Автор Тема: Препоръчвам магазин за бяла техника  (Прочетена 5371 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен velinsl

• Младши
  • *
  • Публикации: 63
    • Профил
До стоковото тържище има един магазин за бяла техника, горещо го препоръчвам. Входа му се намира точно срещу отбивката за електротехникума.
Тези дни ми се наложи да купувам хладилник. Обиколих Технополис, Техномаркет и то в Сливен май други няма. Влязох обиколих сам, с приятели де.
Докато още с влизането в този магазин доиде една жена при мен, консултант най-вероятно даде ми съвети, препоръча ми марки.
Казах какво точно търся - най-евтиното разбира се - това не е автомобил да гоня любимата ми марка. Това за мен е прост хладилник.
Харесах един Краун 20лв по-евтино то Техно(до КАТ където е) от Марката Веко.(Надявам как е положението с трите марки Краун, Беко и Нео). Нямаше го това презрително отношение към клиента, който търси евтиното, най-учтиво ми даваше съвети.

Тая седмица отивам и го взимам. Даже още утре.

Неактивен MichaelPark

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 240
  • "The passion for rallying has no frontiers"
    • Профил
Re:Препоръчвам магазин за бяла техника
« Отговор #1 -: 23.10.2010 00:41:32 »
Това, че търсиш хладилник, или пералня незначи, че трябва да правиш компромиси, напротив. Тази техника се очаква да се ползва години, а не след 6 месеца да даде фира...  Марки като нео, медея, краун, беко, санг няма нужда да ги коментираме. Нито като качество - цена.
Но... Всеки има право на личен избор, според джоба.
Казвам това от личен опит, а не да се заяждам. Имал съм 3 от изброение по-горе "марки".
Ако нямаш кеш, вземи нещо на изплащане, но да е истинско.

А иначе консултантите са за това - имат таргет и си предлагат стоката/някои любезни, някои -не/. Така е навсякъде. Даже са и досадни в някои от по-големите вериги.

Поздрави.

Неактивен velinsl

• Младши
  • *
    • Профил
« Отговор #2 -: 24.10.2010 03:17:54 »
Ами имам кеш... но да го дам за хладилник - НЕ. Това е прост хладилник робувам на марки само пир автомобилите. Просто съм много доволен и споделям, съветвам, препоръчвам.

Неактивен MichaelPark

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 240
  • "The passion for rallying has no frontiers"
    • Профил
« Отговор #3 -: 07.11.2010 01:17:23 »
браво, че имаш кеш...жив и здрав да си...  купи си нова немска кола 150 коня и ше си @@@@ в сливен. с анцуг адидас от битака и маратонки за 110 лева дето ше носиш 4 години.
Опитвам се да ти обясня елементарни неща, които ти с елементарния си доход не можеш да разбереш и после ше псуваш я техномаркет, я технополис. Опитвам се да ти обясня, че много по-добре за @@@@@@@@ ти @@@ би било да си вземеш електолукс на изплащане вместо беко с кешовица.
Никога няма елементарния ти керменски, или самуиловски @@@@@@ да разбере, че скъпото/със 100 лева/ излиза по-сигурно.

MichaelPark, мисля че те предупредих да не използваш цинизми !!!
« Последна редакция: 07.11.2010 11:10:51 от Moderator Club »

Неактивен velinsl

• Младши
  • *
    • Профил
« Отговор #4 -: 21.12.2010 20:44:41 »
Аз от шибърняци не се обиждам. Само да кажа на професора, че нямам село. Някой хора отидохте в София и забравихте от къде сте тръгнали. Всечко се връща.
Май селянинав теб никога няма да те напусне, ако ще в Лондон да отидеш!!!