Автор Тема: Благодаря!  (Прочетена 2613 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен p.petrov

• Нов
  • Публикации: 1
    • Профил
Благодаря!
« -: 10.07.2012 19:42:22 »
Много благодаря на екипа на д-р Янкабаков за усилията и грижите, които допринесоха за възстановяването на майка ми Катя. От месец насам, десния ѝ крак се схващаше и това и пречеше да ходи. Спъваше я в работата и в социалния живот. С думи не мога да изразя колко съм благодарен, за това което направихте. Сега тя се възстановява и се чувства по-добре.
Бъдете живи и здрави, и все такива страхотни хора, стремящи се да върнат здравето и усмивките на лицата на пациентите си.

Неактивен pepi

• Нов
  • Публикации: 2
    • Профил
Re: Благодаря!
« Отговор #1 -: 06.12.2012 16:49:24 »
Абе хора, някой знае ли кой набор е тоя пич Янкабаков! Много е готин!

Неактивен fifi

• Нов
    • Профил
« Отговор #2 -: 11.12.2012 19:52:25 »
диктора е май 63 набор :) ама защо е това самочувствие от него. да слезе малко на земята.  иначе му благодарете, взел е по малко пари  отколкото   биха ви взели в друг град !

Неактивен pepi

• Нов
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #3 -: 13.12.2012 15:43:45 »
Че какво му е на доктора, че да няма самочувствие! На негово място и аз щях да имам, че и по-голямо даже...

Неактивен veneta7373

• Нов
    • Профил
« Отговор #4 -: 18.12.2012 17:44:11 »
истината е,че има много съвестни и кадърни лекари, но не всички са такива в Мбал  Сливен. В момента гледам дядо си в ГЕО отделение, нямам думи за грижите и вниманието ,което се отделят.Тук целия персонал работи съвестно и с внимание. Преди обаче да го приемат тук, беше голямо ходене по мъките в спешното отделение, то беше размотаване голямо чак се чудя ,както казаха някои доктори как  не е умрял човека по пътя. Наистина и там беше отделено нужното внимание,но имаше лекарка на която не разбрах името, явно е много некадърна горката ,щом ме извика да ми съобщи ,че на дядо ми му остават 3 часа живот. В сравнение обаче с други болници ,които посетих през седмицата искам да ви кажа,че тук наистина е доста по- добре и никой не ми е поискал 1 лев.