Автор Тема: НЕРЕДНОСТ В РЗОК СЛИВЕН  (Прочетена 4138 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен temida

• Нов
  • Публикации: 1
    • Профил
НЕРЕДНОСТ В РЗОК СЛИВЕН
« -: 01.08.2011 22:50:05 »
Здравейте на всички!

Мислите ли, че е редно в РЗОК Сливен да работи пенсионерка при положение, че има толкова много млади и квалифицирани кадри.
А в нашия град има такъв случай и мисля, че ние трябва да отреагираме, за да може да се даде шанс на младите безработни хора.
Смятам да подам сигнал по този случай. Вие ще ме подкрепите ли?

Неактивен petrochelly

• Нов
  • Публикации: 1
    • Профил
Re:НЕРЕДНОСТ В РЗОК СЛИВЕН
« Отговор #1 -: 08.06.2012 18:32:57 »
Това е проблем като цяло в България.
Сигурен ли си, че си прав ? Съвсем, съвсем сигурен ? Да бъдеш „прав“ затваря секционни вратикъм „правотата“ на другите хора, които считат, че ти грешиш, точно както ти считаш, че те грешат.  охранителни ролетки пловдив[/url

Неактивен Веселин Василев

• Глобален модератор
  • Напредващ
  • Публикации: 329
    • Профил
Re:НЕРЕДНОСТ В РЗОК СЛИВЕН
« Отговор #2 -: 10.06.2012 19:44:51 »
Нали виждате каква демагогия е по този въпрос в политиката на правителството ни!!! От една страна наливат пари от ЕС в програми за уж заетост на младежи до 29 години - което си е чиста  дискриминация по възраст, защото според ООН младеж е човек до 35 години, но и тогава няма право да се ограничава обява или програма на ЕС по въпросите на заетостта(По признак възраст, пол, верозиповедание и така нататък). От друга страна населението застарявало и насърчавали пенсионерите да остават на работа и след навършване на пенсионна възраст - ха сега де, кое е вярното!!! Работата е там, че читавите и образовани млади като завършат няма какво да търсят тук в България, за жълти стотинки и да се подиграват с квалификацията им бивши ченгета и мутри(Бизнесмените на нашата ширина) Та ги канели да се връщат от чужбина - да не са луди - тук супата е все още доста гореща!!!! От друга страна заетост за хора с увреждания(Което ме касае пряко) - никакъв шанс и перспектива, няма ни план, ни програма ни даже умисъл!!! В бюрата по труда тази година, виждаш ли, имало програми, но не и средства по тях - това не е шоу спектакъл или цирк - а простата заигравка със съдбата на хората в България!!! Та за кое искаш първо да те подкрепим уважаема!!!
Илли, Илли, лама савахтани!