Автор Тема: Фейсбуук група за всички млади роми KON SI ROM ME AVEL ANDI AMARI GRUPA  (Прочетена 9741 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tota92

• Гост
mesnomrom@groups.facebook.com

Здравейте,пиша в този форум защото мисля,че е най-подходящото място за идеята ми.
Смятам,че е добра идея всички млади роми от България да се обединим.Фейсбуук е най-известана и лесно достъпна социална мрежа подходяща за целта.Така ще може да се запознаем повече млади,интегрирани,амбициозни роми,да обменяме информация,да се поддържаме,да използваме потенциала си пълноценно за да съумеем да създадем реална ромска интелигенция,и по този начин да бъдем полезни за бъдещето на етноса ни.Искренно надявам,да има заинтрегувани. :) :)

П.С-Моя фейсбуук е Тота Асенова[/color]

Неактивен Karamba

• vaskap
  • Нов
  • Публикации: 9
  • Знам,че мога.
    • Профил
Г-це Асенова идеята ви е прекрасна но колко от младите роми разполагат с компютър? А тия който разполагат те не са проблемни,тях по нищо не можеш ги разбра ,че са роми.Имам приятели и от двата вида,но на какво се дължи разликата не мога да си обесня.Дали от принадлежността им към определена общност(клан) или от нещо друго не знам
Но въпреки това ви стискам палци.УСПЕХ......
ва-ва

Неактивен cheren

• Нов
  • Публикации: 29
    • Профил
         Бих желал да разбера ,знае ли се от младежката организация -от и до колко годишна възраст ,човек се приема от обществото за МЛАДЕЖ?     Съпругат на Стела (пък и тя самата , голямото болшинство от хората  ръководещи тази "младежка орга низация са впред или пенсионна възраст .справка Сивият кардинал ЧАПРАЗОВ .  Да, занимават се с деца -учеици, но това е само за далаверата.  За времето от както върви пректа "десегрегация" ,колко от учениците са в  11,12 класили във ВУЗ?     ЕДВА ЛИ ЧЕСТНО ПОВЕЧЕ ОТ 50% ПРЕМИНАВАТ УСПЕШНО (СЪС ЗНАНИЯТА  НА БЪЛГАРСКИТЕ ДЕЦА.)В ГИМНАЗИЯ. Но далаверата си върви ......

lakomix

• Гост
Дано това , което се случва е в услуга на обществото, а не обслужва отново лични интереси. Искрено желая успех!!!

Sadie123

• Гост

П.С-Моя фейсбуук е Тота Асенова[/color]