Автор Тема: Егати държавата-егати града сме след като избрахме Лечков  (Прочетена 34093 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

хасан

• Гост
Егати държавата-егати града сме след като избрахме Лечков за кмет на този чудесен град.Сега требва учител по писане и четене да му се назначи щото той е неграмотен-пък после икип да се прави и еееееее те  минали 4 години-или най добре да вземе сам да си оди селянина -поне на село може да  бяга подир топката ,ама той и това вече не  може.

Anonymous

• Гост
Поздравявам г-н Лечков с изборната му победа. Вярвам, че ще бъде един добър кмет.

Вили

• Гост
Не знам дали Лечков е неграмотен и има нужда от учители,но ти Хасане със сигурност си!Така че запази си конструктивното предложение и се възползвай лично ти от него :!:

ANNONIMYS

• Гост
BRAVO HASAN
« Отговор #3 -: 15.11.2003 02:11:41 »
EI AMA KAK HUBAVO SI MU GO KAZAL HASAN. BRAVO!

gost na saita

• Гост
za HASAN i drugi kato nego!!!
« Отговор #4 -: 16.11.2003 15:48:12 »
Hasane VILI e prava , che imenno ti imash nujda ot dopylnitelno obuchenie i obrazovanie!!!
A che Dancho Lechkov e talantliv i uporit , go znaem ot sportnata mu kariera kato futbolist.
Zashto da ne izpolzva predizvikatelstvoto da pomogne na grada si?
Edin talantliv chovek vinagi shte se spravi sys vsiakakva situacia:)
Zatova vi kazvam chestito slivenci-izbrahte si talantliv kmet!

КМЕТА НА ЯБЛАНОВО

• Гост
ЕЙ ХАСАНЕ ДА НЕ ТЕ Е ЯД ЧЕ НЕ ИЗБРАХМЕ ДОРМУШ А?ТОЙ СИГУРНО ПО-БЪРЗО ЩЕШЕ ДА СЪБЕРЕ ИИИИКИП(ИЛИ ИБРИК) Е НИЩО ПРИБЕРИ СЕ В ЯБЛАНОВО И СЕ ВЪРНИ СЛЕД 4 ГОДИНИ ТОГАВА МОЖЕМ ДА ИЗБЕРЕМ И ДОГАН СОКОЛА :lol:

HASAN-2

• Гост
Понеже вече се появи един Хасан, аз съм преименуван. Не, не става въпрос за закъснели реакции по т.нар. "възродителен процес". Просто преди изборите недооценявайки обстановката казах, че ако Данчо Лечков го изберат хората (защото на пъврия тур гласувах за един приятел който има много повече качества, опит в общуването с хора и повече от достатъчно образованост за кмет) ще се преименувам на Хасан (няма да подавам оставка като Иван Областния). Ето затова се пиша Хасан-2. На втория тур отидох да гласувам със заявление за смяна на името. Само оная работа няма да си обрежа защото тя единствена ми остана вярна. И при сини и при червени и при жълти, ТЯ (оная ми работа) не ме подвежда и не се подава на имидж-мейкърски атаки.
Всички казват няма да му е лесно на Данчо, няма да издържи дълго и пр. Малко ще потърпим и ще видим каква ще излезе работата. Не ме притеснява това, че кметът пише "граТ". Доста грамотни преди него направиха Сливен да прилича досущ на "граТ". Дано не ме лъже интуицията. Вярвам, че ще се справи по-добре от грамотните си предшественици. Вярвам, че Данчо ще се осланя на "природната" си интелигентност и ще намери достойни хора за заместници, че няма да им налага волята си, но и че, не ще допусне да му се подиграват.
Давай Данчо, напред! С теб съм докато не се предадеш. На страниците на този форум ще ти подсказвам някои неща, които са неудобни за казване в прав текст. Намирай време да ги прочиташ. Нужен ли ти е моя съвет - питай смело без притеснения. Само глупакът се страхува да не се изложи, че е глупав. Аз съм представител на "Големия общински съвет в сянка". Нямам скрупули. Не искам пари. Най-голям кеф ми доставя лишаването на простака-властник от "законните" му облаги и далаверка. Ако обаче измениш на обещанията си, на хората с чиито вот си избран собственоръчно ще ти запаля парашута.

Льовенхук

• Гост
Машалах, Хасан-2 ефенди.
От мене имаш един микроскоп да следиш действията на кмета и на "ИКИПА" му. Ако видиш някакви бацили да се зараждат там в обшината, да алармираш, че да ги пръскаме с "хербицид" да не ни заразят живота за пореден път.

умерен оптимист

• Гост
Данчо зачатка социалистическите административни утрепки. Те (утрепките) тепърва ще му бъдат благодарни, че навреме ги разкара от меките столове иначе хемороидите им щяха да преминат патологичната граница. Ако обаче успее да удържи приватизационните напъни на д-р Пенков по отношение на предстоящите за приватизиране болнични сгради - ЕВАЛА ЙОРДАНЕ!
Ако не успее - УУУУУУУУ.

Наемник

• Гост
Ха сега след година кажете пак евала на кмето дали има такива?
какво направи тази футболна празна кратуна за града.Чакам отговори на венценосците лечкови.

Наемник

• Гост
Три месеца минаха и се спотаивате като мишоци.Нали го хвалехте кмето толкова много.Огледал се Илия пак в тия."Давай Данчо" чета в предните постинги.Бих добавил Давай тикво граби здраво пък сливналии те циганите ги яли.Гей министър председател,кмет футболист какво да се прави.Язък  за 1300 годишната ни история и пролятата кръв .

Лебеда

• Гост
Мишоците се спотайват, защото котката дебне от някъде! Може да станат жертва!