Автор Тема: Доволни ли сте от новия сайт на EVN? (Електроразпределение)  (Прочетена 56161 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

wasp0023

• Гост
А за това ,на кое число да се плаща мисля,че няма смисъл от отговор.EVN  имат поне 1 000 000 абоната.И 60-70% от тях плащат след 15 число(по разбираеми причини).ВИЕ го сметнете x 50 ст. средно лихва.

Неактивен Moderator Club

• Глобален модератор
  • Старши
  • Публикации: 11686
    • Профил
Обикновено плащането на електроенергията става от 6-то до 16-то число на месеца.
Танкът мачка и пердаши, няма наши, няма ваши. Няма ваши, няма наши, танкът мачка и пердаши.

Toni Smith

• Гост
Станимире,
Всеки месец е различно. Гледам, че другият месец ще се плащат сметките от 16-то до 26-то число.

Дядо Стефчо

• Гост
А сега пък установявам, че вече не могат да се проверяват сметките по интернет! И то някъде от два месеца насам... :shock:

Неактивен Кичо

• Младши
  • *
  • Публикации: 136
    • Профил
Млада булка пита радио Ереван, с коя нощница от подарените й на свтбата да си легне през първата брачна нощ, с тази на калинки или с тази дето е с маргаритки? Отговорили й, че с която и нощница да си легне все ще бъде запретната до шията й.
Аналогично е положението и със сметките за тока. На която й дата да го отчитат все потребителя е прецакан. :oops:

Дядо Стефчо

• Гост
Готин виц си разказал  :mrgreen:

Toni Smith

• Гост
Готин е вица, но това е реалността дядо Стефчо. Прав е в това Кичо, потребителят винаги остава прецакан. Винаги големите монополисти НЕК, ВиК, ТЕЦ БТК нагласят цените тъй, че да излязат на 100% печалба, а не мислят за народа, който се чуди как да си плаща сметките...

P.S. За съжаление този див капитализъм, който се опитват да ни го наложат става само в България, в чужбина не е така.

Дядо Стефчо

• Гост
Ами така е чедо,

Драпахте за демокрация и промяна, получихте я! Само, че тази така наречена демокрация се превърна в нещо като свободия. Всеки прави каквото си иска, а резултат никакъв. Няма ред и законност. И всъщност какво излезе от цялата тази работа? Политиците и монополистите се напапкаха, а за обикновения български народ останаха трохите, че и те в повечето случаи липсват...

Христофор Събев

• Гост
Дядо Стефчо,

Драпахме, защото искахме да дойде едно по-добро време, да живеем един по-добър живот. Както ти си го живял, не отричам. Ама май останахме излъгани! Всеки, който се докопа до кокала, гледа да се нагуши...

Савина

• Гост
АДСКИ СЪМ ВЪЗМУТЕНА ОТ НЕКОРЕТНОТО ОБСЛУЖВАНЕ НА САЙТА!!!! НЕ МОЖЕ ОТ 1 ЧАС ДА СЕ ОПИТВАМ ДА НАМЕРЯ НАЧИН ДА СИ ПРОВЕРЯ СМЕТКАТА И ДА МИ ДАВА ВСЕВЪЗМОЖНА НЕТОЧНА ИНФОРМАЦИЯ! ТОВА ТРЯБВА ДА СТАВА ЕКСПЕДИТИВНО.ВСЕ ПАК,НАЛИ ЗА ТОВА Е НАПРАВЕНА ТАЗИ УСЛУГА ЧРЕЗ ИНТЕРНЕТ ДА СИ ПРОВЕРЯВАМЕ СМЕТКИТЕ!НАДЯВАМ СЕ ТАКА НАРЕЧЕНИЯ САЙТ ЗА ОБЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ ДА БЪДЕ ПРЕСТРУКТУРИРАН И ОЛЕСНЕН!!!!!!!![/b]

Неактивен Анна Влахова

• Нов
  • Публикации: 44
    • Профил
    • http://anjito.hit.bg
Ехеехехехееее
« Отговор #55 -: 14.01.2008 21:16:28 »
100 години минаха, откак ЕVN си направиха нов сайт: модерен, велик, красив, бъгав....
Хихихихихи
Днес, 14 януари 2008 година, толкова дълго време след нововъведението, отново станах случаен слушател на приятелска жалба и тъга относно стария сайт, обслужващ системата на енерго, говорим за http://energo.sliven.net , оня, дето вече го няма, поне не във функционалността, в която го познаваме, ама когато го имаше, даваше на заинтересуваните желаните отговори бързо и лесно. Ми пък хубав си беше сайта на... и на мен ми липсва. Позасмях се... подминах... ДА ВЪРВИМ НАПРЕД! (къде ми е байрака???)
Все пак не мога да не призная: особено полезна е предварителната информация, която човек може да получи от интернет за своите задължения към разни институции: Има много важни предимства:
1. Намалява броят на инфарктите на публични места (правите си ги в къщи докато внукът ви проверява сметките в интернет)
2. Все пак има къде да седнете и евентуално някой да ви подаде чаша вода (не е като на гишето нали?)
Ако се замисля, и за други предимства ще се сетя. Вярвам, че в момента, в който плащанията по интернет станат практика, инцидентите ще намалеят. Едно е да ти опразнят дебитната карта, друго е да си изброиш пенсията или заплатата до стотинка на гишето...
Аз лично преди да почна да си проверявам сметките в интернет (което правя всеки месец) си сипвам чаша студена вода и си я поставям до клавиатурата, за всеки случай...

:D

Неактивен ЧУКЧА

• Нов
  • Публикации: 24
    • Профил
Сметки не високи - зарплата маленька.
 :lol:

DJ Живко mix

• Гост
Цитат на: "ЧУКЧА"
Сметки не високи - зарплата маленька.
 :lol:

Чукча, ти повече ли получаваш?

Шишо Бакшишо

• Гост
Ами повече, сигурно същото, но сега разправя врели, некипели, нали Чукча!

kolev sl

• Гост
 човека каза за бога братя не .....
 ама кой го слуша а. ако целия град не си платим тока един месец-целия град ли ще изключат?
 ама те знаят че в българия това няма да стане да
 в гърция видяхте какво правят хората. ако ви кажа че и в другите държави е така може и да не повярвате за това ви давам пример с гърците.