Автор Тема: Каква е тая фирма?  (Прочетена 6333 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен velinsl

• Младши
  • *
  • Публикации: 63
    • Профил
Каква е тая фирма?
« -: 07.07.2010 16:20:52 »
Какви услуги предоставя?

Неактивен Калчо Василев

• Администратор
  • Напредващ
  • Публикации: 242
    • Профил
Re:Каква е тая фирма?
« Отговор #1 -: 08.07.2010 12:11:19 »
Насила хубост не става !

Неактивен Анализатора

• Младши
  • *
  • Публикации: 87
    • Профил
« Отговор #2 -: 12.07.2010 18:09:30 »
Щом са продължители на "добрите" практики на КейбълТел, значи са ми ясни.

Политика на компанията:

Лоялност към операторите и техните клиентите
Оптимизиране на разходите за операторите
Максимална ефективност чрез агресивно ниво на продажбите

Щом очакват прогрес чрез агресивно поведение, значи трябва да се внимава с договорите им написани с малки букви и всевъзможни звездички, поставящи всевъзможни неудобства на клиента.
Когато Ви посрещнат в едно заведение с агресивно поведение от рода на "давай парите и изчезвай нещастник смотан" не Ви остава нищо друго освен да им кажете топли думи с майката, лелята и пр. от този род.
Досега нито един оператор не е предложил интернет с гарантирана минимална скорост. Всеки те зарибява с абсурдизми от рода на "скорост ДО 128МБ/сек, което на нормален език означава - "Трай коньо за зелена трева!"
Мобилните оператори пък ти осигуряват ДО XXXXXXXXX "безплатни" минути на месец към всички мрежи за скромната сума от 199лв/мес. Като ги попиташ какво значи всички мрежи, разсеяно се правят на отнесени от вихъра и ти казват : "АМи това са всичките наши мрежи. Вие да не си помисличе, че става въпрос за всички оператори. ХА-ха-ха-ха! Какви наивни глупаци имало.
Така, че внимавайте с новия (СТАР) оператор.

Неактивен MichaelPark

• Напредващ
  • **
  • Публикации: 240
  • "The passion for rallying has no frontiers"
    • Профил
« Отговор #3 -: 18.07.2010 04:49:24 »
ДА! Имаме обхват на 99.999999999999% имате ама ми имате макарите. Горе на Карандила на фурната обхвата на всички изчезва. На Белмекен има тук-там. Да не говорим за други планински масиви. Имат обхват - @@@@@@! Но всеки месец им кихам 100 кинта и ако не платиш ти спират телефона. Но ако спукаш гума горе в балкана, или ти стане нещо по-кофти на колата ще се обадиш на дедовия !!! Отдавна ми се писнало да се занимавам с @@@@@@,...ама говоря, плащам и тва е..
« Последна редакция: 18.07.2010 18:39:53 от Moderator Club »

Неактивен velinsl

• Младши
  • *
  • Публикации: 63
    • Профил
« Отговор #4 -: 20.07.2010 02:19:24 »
ДА! Имаме обхват на 99.999999999999% имате ама ми имате макарите. Горе на Карандила на фурната обхвата на всички изчезва. На Белмекен има тук-там. Да не говорим за други планински масиви. Имат обхват - @@@@@@! Но всеки месец им кихам 100 кинта и ако не платиш ти спират телефона. Но ако спукаш гума горе в балкана, или ти стане нещо по-кофти на колата ще се обадиш на дедовия !!! Отдавна ми се писнало да се занимавам с @@@@@@,...ама говоря, плащам и тва е..
Да не предлагат мибилен интеренет, разговори или какво?
От тия приказки излизат че с някакъв мобилен оператор.

Не са ли само скапани  Кейбълтелци?