Автор Тема: Кой е Галин Кънчев ???  (Прочетена 8666 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aver

• Гост
Кой е Галин Кънчев ???
« -: 30.12.2010 20:04:40 »
няколко пъти отварям сайта на "Гласът на Сливен и ми направи впечетление, че е про Галин Кънчев, особено последните няколко дни. Неотдавна гдедах в YOUTUBE предизборния му митинг преди няколко години в кв.Надежда и се наслаждавах, как се опитва да подмами гласовете на братята роми със нескопосания си кючек и поведение . Искрено ме впечатли (в неприятен смисъл)! Много искам да науча, кой е този Галин Кънчев, с какъв бизнес се занимава и доколко е искрен в намеренията си . Доколкото знам има апетити и към вмирисаното кресло на лечков. Ще се радвам, ако повече колеги от форума вземат участие с правдива информация .

Aver

• Гост
Re:Кой е Галин Кънчев ???
« Отговор #1 -: 31.12.2010 15:30:31 »
Уменията на Галин Кънчев в ориенталските танци или как се печелят гласове :
http://www.youtube.com/watch?v=OHglqBtsSD0

Mihailn Dimitrov

• Гост
« Отговор #2 -: 03.01.2011 17:59:13 »
Aver имам странното чувство, че празнуваш именният си ден на Гергьовден, а фамилията ти е производна на синонима на думата за православен свещеник, а именно поп

Aver

• Гост
« Отговор #3 -: 03.01.2011 18:22:03 »
Димитров, чувството те е подвело, а и хуморът ти е в стил лечков (с малка буква!)! Думата авер е популярна в североизточна България и най вече във Варна - можеш да провериш какво означава. И още - това няма връзка с темата, която е публикувана за обсъждане ! Ако трябва да се заяждаме и използваме нецензурни думи - аз съм готов, въпреки, че не ми е на нивото ! Обсъждай ТЕМАТА г-н Димитров !!!

Неактивен petersolunski

• Нов
  • Публикации: 16
    • Профил
« Отговор #4 -: 03.01.2011 22:57:22 »
Здравейте
Виждам ,че към тази тема вече четвърти ден няма кой знае какъв интерес.
Може би защото няма какво да се обсъжда.
Всеки който иска да разбере нещо за г-н Галин Кънчев може да се  разрови в Интернет и да получи информация.
Друг е въпросът кой какво търси с обявената тема.
Това е друг въпрос.
Но на мен ми прави впечатление нещо друго.
Коментарът на г-н Михаил Димитров.
Прочетох това което е публикувал тук във форума ,негови коментари по различни теми.
Има неща които много ми допаднаха.
Други негови коментари ми се струват твърде крайни.
Но това са си негови позиции.
Във връзка с това искам нещо да попитам:
От скоро ,чета сайта на в-к” Гласът на Сливен”
Личи си ,че е тясно свързан с г-н Галин Кънчев
/ в това няма нищо лошо/.
Защо този сайт няма форум за да може там да бъдат изказва ни мнения и коментари по темите които се публикуват така както се прави тук?И още нещо кажете ми форум в които сливналии могат наистина да обсъждат теми свързани със Сливен .
Защото тук не виждам никаква активност.
Ако може нека някои да ми отговори.

Aver

• Гост
« Отговор #5 -: 04.01.2011 10:26:36 »
Темата е интересна в светлината на новите избори за кмет на Сливен и е нормално да бъде обсъждана и повече граждани  да се сдобият с информация за потенциален кандидат на градоначалник! Това е целта, а че в интернет има информация, това не е достатъчно условие за много хора да бъдат информирани - много възрастни и други граждани нямат достъп или просто не им е интересно да се ровят в нета . Лично аз въобще не познавам персоната Кънчев(само слухове) , поради факата, че съм много далеч от България (често си идвам в Сливен и ме боли когато гледам бомбардирания ни град). Това  е простата причина за обявената тема във форума !
Що се касае до г-н Димитров, то неговата позиция е тенденциозна и това е причината да се държи понякога арогантно или меко казано невъзпитано във форума, вместо да обсъжда темите, които го вълнуват . А сайтът Гласът на Сливен трябва да се преименува в сайт на Галин Кънчев. Все ми се струва че това дори не е по доброто зло отколкото лечков за Сливен.

Mihailn Dimitrov

• Гост
« Отговор #6 -: 04.01.2011 16:41:43 »
Обвинявате ме, че съм краен... няма лошо такъв съм... Имам определени виждания по дадени въпроси ... отстоявам ги .... Но на авerа мога съвсем спокойно да му отговоря, че не съм взел нито, ама нито един лев от Галин Кънчев или от когото и да е друг, за разлика от други журналисти, за статиите ми в сайта www.glasatnasliven.com
 Колкото до въпроса за форум. Да тук няма такъв, но има група във Фейсбук. Същата се казва "Гласът на Сливен" и е на адресhttp://www.facebook.com/photos.php?id=832339453#!/home.php?sk=group_183352528346059&ap=1 Който желае е добре дошъл в нея

Aver

• Гост
« Отговор #7 -: 04.01.2011 20:05:06 »
Първо не "авег" , а Авер ! второ аз не съм и споменавал за вземане на пари от когото и да е било ! Има една поговорка за гузния ....Групата е група и тя има място навсякъде, влючително и Фейсбук. А форумът е форум за да се чете не само от участниците , ами и от други граждани ! затова и повдигнах въпроса за Галин Кънчев и публикувах видеото от кв.Надежда. за мен лично това, което показват там е много нездравословно, неприлично и срамно ! Въпреки че, всичко това го знаем, но друго е, когато го виждаме на видео! И още г-н Димитров, аз не съм г-н Попов за когото си мислите и не Ви е приятен (това е Ваше право) и освободете се от Вашите комплекси и пишете обективно и без плювки в този или онзи адрес !! Имайте чест и достойнство !

Mihailn Dimitrov

• Гост
« Отговор #8 -: 05.01.2011 10:36:21 »
Факта, че под всяко мое мнение е моето истинско име и снимка, а не псевдоним е показателен, че имам някаква чест и достойнство за разлика от други, които се крият за псевдоними и хулят наред. Защо повдигнах въпроса за парите? Веднага отговарям! Обвинихте ме, че съм бил прислуга. Прислужването винаги е свързано с определено възнаграждение за прислужника от страна на неговият работодател. Така както го правят някои Ваши любими журналисти, Г-Н AVER.

И да кажа нещо във връзка с темата. Не виждам нищо нередно в поместеният от Вас клип. Ромите са един народ с хилядолетна история и култура и като такава същата трябва да бъде уважавана от всеки. Противното е див национализъм, граничещ с фашизъм. Принизяването на ромската народност е позорно за съвременната цивилизация и е характерно за една групичка хора, почитащи един диктатор с мустачки, който преди близо 65 години изби милиони хора заради болните си амбиции.

Много ми е интересно какво щяхте да кажете ако Кънчев на клипа танцуваше казачок пред руснаци, тарантела пред италианци или самба пред бразилци. Тогава какъв щеше да е - мафиот, пицар или нещо друго ?

Aver

• Гост
« Отговор #9 -: 05.01.2011 19:09:09 »
Това за снимката и името Ви във форума е факт за уважение! Но това не е необходимо условие за участие във форум и Вие прекрасно го знаете. ако чак толкова имате желание за среща, то нямам нищо против, въпреки , че съм много далеч от Сливен. Но това е частен аспект и не искам да го развивам повече и да дотягам на другите читатели. Второ аз нямам любими журналисти, още повече не уважавам тази професия поради факта, че мнозинството журналисти са манипулирани и политически/бизнес зависими.  Що се отнася до кв.Надежда и изявите на г-н Кънчев там, сравненията  Ви пак са неподходящи - ако той беше играл казачок пред руснаци или тарантела пред италианци пак щеше да бъде толкова грозно и пошло колкото и пред ромите от Надежда. Защо не организира митинг на площада или някъде в града и там да беше играл хоро или пял български народни песни ??
А моето становище по повод ромите съвпада с Вашето - аз изключително уважавам това малцинство, както и другите в България - моя най добър приятел в Сливен е циганин и за нищо не бих го сменил за друг !!! И дайте наистина по същество да обсъждаме темата, а не да се впускаме в тенденциозни спорове-това не засяга широкия кръг читатели на този форум! Наистина кой е г-н Галин Кънчев, с какво се занимава и какво очаква Сливен ако евентуално стане кмет ? Или това ще бъде продължение на лечковиадата ? Аз лично не знам и много бих искал да науча повече .

Mihailn Dimitrov

• Гост
« Отговор #10 -: 06.01.2011 10:17:25 »
Във връзка с вашето питане ето малко информация за Галин Кънчев:

„Галин Кънчев - опонентът на Йордан Лечков за кметското място в Сливен, до каза, че чудеса стават. Младият бизнесмен има две собствени деца, а от 14 години отглежда като равноправен член на семейството си и едно сираче, което двамата със съпругата му са осиновили. Чудото изпъква и от факта, че Кънчев не използва своето милосърдие в кампанията си. Неслучайно за него на 4 октомври ще пеят Валя Балканска, Силвия Кацарова, оркестър “Кристали” и солистката им Ричи. На площада ще се изявят още “Сигнал” и Софи Маринова с Устата. Очаква се “Мис България 2005” Роси Иванова лично да присъства на концерта, без да се ангажира политически. Забавен е и фактът, че съпругата на Галин Кънчев също се казва Галина и е бивш топмодел. В момента младата и красива дама има собствен бизнес, като междувременно успява да завърши няколко специалности.”
Извадка от статия от 03.10.2007 г. в www.blitz.bgwww.blitz.bg/article/3924

Галин Кънчев е включен в класацията Мениджър за 2010 г., организирана от списание Мениджър- www.2010.manager.bg/archive/2008/participants

В Сливен, на старите гробища, жители на града откриха възстановената паметна плоча на Георги Данчев - виден общественик в миналото, бивш председател на окръжния съвет.  Плочата е възстановена от живущите на улица "Георги Данчев" в града под Сините камъни. Идеята е на най-възрастния журналист в Сливен Величко Жечев. Той живее на същата улица, а спонсор на събитието е общинския съветник от партия "Тракия" Галин Кънчев, също живущ на улицата. Изпълнители на проекта са художника Евгени Вълев и скулптора Сейфитин Шикеров/Сефо/.- www.bulphoto.com/image.php?img=99899

Председателят на УС на фондацията раздаде благодарствени грамоти и представи основните дарители на „Искам бебе”. Сред тях са бизнесмените Милен Врабевски от гр. Варна, Галин Кънчев от гр. Сливен и Валентин Янев от гр. Варна.- www.iskambebe.bg/article_details.php?id=93&c=3&sc=2

Относно  благотворителната акция на Галин Кънчев през последният месец, можете да посетите сайта www.glasatnasliven.com .

Ако тази информация Ви е недостатъчна, мога да Ви предоставя още…

Aver

• Гост
« Отговор #11 -: 06.01.2011 14:21:56 »
Информацията е супер, нека обаче и други да споделят какво се знае за кандидата на пост кмет на Сливен. например образование, умения, професионализъм и тн. Видяхме какво става, когато на вляст са хора с образование ВИФ (и то съмнително), хора бескрупулни и без капка свян и възпитание. Считам, че най важното е прфесионализмът съчетан с поне малко гражданска отговорност и съвест. Всичко останало,като  филм вече го гледаме повече от 20 години!

Aver

• Гост
« Отговор #12 -: 06.01.2011 21:27:10 »
И още - защо на преуспяващ бизнесмен и още повече номиниран за мениджър на 2010 му трябва креслото на кмета ? Още повече ако допуснем, че спечели и наследи Ллчков, щу му бъде много трудно , почти невъзможно да "изплува" от блатото в което тласна Сливен този глупав и алчен футболист . Тогава се питаме, кой е този герой който ще поиска да седне на креслото на градоначалника??? И какви биха могли да бъдат мотивите на потенциален кандидат кмет на Сливен (именно на Сливен !)

Неактивен petersolunski

• Нов
  • Публикации: 16
    • Профил
« Отговор #13 -: 06.01.2011 23:59:34 »
Много точни въпроси поставяш Aver.
Мнението ми по въпросите които поставяш са следните:
Но първо не е ли по добре да се запитаме къде сгреши г-нЛечков.

ВОДНИЯТ ПРОЕКТ НА СЛИВЕН
Това е камъчето което преобърна каруцата.
Това беше фаталната му грешка водният проект ако беше минал гладко щеше спокойно да се поздрави с ТРЕТИ МАНДАТ.
Защото до тогава всичко си вървеше по мед и масло.
Каквито и далавери да е имало все още никой не ги е доказал.
Не е ли така?
Друго което е много важно.
Сам кметът не е взимал тези решения,каква е ролята на ОБЩИНСКИЯТ СЪВЕТ.
В периодът в който Г-н Лечков беше отстранен видяхме реакциите и действията на общинските съветници от всички политически сили и движения.
Изядоха се помежду си.
Лечков трети мандат няма да види това е 100%.
Това го знае и той самият. Новините които излизат за кандидати за кмет от управляващата партия са показателни,че не може да разчита на подкрепа от ГЕРБ.
Без тяхна подкрепа трети мандат НЯМА.
На въпроса кой е този който ще се кандидатира и седне на кметския стол.
ЩЕ СЕ НАМЕРЯТ ПОНЕ 30 КАНДИДАТИ.
Да си сигурен в това.
Друг е въпроса какво ще свърши този бъдещ кмет.
Същото каквото върши и сегашният в това съм сигурен.
Тежкото финансово положение което ще завари в общината ще е извинение за бъдещите му  действия.
И кредити пак ще се теглят в още по големи размери и комисионните ще си вървят и приятелски кръгове ще има нищо в политиката на общината няма да се промени.
За г-н Галин Кънчев ако се кандидатира за кмет без помощта на голяма политическа сила кметския стол ще му убегне.
До г-н Михаил Димитров виждам ,че присъствате в много от снимките които са публикувани на вашият сайт редом до г-н Кънчев.
Как виждате политическата обстановка в гр.Сливен ?
Какво постигнаха  вашите общински съветници?
Как г-н Кънчев ще убеди хората да гласуват за него ако се кандидатира за кмет защото предизборната подготовка започна.
Някаква програма имате ли .
Или пак ще ни се натресе БСП.
Защото нещата вървят на там.

Aver

• Гост
« Отговор #14 -: 07.01.2011 00:18:56 »
За лечков е ясна картината . Що се касае до бъдещия кмет, с програма или без нея целта, както казва "petersolunski", е да се теглят нови кредити и за периода от поне един мандат да се разпределят през няколко ръце в "джоба/джобовете" на кмета и неговите прислуги . Така че, вече не е ясно коя политическа сила би била най правилната за Сливен /разбирай и за България/. Псевдодемокрацията в България е в пълен размах и от нея страдат нормалните и честни хора, нашите родители - пенсионерите, които с мизерните си пенсии се опитват да оживеят, страдат работниците с недоплатените и ниски заплати и смешни осигуровки, страдат учителите и научните работници, които бяха поругани и заплюти от слугите на еврейските финансови лобита в CFO и тн. А когато ще съдят лечков, трябва да поставят на съдебната пейка и останалите съветници които му пригласяха и вдигаха ръка. те знаят кои са....!

Aver

• Гост
« Отговор #15 -: 07.01.2011 15:17:54 »
В продължение на темата за бъдещия кмет на Сливен, най правилната и точна рецепта ще е служебно назначен кмет от друга демократично развита държава, например Швеция, Норвегия и т.н. Както правят със футболните съдии за някои спорни дерби мачове. В противен случай всяка друга кандидатура независимо от партийна окраска или мениджърски способности пак ще мутира в типично българско управление (разбирай крадене и тотална корупция) !

Mihailn Dimitrov

• Гост
« Отговор #16 -: 07.01.2011 17:53:44 »
И още - защо на преуспяващ бизнесмен и още повече номиниран за мениджър на 2010 му трябва креслото на кмета ? Още повече ако допуснем, че спечели и наследи Ллчков, щу му бъде много трудно , почти невъзможно да "изплува" от блатото в което тласна Сливен този глупав и алчен футболист . Тогава се питаме, кой е този герой който ще поиска да седне на креслото на градоначалника??? И какви биха могли да бъдат мотивите на потенциален кандидат кмет на Сливен (именно на Сливен !)

Интересна логика следваш aver.... По нея би следвало избори тази година в Сливен да няма, а града ни да го закрием...... Точно сега промяна трябва да има, защото ножът е опрял до кокала. Тук въпроса не опира до това, каква полза ще извлече бъдещият кмет, защото такава няма да има с оглед хала на общината. Единствената облага за него ще е след четири години и тя ще бъде благодарността на хората, ако измъкне Сливен от блатото поне за малко

Aver

• Гост
« Отговор #17 -: 07.01.2011 18:25:14 »
 :) Логиката ми е абсолютно логична г-н Димитров !
Ао "ножът е опрял до кокъла", както цитирате и ако общината е банкрутирала, то  кой ще е този герой, който ще иска оплесканото и миризливо кресло на лечков?? И заради какво и какви мотиви?
Аз ще имам преуспяващ бизнес и ще го оставя за да седна разклатения кметски стол ??? Трябва да е Дон Кихот или извънземен за съжаление ! Дригите мотиви са ясни (за съжаление ) :-\

Aver

• Гост
« Отговор #18 -: 07.01.2011 21:43:46 »
Извинявам се за допуснатите граматически и орфологически грешки - това е от бързината и проблеми в клавиатурата . Сорри !

Mihailn Dimitrov

• Гост
« Отговор #19 -: 09.01.2011 09:11:04 »
Колкото и абсурдно и да е то навремето Левски, Ботев трябваш да не правят нищо

Aver

• Гост
« Отговор #20 -: 09.01.2011 20:51:31 »
Стигнахме до там, да сравняваме днешните "андрешковци" с митологични и идеализирани личности, като Левски и Ботев ! Риторичен въпрос - през последните 21 години имаше ли наякой не в Сливен, ами в България, когото да сравним с Левски и Ботев ???
Смешно и несериозно !!! Всичко е толкова прозрачно и ясно !

Aver

• Гост
« Отговор #21 -: 12.01.2011 13:39:16 »
Цитат от онлайн изданието на Седмица (днес 12.01.2011) :

Кънчев пак застила „килимче” за заема на кмета
Банковият заем от 12 млн. лева, който Лечков иска да изтегли, ще мине в общинския съвет с помощта на групата на Галин Кънчев и гласа на ДПС – убедени са опонентите на кмета.

Не вярвайте на подхвърлените във Фейсбук словесни димки срещу Лечков отстрана на Галин Кънчев – казват те. Нека припомним как се изцепи Кънчев, обръщайки се към участниците в протеста срещу уличните дупки: „Обединението е изключително важно сега, за да преборим и прогоним некадърното управление на Сливен. Докога, г-н кмете, само лъжи, далавери и измами? Нямаме повече нерви и търпение да ви гледаме безхаберието!”

И като резултат от всичко това хората на Галин Кънчев „кукнаха” край Лечков и именития Стоичков в хотел „Спорт палас” на шампанско и отбрани мезета послучай именния ден на кмета на Йордановден!

Аферим, аферим, Кънчев, друг като тебе няма. Маските паднаха, драгий!

Aver

• Гост
« Отговор #22 -: 12.01.2011 13:40:40 »
Е и , това ли е сливенският Левски / Ботев ?????

В рамките на една-две минути можете просто да промените мнението си, като добавите това което сте пропуснали. Не е необходимо, дори не е приемливо, да пускате мнение, непосредствено след вашето, след една минута!!!
« Последна редакция: 12.01.2011 21:16:44 от Веселин Василев »

Mihailn Dimitrov

• Гост
« Отговор #23 -: 13.01.2011 19:01:45 »
Aver предполагам знаеш какво в казано в Библията за лъжепророците.... На Г. В. Попов  много му се иска Кънчев да гласува за новия заем, за да има какво да словоблудства за в бъдеще... Нека изчакаме януарската сесия.... Тогава нека да коментираме за червените килимчета и метаните на някой журналисти. Нека от една снима не правим прибързани заключения.. Въпреки това ако в случая използваме малко елементарна логика ще стигнем до истината по въпроса относно това кой как ще гласува за заема

Aver

• Гост
« Отговор #24 -: 14.01.2011 00:12:20 »
Съгласен съм, нека да изчакаме. Аз само цитирах, тъй като това има пряко отношение към темата във форума !

Aver

• Гост
« Отговор #25 -: 14.01.2011 01:09:42 »
г-н Димитров, имате ли информация кои от общинските съветници са подписали (подкрепили0 и кои не идеята
и предложението на кмета за изсичане на дърветата в центъра пред църквата ? Ако някой друг знае , нека да сподели тук да видим кои са тези псевдочовеци и "лешояди" .

Mihailn Dimitrov

• Гост
« Отговор #26 -: 15.01.2011 09:41:12 »
За да бъдем максимално точни... Промяната на подробният устройствен план, касаещ въпросните зелени площи е променен още по времето на Иван Славов, т.е. решението, което е първопричина за тази сеч е прието в периода 2001-2003 г., когато в ОС мнозинство бяха БСП( който сега "уж" са много възмутени) парцелите пък бяха продадени по време на мандатите на Йордан Лечков и в ОС за тяхната продажба гласуваха групата на ГЕРБ, в т.ч. Радостин Русев и Ганка Василева, както и членовете на  бившата групата на Атака-Иван Петров и Петър Димитров. Това решение подкрепиха и представителя на ДСБ д-р Радко Кесов, бившата група на РЗС, представителите на НДСВ и БСДП. Предполагам тази информация Ви е задоволила

Aver

• Гост
« Отговор #27 -: 15.01.2011 12:12:46 »
Да, информацията е много подробна ! Но след като са взети такива нестандартни решения, то новия общински съвет би могъл да ги отмени в името и бъдещето на града! Защо не са го направили ?

Mihailn Dimitrov

• Гост
« Отговор #28 -: 15.01.2011 13:36:05 »
http://glasatnasliven.com/index.php?id=36851
Това е истината всичко друго е тинтири мининтири

Aver

• Гост
« Отговор #29 -: 15.01.2011 13:44:52 »
Всичко в Сливен е "тинтири минтири" за съжаление !!

Mihailn Dimitrov

• Гост
« Отговор #30 -: 17.01.2011 11:26:24 »
Друго ми е интересно... Защо този анализ го правя точно аз, който съм юрист по образование и професия, а господата от опозицията, сред които има икономисти, дори и доценти по икономика мълчат и се правят, че нищо не забелязват

Aver

• Гост
« Отговор #31 -: 17.01.2011 11:41:47 »
Явно на всички им е писнало и са убедени, че е безполезно ! Хората са обезсърчени и нямат мотивация след повече от 20 години анархия, а преди това 45 години тоталитарен режим.

Mihailn Dimitrov

• Гост
« Отговор #32 -: 17.01.2011 18:00:40 »
Но не е това начина.... без да те обиждам, но това е пораженческо мислене

Aver

• Гост
« Отговор #33 -: 17.01.2011 22:30:10 »
Не съм съгласен, че е пораженческо, просто констатация. Добре де, каква е алтернативата? Нови избори, нови лица, супер обещания - до сутринта на другия ден след изборите (това е картината не само на Сливен, а на България). Тези 22 години "демокрация" и надежда какво донесоха на хората в България Ж
1) Тотална корупция !
2) Тотален срив и корупция в съдебната система!
3) Орязване на доходите на работещите !
4) Пълна изолация, подценяване и подигравка с пенсионерите!
5) Срив на здравната система и корупция в средите на лекарите!
6) Инфлация!
7) Безработица !
8) Подценяване и атака на системата на науката и образованието !
9) Ниска квалификация на новите кадри с средно, полувисше и висше образование!
10) Масова емиграция от Бългрия навън!
11) Тотална промяна в негативен аспект на ценностите и морала основно на подрастващото поколение
Още да изреждам ли? Другите негативи и така ги знаеме ...
Това е положението !

Mihailn Dimitrov

• Гост
« Отговор #34 -: 20.01.2011 09:47:04 »
Тотално си прав..... от точка 1 до точка 11.... Но изход трябва да се намери.....

Aver

• Гост
« Отговор #35 -: 23.01.2011 21:05:55 »
Здравейте на всички !
Преди два дена открих нова тема във форума за Лучков, но за съжаление блокираха темата с мотивите за обидни фрази и нападки към персоната, която докара Сливен до просяшка тояга. Аз не съм в България и пиша от Москва, не съм ангажиран от партия, личности или други процеси, просто като кореняк сливналия често идващ в Сливен и като човек познаващ много хора в Сливен и процесите свързани с неговото управление, реших да изразя своето възмущение от последните събития! Бяха използвани думи и фрази напечатани в електронното издание на в.Седмица, както и синонимно тълкуване на някои думи и прилагателни ! За моя изненада се оказа че в България има ЦЕНЗУРА от името на така наречените модератори и темата беше блокирана! Дори в Русия, където много хора мислят, че е авторитарен режим няма цензура във форумите в нет пространството!
Жалко за България ! Продължавайте в същия дух ! Аз лично изгубих интерес в този форум, аи няма смисъл от писане след като има ЦЕНЗУРА !  Желая на всички честни и искрени читатели и участници успех ! Мен ме няма повече ....

Aver

• Гост
« Отговор #36 -: 26.01.2011 18:31:11 »
Прави чест на г-н Кънчев !

http://sedmica.sliven.net/index.php?id=37464

Aver

• Гост

Aver

• Гост
« Отговор #38 -: 01.02.2011 13:59:47 »
Галин Кънчев е поне начетен и образован човек за разлика от някои други псевдоуправници. Защо не застане начело на гражданското неподчинение или протест към императорските амбиции на лечков? Сега му е времето, предполагам има и ресурси ! После ще бъде къско !

Виктория Качикова

• Гост
« Отговор #39 -: 19.10.2011 13:18:52 »

„Галин Кънчев - опонентът на Йордан Лечков за кметското място в Сливен, доказа, че чудеса стават. .....................................................................
Забавен е и фактът, че съпругата на Галин Кънчев също се казва Галина и е бивш топмодел. В момента младата и красива дама има собствен бизнес, като междувременно успява да завърши няколко специалности.
Извадка от статия от 03.10.2007 г. в www.blitz.bgwww.blitz.bg/article/3924

Уважаеми г-н Димитров,
макар и малко късно бих искала да внеса някои уточнения, които считам, че дължим на гражданите на Сливен. Още в миналата кампания бясно се тиражираше, че съпругата на Галин Кънчев била манекенка?!? Сега виждам, че вече е и бивш Топ Модел....?!? Държа да подчертая, че не е била нито манекенка, нито Топ Модел!!! .....Самата аз съм била манекен в модна къща Албена много години и всички, които са били в този бранш ме познават, но това лице не го познавам!?! По същото време освен модна къща Албена ревюта организираха Кооперация" Българка" и "Добри Желязков", но Галина Кънчева не е имала нито едно ревю и там. Така че молбата ми е следната - Галин Кънчев не го познавам лично и не мога да взема отношение на личността и качествата му, но тези нагли лъжи за Галина Кънчева, които изписвате - откровено ме дразнят. Дамата може да е имала огромно желание да бъде такава, но това е само в сферата на желанията, а тук говорим за факти.Тук иде реч за факти касаещи Галин Кънчев, а не неговата жена и неосъществените й мераци. За това нека се ограничим с темата на форума "Кой е Галин Кънчев". С тези откровени лъжи за неосъществени  желания на съпругата страда имиджа на Галин Кънчев.
И друго - поинтересувах се какви специалности е успяла да завърши тази "просперираща бизнес дама". Знаете ли и там информацията Ви се оказа пълно менте. Едва е завършила езикова гимназия и благодарение на това, че е съпруга на Галин Кънчев е уредена от майка му в бизнесът й. Не е уважавана в този бранш, за разлика от майка му Роза Кънчева. Купена й е някаква диплома за еколожка в Пловдив, но и там е било голям цирк. Как се е явявала на изпитите, как ги е вземала - поинтересувайте се - ще излезе достойно четиво ала "Как дяволът чете евангелието" на Д. Подвързачов. Забавно четиво ще излезе - гаранция.
И на края - не мисля, че личността на Галин Кънчев е пряко свързана с това менте съпругата му, която между другото казано е безкрайно непопулярна в Сливен. Поставете правилно приоритетите и вместо да му помогнете да му навреждане. А що  се отнася за кандидат кметската кандидатура на г-н Кънчев - ако е достоен, нека спечели. На Сливен му трябва наистина млад и модерен кмет.