Автор Тема: Българската Църква по въпроса за гейовете  (Прочетена 1332 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен petersolunski

• Нов
  • Публикации: 16
    • Профил
Уважаеми г-н Попов прочетох Вашата статия: Иоаникий да се намеси: Сливенски попове се изживяват като
Напомнете на уважаваните църковни лица преди да осъждат дадено събитие.
И да стават смешни пред целият български народ първо да погледнат в своят двор образно казано.
Много добре уважаваният журналист Мартин Карбовски им показа какво е положението в Българската Църква по въпроса за гейовете и т.н.
Защо не отлъчат тези хора или ще бъдат засегнати много интереси.
И аз не съм съгласен с такива паради но обществото ни е позволило това.
А двамата сливенски свещеници имам чувството ,че търсят само медийна изява и нищо повече .
Въпросите и темите който повдигат постоянно са просто най-малко смешни и не е тяхна работа.
Тяхната работа е да превличат хората и то по младите да уважават църквата и моралните стойности на това общество.
С изявите си те само ги отблъскват. В това да са сигурни.

Неактивен Веселин Василев

• Глобален модератор
  • Напредващ
  • Публикации: 329
    • Профил
Много добре уважаваният журналист Мартин Карбовски...... как го каза само!!! Този същият е "отличен пример" за "принципна" и "обективна" журналистика, според теб!?!? Преди време по разни радиопредавания, с Петър Волгин се надпреварваха да привличат слушатели с всякакъв набор скандални похвати, като: Канене на гейове в ефир, кампании за легалезиране на леката дрога в  България, кампания за легализиране на проституцията и какво ли още не! Явно е, че в ширк смисъл е доста "разкрепостен и свободомислещ" журналист! А дали църквата има право да се произнася по въпросите на разни прояви с неморално естество, еееее, че тя ако няма право кой да има! Аз разбирам и устоявам правото на всеки да прави каквото намира за добре, но някой демонстрации, накърняват добрия морал, работят против здравите устои на обществото, всяват объркване и смут в съзнанието на подрастващите и открито войнствено скандализират цялото общество! Има хора и с крайно-леви и такива с крайно-десни убеждения. Ако те своеобразно излязат да демонстрират възгледите си по улиците, не мислиш ли че би се получило леко военно положение, като срещите между феновете на Левски и ЦСКА например! Тогава може ли всяка проява да се насърчава, да разрешим на феновете да си организират боеве, защото мислим, че те имат право да изразяват своите виждания публично!!! В каква тъжна картинка ще се превърне държавата ни ако всеки странен и объркан човек реши да излезе по улиците и да демонстрира "лудостта" си?!?
Илли, Илли, лама савахтани!