става за подпалки. Не ги чета.

Неактивен Калчо Василев

• Администратор
  • Напредващ
  • Публикации: 242
    • Профил
Re: Какво става в Билла-та?
« Отговор #6 -: 13.09.2012 16:00:56 »
Аааа, този път не съм съгласен, не стават за подпалки.

Обаче ти подсказвам за какво стават, идея първа - като пРажиш кюфтета от каймица стават да сложиш брашънце за овалване в тях и накрая ги изхвърляш с кеф в кофата :)
Насила хубост не става !